Więcej marek od

  Lampy nocne dla dzieci Philips

  Dlaczego warto wybrać oświetlenie pokoju dziecięcego Philips?


  Chcesz stworzyć wspaniałe miejsce dla swoich małych pociech? Pokój, w którym mogą spać, przytulać się do Ciebie i bawić się w pierwszych latach swojego życia, który później stanie się miejscem nauki, nowych odkryć i spotkań z przyjaciółmi. Nasze lampy dla dzieci mogą stworzyć niezwykłą, pobudzającą wyobraźnię atmosferę do zabawy, a później zmienić ją w przytulną i uspokajającą atmosferę do snu. Ponieważ każde dziecko zasługuje na wymarzoną sypialnię.

  Philips Gdzie jest Dory?

  Latarka

   

  Ta latarka Philips z motywami z filmu Disney'a „Gdzie jest Dory?” zmieni sypialnie dzieci w niebieski, podwodny świat. To idealny sposób, aby przeżyć zabawną podróż rybki Dory, szukającej domu z Nemo i starą grupą przyjaciół.

  Logo LED
  Ikona zaznaczenia
  Dla dzieci
  Ikona zaznaczenia
  Wysokiej jakości światło LED
  Ikona zaznaczenia
  Trwała i odporna na upadki
  Latarka Philips 7176735P0

  Oświetlenie pokoju dziecięcego — dla magicznych chwil

   

  Aby zapewnić naszym dzieciom szczęście i bezpieczeństwo, pokój dziecka powinien być wyposażony w odpowiednie oświetlenie. Najważniejsze jest światło podstawowe — wystarczająco jasne i jednocześnie bezpieczne dla oczu. Lampki nocne i projektory z przyjaznymi dla dzieci wzorami zapewniają przytulną atmosferę w pomieszczeniu i nadają mu szczególny urok. Aspirujący super bohaterowie znajdują swoje ulubione postacie na naszych lampach, podczas gdy małe księżniczki marzą o swoim własnym, bajkowym zamku. Aby dziecięce popołudnia były pełne emocji, zalecamy zastosowanie następujących elementów oświetlenia:

   

  • Światła ścienne i sufitowe do oświetlenia podstawowego
  • Lampki nocne dla dzieci i projektory zapewniające dobry sen
  • Lampy biurkowe dla dzieci ułatwiające naukę lub zabawę

  Najlepsze oświetlenie do pokoju dziecięcego — wszystkie korzyści w skrócie

  5-letnia gwarancja
  Poza standardową 2-letnią gwarancją na tę lampę firma Philips oferuje  5-letnią gwarancję na system LED czyli moduł LED i sterownik w lampie.
  Temperatura barwowa światła
  Światło może mieć różne temperatury barwowe wskazane w jednostkach o nazwie Kelvin (K). Lampy o niskiej wartości Kelvina wytwarzają ciepłe, bardziej przytulne światło, podczas gdy te o wyższej wartości Kelvina wytwarzają chłodne, bardziej energetyzujące światło. Ta lampa Philips świeci ciepłym białym światłem, aby tworzyć przytulną atmosferę.
  Energooszczędna lampa Philips
  Ta energooszczędna lampa Philips zużywa mniej energii niż tradycyjne źródła światła, dzięki czemu obniży Twoje rachunki za energię elektryczną i przyczyni się do ochrony środowiska.
  LED: średnio 15 lat użytkowania
  Źródło światła, któremu możesz zaufać. Zintegrowane diody LED zastosowane w tej lampie LED Philips działają do 15 000 godzin (co odpowiada 15 latom na podstawie średniego wykorzystania 3 godziny dziennie przy co najmniej 13 000 cyklach włączania / wyłączania). Nie musisz już zatem martwić się o ewentualne naprawy czy wymianę żarówki, a Twój dom będzie zawsze perfekcyjnie oświetlony.

  Kolorowy świat dziecięcych lamp firmy Philips

   

  Lampy ścienne lub sufitowe są najbardziej popularnymi lampami do tego rodzaju oświetlenia. Należy upewnić się, że światło jest ściemniane i pozbawione odblasków, aby chronić delikatne oczy małych dzieci.

   

  Ciepłe lampki nocne i lampy stołowe zapewnią przytulną i uspokajającą atmosferę w pokoju dla dzieci i dadzą poczucie bezpieczeństwa. Projektory wyczarowują wspaniałe historie na ścianie i suficie, a także pomagają wyciszyć się przed snem. Lampki LED umieszczone na szafce nocnej lub ulubione postacie z bajek świecące na suficie nie tylko zapewnią mnóstwo zabawy, ale także lepszą orientację i dobre sny.

   

  Dzieci spędzają dużo czasu przy biurkach, odrabiając lekcje, rysując czy grając. Dzięki odpowiedniej lampce biurkowej można dobrze oświetlić obszar roboczy, zapewniając odpowiednią jasność w miejscu pracy i nauki.

  Oświetlenie dla dzieci — wskazówki

  Zatrzymana klatka wideo

  Oświetlenie do pokoju dziecięcego od firmy Philips: Stwórz swoją własną wymarzoną przestrzeń

  Ikona zaznaczenia
  Cykl snu Twojego dziecka może zakłócić mocne oświetlenie, dlatego w pokoju dziecięcym zaleca się stosowanie łagodnych i cieplejszych źródeł światła Polecamy WarmGlow: ściemniane żarówki zapewniające przytulny blask — im bardziej ściemniasz, tym cieplejsze jest światło.
  Ikona zaznaczenia
  Włączniki światła powinny znajdować się na wyciągnięcie ręki, obok dziecięcego łóżka, aby dziecko mogło włączyć światło w nocy, gdy chce skorzystać z toalety.
  Ikona zaznaczenia
  Zabawnym dodatkiem do każdego pokoju dziecka jest kolorowe oświetlenie. Philips Hue umożliwia dzieciom wybór z ponad 16 milionów kolorów, aby stworzyć idealny nastrój na każdą przygodę.
  Ikona zaznaczenia
  Zawsze wybieraj materiały bezpieczne dla dzieci, które nie są pomalowane toksycznymi farbami i nie zawierają luźnych elementów.
  Ikona zaznaczenia
  W ciągu dnia w pokoju dziecka wiele się dzieje — jest zabawa z przyjaciółmi, odrabianie lekcji i czytanie bajek przed snem. Wypróbuj SceneSwitch, aby łatwo ustawić oświetlenie odpowiadające każdej z tych czynności.

  Philips Gdzie jest Dory?

  Latarka

  Latarka Philips 7176735P0