Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Inteligentniejsze 
  oświetlenie magazynów

  Elastyczne i inteligentne systemy oszczędzania energii

  Idealny pakiet
  do magazynów

   

  Oświetlenie Highbay oznaczało kiedyś wysokie koszty — instalacja i konserwacja oświetlenia była droga i problematyczna, a sterowanie oświetleniem tylko komplikowało sprawę. Ale to już przeszłość.

  Jedno proste rozwiązanie


  Nasz system GreenWarehouse to jedno proste, rozwiązanie pakietowe, zawierające trzy typy opraw oświetleniowych LED z możliwością regulacji strumienia świetlnego oraz bezprzewodowe sterowniki — jest łatwy w konfiguracji.


  System oferuje elastyczne, przyszłościowe rozwiązanie, które pomoże maksymalnie wykorzystać potencjał, jaki drzemie w oświetleniu Twojego magazynu.

  Zaprojektowane wokół Ciebie


  Magazyny są różnego kształtu i mają różną powierzchnię. Niezależnie od Twoich wymagań, nasz inteligentny system Philips GreenWarehouse pomoże oświetlić przestrzeń efektownie i efektywnie. Co najlepsze, jest on dostępny w formie pojedynczego pakietu zaprojektowanego z myślą o Twojej przestrzeni — a ponieważ jest on bezprzewodowy, jest łatwy w montażu i rekonfiguracji, jeżeli zajdzie taka potrzeba.

  Jeden inteligentny pakiet


  Stworzyliśmy jeden pakiet, składający się z trzech różnych typów opraw — Philips GentleSpace do oświetlenia przestrzeni otwartych oraz Philips Maxos LED i Philips Pacific LED do oświetlenia regałów, plus bezprzewodowe sterowniki. Jesteśmy w stanie dopasować pakiet do Twoich potrzeb, niezależnie od wielkości magazynu, gdyż system jest skalowalny.

  Prosty i efektywny


  Sprawiliśmy, że zakup całego systemu jest bardziej opłacalny niż pojedynczych podzespołów. Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w jednym pakiecie, który z łatwością można zamówić i zainstalować — to idealny przepis na wydajną pod względem kosztowym modernizację lub nową instalację typu Highbay z sufitem na wysokości do 12 metrów.

  Nowe instalacje lub modernizacje


  Nasz system jest łatwy w implementacji i montażu, niezależnie od tego, czy chodzi o nową instalację czy modernizację już istniejącej przestrzeni o bardziej wydajne, kompleksowe rozwiązanie. System możesz zainstalować i oddać do użytku samodzielnie albo możemy to zrobić za Ciebie.