Sugestie

  Żarówka (z możliwością przyciemniania)

  5–40 W, E27, Ciepły biały, Możliwość przyciemniania 8718699669317 Znajdź podobne produkty
  • Im bardziej przyciemnisz światło, tym będzie ono cieplejsze.

   8718699669317
   Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

   Żarówka (z możliwością przyciemniania)

   8718699669317 Znajdź podobne produkty

   Lampy Philips WarmGlow LED umożliwiają przyciemnianie światła do ciepłych tonów typowych dla tradycyjnych żarówek. Im bardziej przyciemnia się światło, tym jest ono cieplejsze. Tym właśnie lampy te różnią się od standardowych źródeł światła LED, które w miarę przyciemniania generują po prostu światło mniej jasne. Lampy WarmGlow zapewniają teraz wskaźnik oddawania barw CRI90, co oznacza oświetlenie porównywalne ze światłem naturalnym, pomagając dostrzec prawdziwe kolory wnętrza. Niezależnie od tego, czy odpoczywasz wieczorem na kanapie, w kameralnym nastroju, czy też przygotowujesz się do rozpoczęcia w jasnym świetle nowego dnia, lampy Philips WarmGlow LED zaoferują Ci właściwe światło, które zaspokoi Twoje potrzeby. Zobacz wszystkie korzyści

  Filmy

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrazy

  Im bardziej przyciemnisz światło, tym będzie ono cieplejsze.

  EyeComfort zapewnia światło komfortowe dla Twoich oczu.

  • Zaprojektowane dla komfortu Twoich oczu

   Zaprojektowane dla komfortu Twoich oczu

   Łatwo zauważyć, jak silne światło może męczyć oczy. Zbyt jasne powoduje powstawanie odblasków. Zbyt łagodne powoduje migotanie. Teraz możesz delikatnie rozjaśnić swój świat diodami LED zaprojektowanymi tak, aby były delikatne dla oczu i tworzyły idealną atmosferę w Twoim domu.

  • Wysoka trwałość świetlówek – nawet 15 lat

   Wysoka trwałość świetlówek – nawet 15 lat

   Dzięki trwałości świetlówek wynoszącej nawet 15 000 godzin możesz uniknąć kłopotów i kosztów związanych z częstą wymianą. Korzystaj z idealnego rozwiązania oświetleniowego przez ponad 15 lat.

  • Do 80% zaoszczędzonej energii

   Do 80% zaoszczędzonej energii

   Oszczędzaj energię dzięki żarówkom LED, nie rezygnując przy tym z jakości o świetlenia. Wymieniając posiadane żarówki tradycyjne lub halogenowe na źródła światła LED, możesz od razu zmniejszyć zużycie energii o ponad 80%.

  • Przyciemnianie do ciepłego blasku

   To źródło światła z możliwością przyciemniania można przyciemnić z 2200 K do 2700 K. W miarę przyciemniania światło staje się coraz cieplejsze.

  Pokaż wszystkie dane techniczne