Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Iluminacje 

  dla miejsc
  użyteczności publicznej

  Pięknie zaprojektowane i inteligentnie zarządzane oświetlenie miejsc użyteczności publicznej pomaga społecznościom rozwijać się, przyciągając ludzi i dając turystom oraz mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa. Przemyślane oświetlenie publiczne może wyróżnić miasto, czyniąc z niego miejsce warte odwiedzenia i pomagając osiągnąć istotne cele w postaci zrównoważonego rozwoju i oszczędności energii.
   

  Dzięki zdalnemu monitoringowi, inteligentnemu zarządzaniu zasobami, regulacji strumienia świetlnego zgodnie z ustawieniami sceny i monitorowaniu zużycia energii, zintegrowane systemy oświetleniowe Philips stanowią fundamentalną metamorfozę zarządzania oświetleniem przestrzeni publicznych. Iluminacje gwarantują najlepsze możliwe doznania zwiedzającym i mieszkańcom przy jednoczesnym uproszczeniu procesów zarządzania i zminimalizowaniu kosztów dla miast. Postaw na inteligentne miasta dzięki oświetleniu publicznemu od Philips.

  Przykłady rozwiązań

  Inteligentne miasta
  to zintegrowane miasta

  Dzięki wysokiej jakości oświetlenia skutecznie przyciągniesz odwiedzających

   

  Systemy oświetleniowe Philips na pierwszym miejscu stawiają efektywność energetyczną, zrównoważony rozwój i redukcję kosztów w miastach, ale korzyści na tym się nie kończą.

  Dzięki odpowiedniej mieszance doznań, w tym dynamicznie zmieniającemu barwę oświetleniu LED, możesz oferować swojemu miastu niesamowite możliwości, które będą miały ogromny wpływ na jego mieszkańców. Oświetlenie obiektów architektonicznych, takich jak mosty, centra miast czy fasady głównych budynków, może stymulować turystykę i przyciągać ludzi do okolicznych restauracji, kafejek, parków i sklepów.

  Park z pięknym oświetleniem Philips Lighting

  Świat to scena. Spraw, by główna rola przypadła Twojemu miastu

   

  Najwyższej klasy oświetlenie fasad i obiektów architektonicznych może upiększyć Twoje miasto, jednocześnie podkreślając jego historię i tożsamość. Dobrze rozplanowane i uważnie zarządzane oświetlenie zewnętrzne może stworzyć zapierającą dech w piersiach, wręcz przyszłościową atmosferę, dzięki czemu Twoje miasto zmieni się w jedną wielką nocną wystawę.

  LED oraz inne architektoniczne rozwiązania oświetleniowe marki Philips pozwolą nadać charakter Twojemu miastu i podkreślą jego zalety przy jednoczesnym zachowaniu zrównoważonego rozwoju oraz uczucia komfortu i bezpieczeństwa wśród mieszkańców i zwiedzających.

  Jaśniej, bezpieczniej, bardziej ekologicznie

   

  Systemy Philips umożliwiają miastom tworzenie nowatorskich systemów zewnętrznego oświetlenia, które zdobią i inspirują. Jednocześnie jednak szanują one delikatną równowagę między tożsamością miasta a potrzebami jego mieszkańców. Doświadczenie Philips i bezkonkurencyjna wiedza pozwalają nam tworzyć systemy oświetlenia LED, które są praktyczne i estetyczne, a przy tym energooszczędne i przyjazne dla środowiska.

   

  Powszechnie wiadomo, że nieefektywne oświetlenie jest jednym z powodów zubażania cennych zasobów naszej planety, a emisja różnych szkodliwych związków pogarsza jakość powietrza, którym oddychamy. Jednak ważna jest także znajomość wpływu sztucznego oświetlenia na sen i inne naturalne procesy decydujące o ogólnej jakości naszego życia. Oferowane przez nas rozwiązania nie zakłócają efektu „ciemnego nieba”, ponieważ ograniczają emisję światła do miejsc i okresów, w których jest naprawdę potrzebne. Dzięki temu przestrzeń zachowuje swój urok, naturalny rytm i charakter.

  Oświetlony deptak zapewniający poczucie zrównoważonego rozwoju

  Chcesz dowiedzieć się więcej?

  Skontaktuj się z nami

   

  Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, bądź poprzez formularz kontaktowy.

      00800 7445 4775