Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Bardziej inteligentne

  oświetlenie

  magazynów

  Elastyczne i inteligentne systemy oszczędzania energii

  Łatwiejsze  życie
   

  Usługi skrojone pod Ciebie


  Oferujemy Ci kompletny pakiet usług obejmujących wszystko: od zdefiniowania i określenia zakresu projektu, przez jego realizację i dostawę, po monitoring i pomoc w kwestiach finansowych. Masz możliwość rozszerzenia gwarancji o specjalistyczną diagnostykę i wsparcie eksperckie.

  Filozofia kompleksowych usług eksploatacyjnych


  Co sprawia, że Philips to firma wyjątkowa? To nasza zdolność do patrzenia z szerszej perspektywy i upraszczanie procesu modernizacji lub instalacji nowego oświetlenia. Możemy towarzyszyć Ci przez cały okres realizacji projektu (i później), możemy pomóc zmaksymalizować potencjał Twojego systemu oświetleniowego, teraz i w przyszłości — podejście kompleksowej obsługi w ciągu całego okresu od wyprodukowania do wycofania z eksploatacji.

  Dlaczego warto wybrać usługi firmy Philips?


  Jesteśmy nie tylko partnerem, na którym możesz polegać, znanym z wysokiego standardu jakości i świadczonych usług. Myślimy też przyszłościowo o kwestiach związanych z późniejszą eksploatacją. W związku z postępem technologii oświetleniowej jesteśmy w stanie doradzić i zaplanować integrację nowych innowacji z naszym przyszłościowym systemem GreenWarehouse.