Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Weź udział w 
  międzynarodowym święcie
  oświetlenia miejskiego

  Konkurs City.People.Light

  Konkurs City.People.Light został stworzony w 2003 r. przez firmy Philips i LUCI, aby wyróżniać projekty oświetlenia miejskiego najlepiej ilustrujące humanizację środowiska miasta za pomocą światła, poszukujące możliwości zmniejszenia oddziaływania na środowisko i zwiększenia komfortu mieszkańców.
  Dzięki wyróżnianiu miast, projektantów oświetlenia, urbanistów i architektów z całego świata, podzielających tę wizję oświetlenia miejskiego, nagroda w konkursie City.People.Light przyczynia się do nadawania miastom bardziej ekologicznego i komfortowego charakteru.

   

  Obejrzyj film przedstawiający projekty nagrodzone w konkursie City.People.Light 2014

   

  Zobacz niektóre projekty zgłoszone do konkursu City.People.Light w 2014 r.

  Obejrzyj ceremonię city.people.light z 2013 r.

  Dlaczego warto wziąć udział w konkursie?

   

  W konkursie nie chodzi po prostu o zdobycie nagród — jest to między innymi szansa zaprezentowania swojej pracy na forum międzynarodowym. Do dodatkowych korzyści przedstawicieli trzech zwycięskich projektów należą:

   

  • Możliwość spotkania ze 100 przedstawicielami miast z całego świata w czasie dorocznego wydarzenia LUCI
  • Prezentacja i promocja projektu w czasie ceremonii wręczenia nagród, w witrynach Philips i LUCI, za pośrednictwem naszych kanałów w mediach społecznościowych i prasy branżowej
  • Weź udział w konferencjach podczas dorocznego spotkania LUCI i podziel się doświadczeniami z kolegami z branży.
  Goście na uroczystym obiedzie zorganizowanym przez władze miejskie Kantonu
  Ponadto najlepszych 20 projektów będzie promowanych w corocznym filmie przedstawiającym propozycje nagrodzone w konkursie city.people.light. Projekty zostaną przedstawione na tablicy w czasie ceremonii wręczenia nagród wraz z nazwiskami urbanistów i zostaną obejrzane przez około 100 przedstawicieli miast z całego świata.

  Zwycięzcy konkursu 2014

  Na 12. dorocznej ceremonii wręczenia nagród w konkursie City.People.Light 7 listopada 2014 r. w Dubrowniku w Chorwacji niemieckie miasto Lipsk otrzymało pierwszą nagrodę za rewitalizację Richard-Wagner-Platz. Projekt oświetlenia wykonało biuro projektowe Licht Kunst Licht Bonn/Berlin, które także zostało nagrodzone.

   

  Dowiedz się więcej

  Nagroda People’s Choice

  Nagroda People Choice to nowa kategoria przyznawana przez publiczność głosującą na najpiękniejszą propozycję oświetlenia miejskiego. O tę nową nagrodę walczy 16 najlepszych projektów zgłoszonych do konkursu City.People.Light wybranych przez niezależne jury, w skład którego wchodzą specjaliści z branży.

   

  Twój głos ma znaczenie — powiedz nam, który projekt oświetlenia miejskiego podoba Ci się najbardziej.

  Głosowanie w celu przyznania nagrody People Choice rozpoczyna się w sierpniu 2015 r.

  Wiele projektów konkursowych na jednym obrazie