Wskazówki

  Wentylator sufitowy z oświetleniem LED

  Lampa sufitowa

  Bliss, Złoty 8719514334489 Znajdź podobne produkty
  • Jedna oprawa, standardowy włącznik światła, a aż trzy ustawienia oświetlenia.

   8719514334489

   Wentylator sufitowy z oświetleniem LED

   Lampa sufitowa

   8719514334489 Znajdź podobne produkty

   Chowane wentylatory sufitowe LED firmy Philips z pilotem zdalnego sterowania zapewniają indywidualnie dostosowywane oświetlenie i komfortowy nawiew. Dzięki przezroczystym łopatkom, które chowają się, gdy nie są używane, oraz trzem ustawieniom przełącznika SceneSwitch ta oprawa oświetleniowa pozwala wytworzyć idealną atmosferę w każdej przestrzeni. Zobacz wszystkie korzyści

  Filmy

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrazy

  Jedna oprawa, standardowy włącznik światła, a aż trzy ustawienia oświetlenia.

  • Chowany wentylator sufitowy LED firmy Philips zapewnia mocne, jasne, a jednocześnie komfortowe światło w domu, którym można sterować za pomocą dołączonego pilota lub przełącznika ściennego.

   Chowany wentylator sufitowy LED firmy Philips zapewnia mocne, jasne, a jednocześnie komfortowe światło w domu, którym można sterować za pomocą dołączonego pilota lub przełącznika ściennego.

  • Chowany wentylator sufitowy LED firmy Philips przeszedł rygorystyczne testy bezpieczeństwa i jest wyposażony w śruby zabezpieczające przed upadkiem. Jest solidnie skonstruowany i ma też funkcje bezpieczeństwa.

   Chowany wentylator sufitowy LED firmy Philips przeszedł rygorystyczne testy bezpieczeństwa i jest wyposażony w śruby zabezpieczające przed upadkiem. Jest solidnie skonstruowany i ma też funkcje bezpieczeństwa.

  • Chowany wentylator sufitowy LED firmy Philips jest wyposażony w cichy silnik, który zapewnia cyrkulację powietrza w pomieszczeniu bez hałasu.

   Chowany wentylator sufitowy LED firmy Philips jest wyposażony w cichy silnik, który zapewnia cyrkulację powietrza w pomieszczeniu bez hałasu.

  • Zapomnij o wirujących cieniach na suficie: ten wentylator ma składane przezroczyste łopatki, które można złożyć, aby nie rzucały się w oczy, gdy nie są używane.

   Zapomnij o wirujących cieniach na suficie: ten wentylator ma składane przezroczyste łopatki, które można złożyć, aby nie rzucały się w oczy, gdy nie są używane.

  • Wygodne harmonogramy

   Wybierz jeden z pięciu różnych harmonogramów, które wyłączają światło po określonym czasie — i ustaw je za pomocą pilota zdalnego sterowania.

  • Chowany wentylator sufitowy LED firmy Philips został zaprojektowany, aby zapewnić wydajną cyrkulację powietrza i niezawodność przez długi czas. Można używać go samodzielnie lub z klimatyzacją, aby przyspieszyć chłodzenie.

   Chowany wentylator sufitowy LED firmy Philips został zaprojektowany, aby zapewnić wydajną cyrkulację powietrza i niezawodność przez długi czas. Można używać go samodzielnie lub z klimatyzacją, aby przyspieszyć chłodzenie.

  • Pilot zdalnego sterowania ułatwia obsługę wentylatora sufitowego i oświetlenia. Pozwala włączać i wyłączać światło lub wentylator, wybierać spośród trzech prędkości wentylatora, przełączać się pomiędzy ustawieniami oświetlenia SceneSwitch, używać funkcji latarki lub wybrać jeden z pięciu harmonogramów.

   Pilot zdalnego sterowania ułatwia obsługę wentylatora sufitowego i oświetlenia. Pozwala włączać i wyłączać światło lub wentylator, wybierać spośród trzech prędkości wentylatora, przełączać się pomiędzy ustawieniami oświetlenia SceneSwitch, używać funkcji latarki lub wybrać jeden z pięciu harmonogramów.

  Pokaż wszystkie dane techniczne
  • Zaprojektowane dla komfortu Twoich oczu. Odwiedź www.philips.com/eyecomfort, aby dowiedzieć się więcej o migotaniu, efekcie stroboskopowym i pozostałych parametrach