Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Bardziej inteligentne

  oświetlenie

  magazynów

  Elastyczne i inteligentne systemy oszczędzania energii

  Zalety systemu

    Mniejsze koszty eksploatacji

  Oprawy LED wykorzystywane w naszym systemie GreenWarehouse słyną z niezawodności — dzięki dodaniu podziału na strefy, wykrywania obecności i sterowników jeszcze bardziej wydłużających żywotność możliwe są dodatkowe oszczędności energii i kosztów, co daje możliwość cieszenia się znacznie niższymi kosztami eksploatacji w porównaniu z tradycyjnymi systemami oświetleniowymi.

    Zdrowie i dobre samopoczucie

  Lepsza jakość światła to większy komfort. Gdy ludzie czują się lepiej, lepiej pracują, co oznacza większą produktywność, dzięki czemu wszyscy są zadowoleni. Nasza nowa generacja oświetlenia LED typu Highbay oferuje lepsze pokrycie, bez ciemnych miejsc i lepsze odwzorowanie kolorów, aby pracownicy mogli wykonywać swoją pracę w bardziej komfortowych warunkach, co przekłada się na korzyści także dla klientów.

    Mniejsza emisja gazów cieplarnianych

  Organizacje coraz częściej są zmuszane do obniżenia emisji gazów cieplarnianych. Nasze wydajne systemy oświetleniowe GreenWarehouse oferują oszczędność energii nawet do 50%, co dowodzi, że oświetlenie może w znacznym stopniu przyczynić się do redukcji zarówno kosztów, jak i śladu węglowego.

  Proste sterowanie

   

  Możliwość regulacji strumienia świetlnego diod LED oznacza, że naturalnym partnerem tego rozwiązania są bezprzewodowe sterowniki. Chociaż koszt i złożony charakter instalacji przewodowych sterowników mogą nieco odpychać, nasz system bezprzewodowy czyni całą operacją łatwą, ponieważ wszystko umieściliśmy w jednym gotowym pakiecie, upraszczając tym samym instalację, odbiór techniczny i codzienną eksploatację.

  Realizacja celów biznesowych

   

  Zdajemy sobie sprawę z wyzwań, jakim musisz stawić czoła, zarówno z punktu widzenia komercyjnego, jak i oświetleniowego. Nasze doświadczenie w dziedzinie oświetlenia sprawia, że jesteśmy uprzywilejowani w zakresie wdrażania innowacji. Philips wydaje więcej na rozwój nowych produktów niż jakakolwiek inna firma oświetleniowa (ok. 7% całkowitych obrotów) — ma to na celu głównie zwiększyć Twoją wydajność biznesową.

  Błyskawiczna oszczędność energii i kosztów

  Typowy zwrot z inwestycji
  Możliwe obniżenie zużycia energii i kosztów
  Dodatkowa oszczędność energii dzięki stałemu strumieniowi świetlnemu

  Szybki zwrot z inwestycji

   

  Typowo zwrot kosztów inwestycji w system Philips GreenWarehouse następuje zaledwie po trzech latach, a to w połączeniu z wydajnością LED, sterownikami i podziałem na strefy skutkuje oszczędnością energii i kosztów na poziomie 50%. Stały strumień świetlny — możliwość ściemnienia światła do odpowiedniej wartości lumenów z poziomu instalacji może skutkować dodatkowymi oszczędnościami nawet na poziomie 10%.

  Aż do

  220 tys. EUR

  oszczędności przez okres 10 lat

  Całkowity koszt użytkowania w ciągu 10 lat

  Przykładowy zwrot z inwestycji na przestrzeni 10 lat