Więcej marek od

    SceneSwitch LED

    Poczwórne oświetlenie punktowe Bukko

    Trzy ustawienia oświetlenia, Współpracuje ze standardowym włącznikiem światła, Idealne do stworzenia nastroju, Światło LED przyjemne dla oczu 5060431P0 Znajdź podobne produkty
    • Jedna lampa, standardowy włącznik światła i trzy ustawienia oświetlenia.

      50604/31/P0
      Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

      SceneSwitch LED

      Poczwórne oświetlenie punktowe Bukko

      50604/31/P0 Znajdź podobne produkty

      Każda czynność wymaga innego oświetlenia – inne światło sprawdzi sie, kiedy czytasz książkę, a inne gdy oglądasz wieczorny film. Za sprawą oświetlenia punktowego LED Philips SceneSwitch można z łatwością zmieniać ustawienie oświetlenia za pomocą standradowego włącznik na ścianie. Bez dodatkowych instlacji czy ściemniacza. Zobacz wszystkie korzyści

    Filmy

    [trigger to render Video Gallery]

    Obrazy

    Jedna lampa, standardowy włącznik światła i trzy ustawienia oświetlenia.

    Działa z istniejącym włącznikiem światła

    • Zaprojektowane dla komfortu Twoich oczu

      Zaprojektowane dla komfortu Twoich oczu

      Łatwo zauważyć, jak silne światło może męczyć oczy. Zbyt jasne powoduje powstawanie odblasków. Zbyt łagodne powoduje migotanie. Teraz możesz delikatnie rozjaśnić swój świat diodami LED zaprojektowanymi tak, aby były delikatne dla oczu i tworzyły idealną atmosferę w Twoim domu.

    • ClickFix – łatwy montaż

      ClickFix – łatwy montaż

      Łatwość instalacji pozwoli Ci na samodzielny montaż oświetlenie punktowego Philips. Dzięki rozwiązaniu ClickFix nie potrzeba dodatkowej pary rąk. Wystarczy przytwierdzić zaczep do sufitu, podłączyć przewody i zamontować lampę jednym ruchem.

    • Zmień nastrój w domu, korzystając z istniejącego włącznika światła

      Dostosuj nastrój w pokoju do wykonywanej czynności. Dzięki reflektorom punktowym LED Philips SceneSwitch możesz łatwo zmienić ustawienie światła – z jasnego, pobudzającego koncentrację na światło naturalne lub przyciemnione, o ciepłej, przyjemnej poświacie. Produkt nie wymaga ściemniacza ani żadnej dodatkowej instalacji. Wystarczy jedynie istniejący włącznik światła.

    • Przywracanie ustawień źródła światła do wartości fabrycznych

      W celu powrócenia do ustawień fabrycznych, wystarczy włączyć i wyłączyć lampy SceneSwitch w ciągu 1 sekundy. Rozwiązanie to jest szczególnie przydatne, gdy używasz równocześnie kliku lamp SceneSwitch i nastąpiła ich desynchronizacja.

    • Automatycznie przywołaj ostatnie ustawienie oświetlenia

      Lampa SceneSwitch ma wbudowany chip pamięci, który zapamiętuje ostatnie ustawienie, jeśli przełącznik zostanie wyłączony na dłużej niż 6 sekund. Jeśli nie zmieniasz często wykonywanych czynności, po ponownym włączeniu światło pozostanie w Twoim ulubionym trybie.

    • Duża moc strumienia świetlnego – 1720 lumenów

      Dom rozświetlony wysokiej jakości światłem

    • Zintegrowane światło LED

      Zintegrowane wysokiej jakości światło LED, które zapewnia optymalny strumień świetlny.

    • 5-letnia gwarancja, która zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa

      Wszystkie nasze lampy punktowe są opracowane z myślą o trwałości. Posiadają one pełną 5-letnią gwarancję na kompletny produkt, dzięki czemu każdego dnia będziesz cieszyć się trwałym, wysokiej jakości oświetleniem.

    • Natychmiastowa jasność po włączeniu

      Wybierz oświetlenie punktowe Philips LED i zapomnij o czekaniu. Zapewniają one pełny poziom jasności natychmiast po włączeniu. Ich naturalne ciepłe białe światło natychmiast tworzy przytulną, przyjazną atmosferę.

    • Wybierz wysokiej jakości oświetlenie LED i oszczędzaj energię

      Oświetlenie LED pozwala zaoszczędzić do 80% energii w porównaniu z tradycyjnym oświetleniem o tej samej mocy. Kupując lampę lub żarówkę LED Philips od razu oszczędzasz. W przypadku każdego źródła światła, które zamienisz na oświetlenie LED, odczujesz natychmiastową oszczędność na rachunku za energię.

    • Wiązka światła doskonała do oświetlenia punktowego

      Szeroki kąt wiązki światła (40 stopni) nadaje się zarówno do oświetlenia punktowego, jak i ogólnego. Idealnie sprawdza się w kuchni, wyspie kuchennej, salonie i jadalni.

    • Możliwość regulacji głowicy reflektora gwarantująca maksymalną elastyczność

      Ruchoma głowica reflektora jest zaprojektowana tak, aby skierować światło tam, gdzie go najbardziej potrzebujesz.

    • Trwałość lampy to nawet 25 lat użytkowania

      Diody LED świecą dłużej, pozwalając uniknąć kłopotów z częstą wymianą źródła światła. Pozwala to na znaczne zmniejszenie ilości odpadów, ale również na długoterminowe oszczędności.

    Pokaż wszystkie dane techniczne