Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Miasta,

  w których życie stało się lepsze
  dzięki światłu

  Program City.People.Light

  Program City.People.Light to otwarta platforma, której celem jest badanie, przedstawianie i zmienianie roli oświetlenia w mieście przyszłości przy współpracy specjalistów w zakresie oświetlenia i przedstawicieli miast, aby poprawiać warunki życia ludzi na całym świecie.

   

  Jego początki sięgają 1996 roku, kiedy jeszcze jako projekt badawczy ujawnił potencjał wykorzystania światła w środowiskach miejskich. Wyniki zainspirowały wielu specjalistów zajmujących się oświetleniem do tworzenia nowych koncepcji.

   

  Obecnie wiele z nich zmienia dzienny i nocny wygląd naszych miast. Program w dalszym ciągu skupia specjalistów z całego świata. Stanowi wsparcie dla kreatywnych projektów i daje możliwość zbadania relacji między miastem, ludźmi i światłem.

   

  Przyznawane corocznie nagrody city.people.light wyróżniają projekty oświetlenia zewnętrznego, które najbardziej wpłynęły na poprawę jakości życia mieszkańców miast.

  City.People.Light


  Program składa się z różnych elementów

   

  Oświetlenie miejskie — narzędzia i usługi

   

  Kształtuj miasto światłem. Dostarczamy wszystkie produkty i narzędzia potrzebne do zaprojektowania miejskich i architektonicznych rozwiązań oświetleniowych, a także usługi potrzebne do ich realizacji.

  Plac w Genewie w Szwajcarii w przyjemnym oświetleniu miejskim firmy Philips

  Przypadki

  Kontakt z nami

   

  W przypadku pytań biznesowych dotyczących naszych systemów oświetlenia profesjonalnego należy użyć tego formularza

   

  Użyj szczegółowego formularza do sformułowania pytań