Sugestie

  SceneSwitch LED

  Potrójne oświetlenie punktowe Bukko

  Trzy ustawienia oświetlenia, Współpracuje ze standardowym włącznikiem światła, Idealne do stworzenia nastroju, Światło LED przyjemne dla oczu 5060330P0 Znajdź podobne produkty
  • Jedna lampa. Standardowy włącznik i trzy ustawienia oświetlenia.

   50603/30/P0

   SceneSwitch LED

   Potrójne oświetlenie punktowe Bukko

   50603/30/P0 Znajdź podobne produkty

   Każda czynność wymaga innego oświetlenia – inne światło jest potrzebne do czytania książki i inne, kiedy chcesz wieczorem obejrzeć film. Oświetlenie punktowe LED Philips SceneSwitch umożliwia łatwe zmienianie ustawień za pomocą standardowego włącznik na ścianie. Nie potrzeba dodatkowych instalacji ani ściemniacza. Zobacz wszystkie korzyści

  Filmy

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrazy

  Jedna lampa. Standardowy włącznik i trzy ustawienia oświetlenia.

  Działa z istniejącym włącznikiem światła

  • Zaprojektowane dla komfortu Twoich oczu

   Zaprojektowane dla komfortu Twoich oczu

   Łatwo zauważyć, jak silne światło może męczyć oczy. Zbyt jasne powoduje powstawanie odblasków. Zbyt łagodne powoduje migotanie. Teraz możesz delikatnie rozjaśnić swój świat diodami LED zaprojektowanymi tak, aby były delikatne dla oczu i tworzyły idealną atmosferę w Twoim domu.

  • ClickFix – łatwy montaż

   ClickFix – łatwy montaż

   Łatwość instalacji pozwoli Ci na samodzielny montaż oświetlenie punktowego Philips. Dzięki rozwiązaniu ClickFix nie potrzeba dodatkowej pary rąk. Wystarczy przytwierdzić zaczep do sufitu, podłączyć przewody i zamontować lampę jednym ruchem.

  • Zmień nastrój w domu, korzystając z istniejącego włącznika światła

   Dostosuj nastrój w pokoju do wykonywanej czynności. Dzięki reflektorom punktowym LED Philips SceneSwitch możesz łatwo zmienić ustawienie światła – z jasnego, pobudzającego koncentrację na światło naturalne lub przyciemnione, o ciepłej, przyjemnej poświacie. Produkt nie wymaga ściemniacza ani żadnej dodatkowej instalacji. Wystarczy jedynie istniejący włącznik światła.

  • Przywracanie ustawień źródła światła do wartości fabrycznych

   W celu powrócenia do ustawień fabrycznych, wystarczy włączyć i wyłączyć lampy SceneSwitch w ciągu 1 sekundy. Rozwiązanie to jest szczególnie przydatne, gdy używasz równocześnie kliku lamp SceneSwitch i nastąpiła ich desynchronizacja.

  • Automatycznie przywołaj ostatnie ustawienie oświetlenia

   Lampa SceneSwitch ma wbudowany chip pamięci, który zapamiętuje ostatnie ustawienie, jeśli przełącznik zostanie wyłączony na dłużej niż 6 sekund. Jeśli nie zmieniasz często wykonywanych czynności, po ponownym włączeniu światło pozostanie w Twoim ulubionym trybie.

  • Duża moc strumienia świetlnego – 1290 lumenów

   Dom rozświetlony wysokiej jakości światłem

  • Zintegrowane światło LED

   Zintegrowane wysokiej jakości światło LED, które zapewnia optymalny strumień świetlny.

  • 5-letnia gwarancja, która zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa

   Wszystkie nasze lampy punktowe są opracowane z myślą o trwałości. Posiadają one pełną 5-letnią gwarancję na kompletny produkt, dzięki czemu każdego dnia będziesz cieszyć się trwałym, wysokiej jakości oświetleniem.

  • Natychmiastowa jasność po włączeniu

   Wybierz oświetlenie punktowe Philips LED i zapomnij o czekaniu. Zapewniają one pełny poziom jasności natychmiast po włączeniu. Ich naturalne ciepłe białe światło natychmiast tworzy przytulną, przyjazną atmosferę.

  • Wybierz wysokiej jakości oświetlenie LED i oszczędzaj energię

   Oświetlenie LED pozwala zaoszczędzić do 80% energii w porównaniu z tradycyjnym oświetleniem o tej samej mocy. Kupując lampę lub żarówkę LED Philips od razu oszczędzasz. W przypadku każdego źródła światła, które zamienisz na oświetlenie LED, odczujesz natychmiastową oszczędność na rachunku za energię.

  • Wiązka światła doskonała do oświetlenia punktowego

   Szeroki kąt wiązki światła (40 stopni) nadaje się zarówno do oświetlenia punktowego, jak i ogólnego. Idealnie sprawdza się w kuchni, wyspie kuchennej, salonie i jadalni.

  • Możliwość regulacji głowicy reflektora gwarantująca maksymalną elastyczność

   Ruchoma głowica reflektora jest zaprojektowana tak, aby skierować światło tam, gdzie go najbardziej potrzebujesz.

  • Trwałość lampy to nawet 25 lat użytkowania

   Diody LED świecą dłużej, pozwalając uniknąć kłopotów z częstą wymianą źródła światła. Pozwala to na znaczne zmniejszenie ilości odpadów, ale również na długoterminowe oszczędności.

  Pokaż wszystkie dane techniczne
  • Zaprojektowane dla komfortu Twoich oczu. Odwiedź www.philips.com/eyecomfort, aby dowiedzieć się więcej o migotaniu, efekcie stroboskopowym i pozostałych parametrach