Więcej marek od

  Oświetlenie salonu Philips – lampy i wiele więcej

  Dlaczego warto wybrać oświetlenie do salonu od firmy Philips?

   

  Twój salon to serce domu. Pokój, w którym relaksujesz się z przyjaciółmi, oglądasz telewizję na kanapie, pracujesz, a nawet spożywasz posiłki. Pokażemy Ci, jak dostosować oświetlenie do każdej aktywności, od jasnych lamp sufitowych po przytulne lampki w salonie. Aby niezależnie od tego, co robisz, oświetlenie salonu stworzyło idealną atmosferę.

  Philips myLiving RING

  Lampy wiszące

  Niesamowite efekty z lampą podwieszaną, która doda odrobinę radosnej nowoczesności, zarówno przy włączonym, jak i przy wyłączonym świetle.
  Ikona zaznaczenia
  Stwórz stylową i przyjemną atmosferę
  Ikona zaznaczenia
  Materiały wysokiej jakości
  Ikona zaznaczenia
  Stwórz piękne efekty świetlne
  Philips Lamp RING 4091331PN

  Pomysły na oświetlenie salonu — aby stworzyć przytulną atmosferę

   

  Oświetlenie salonu musi dać się dostosowywać do wielu sytuacji, ponieważ nie każde światło pasuje do każdej okazji. Lampa sufitowa tworzy podstawę do doskonałego oświetlenia salonu. Dobrze sprawdzi się tutaj przyciemniana lampa, dająca szereg efektów świetlnych, od światła jasnego i białego po przytulne i ciepłe. Polecamy lampy LED — emanują delikatnym, białym światłem, mają funkcję ściemniania i jednocześnie oszczędzają energię. Lampa sufitowa jest bardzo przydatna podczas grania, sprzątania lub pracy. Jeśli chcesz, aby Twój pokój był cieplejszy, możesz uzupełnić oświetlenie o:

   

  • Lampy stołowe na stole, na parapetach lub półkach
  • Lampy podłogowe w pobliżu sofy lub fotela do czytania
  • Oświetlenie ścienne połączone z lustrami, obrazami, rzeźbami
  • Zintegrowane oświetlenie, np. w półkach na książki

  Najlepsze oświetlenie do Twojego salonu — wszystkie korzyści w skrócie

  5-letnia gwarancja
  Poza standardową 2-letnią gwarancją na tę lampę firma Philips oferuje  5-letnią gwarancję na system LED czyli moduł LED i sterownik w lampie.
  Temperatura barwowa światła
  Światło może mieć różne temperatury barwowe wskazane w jednostkach o nazwie Kelvin (K). Lampy o niskiej wartości Kelvina wytwarzają ciepłe, bardziej przytulne światło, podczas gdy te o wyższej wartości Kelvina wytwarzają chłodne, bardziej energetyzujące światło. Ta lampa Philips świeci ciepłym białym światłem, aby tworzyć przytulną atmosferę.
  Energooszczędna lampa Philips
  Ta energooszczędna lampa Philips zużywa mniej energii niż tradycyjne źródła światła, dzięki czemu obniży Twoje rachunki za energię elektryczną i przyczyni się do ochrony środowiska.
  LED: średnio 15 lat użytkowania
  Źródło światła, któremu możesz zaufać. Zintegrowane diody LED zastosowane w tej lampie LED Philips działają do 15 000 godzin (co odpowiada 15 latom na podstawie średniego wykorzystania 3 godziny dziennie przy co najmniej 13 000 cyklach włączania / wyłączania). Nie musisz już zatem martwić się o ewentualne naprawy czy wymianę żarówki, a Twój dom będzie zawsze perfekcyjnie oświetlony.

  Rozświetl swój salon

   

  Lampy do salonu zapewniają nie tylko oświetlenie — mogą także pełnić funkcję dekoracyjną. Możesz ustawić akcenty i sprawić, aby światło stało się częścią wystroju wnętrza, wykorzystując tylko doskonałe oświetlenie salonu. Wymagania dotyczące oświetlenia w salonie różnią się w zależności od wielkości pokoju — jasne pokoje potrzebują mniej światła niż ciemniejsze, a oświetlenie pośrednie tworzy przytulną atmosferę.

   

  Czy w salonie masz wydzieloną część jadalną? Warto zatem rozważyć oświetlenie jej przy użyciu lampy z funkcją ściemniania wiszącej nad stołem. Umożliwia to zmianę oświetlenia zgodnie z Twoimi potrzebami — czy to na obiad, noce spędzone na grach czy na pracy. Oświetlenie ścienne połączone z lustrami lub obrazami pomoże Ci stworzyć przytulną atmosferę — np. lampy stołowe umieszczone na parapetach, półkach lub stolikach.

  Projekt oświetlenia salonu wskazówki

  Salon Philips — zatrzymana klatka wideo

  Zobacz, jak Philips WarmGlow tworzy idealny nastrój w salonie

  Ikona zaznaczenia
  Postaw lampę podłogową za fotelem, aby zapewnić sobie wystarczającą ilość światła podczas czytania ulubionej książki. Z naszymi produktami SceneSwitch możesz ustawić 3 rodzaje kompozycji od jasnego światła dziennego do przytulnego blasku, bez potrzeby ściemniania.
  Ikona zaznaczenia
  Obrazy i fotografie mogą być wyeksponowane przez reflektory sufitowe. Niezależnie od tego, jak jasno świecą nasze ściemniane żarówki WarmGlow , zawsze zapewniają przytulny blask — im bardziej ściemniasz, tym cieplejsze staje się światło.
  Ikona zaznaczenia
  Kolorowe światła lub ściemniane lampy mogą być wykorzystywane do tworzenia różnej atmosfery. Polecamy Philips Hue — ponad 16 milionów kolorów pozwala przekształcić zwykłe codzienne oświetlenie w niezwykłe spektakle.

  Philips myLiving RING

  Lampy wiszące

  Philips Lamp RING 4091331PN