Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Emocje i energia 

  z myślą o kibicach

  Oświetlenie obiektów sportowych ArenaExperience

  Niezależnie od tego, czy mowa o niewielkim, profesjonalnym stadionie czy wielofunkcyjnej arenie, odpowiednie oświetlenie obiektów sportowych jest sprawą podstawową z punktu widzenia organizatorów imprezy. Oświetlenie ArenaExperience jest właśnie tym, co sprawia, że zwykły mecz staje się niezapomnianym wydarzeniem sportowym.

   

  Dzięki doskonałej widoczności na płycie boiska sportowcy mogą dać z siebie wszystko. Odpowiednie natężenie światła, bez efektu olśnienia, ułatwia pracę kamer, które mogą swobodnie rejestrować każdy ruch. Iluminacja elewacji wzbogaca atmosferę i przyciąga odwiedzających, przyczyniając się do zwiększenia przychodów. Ponadto inteligentny system sterowania obniża koszty operacyjne.

   

  Mówiąc krótko, oświetlenie ArenaExperience zamieni każdy obiekt sportowy w światowej klasy centrum rozrywki. 

  arena-rozwiązania-film

  Cieszę się, że
  mogę pracować

  z firmą Philips nad najlepszym możliwym otoczeniem, w którym kibice Chelsea będą oglądać mecze. Po raz kolejny klub Chelsea F.C. staje na czele innowacji, dlatego z niecierpliwością czekam na kolejne, ekscytujące rozgrywki przy nowym oświetleniu reflektorowym”.

   

  — Ron Gourlay, dyrektor generalny Chelsea FC

  arena-vision

  Na boisku


  Stadion — tutaj przeżywa się niezapomniane chwile. Jednak aby wszyscy mogli brać udział w wydarzeniu w takim samym stopniu, konieczne jest doskonałe oświetlenie. Zbyt duże natężenie światła będzie rozpraszać zawodników, a zbyt małe — utrudni kibicom oglądanie tego, co się dzieje na boisku.


  Reflektory ArenaVision LED umożliwiają dostosowanie poziomu oświetlenia do konkretnego wydarzenia. Wolne od migotania umożliwiają rejestrowanie obrazu w zwolnionym tempie. Charakter oświetlenia można szybko zmienić za pomocą jednego przycisku, tworząc nastrój pasujący zarówno do rozgrywek, jak i koncertów muzyki na żywo.

  Odkryty stadion sportowy; oświetlenie marki Philips Lighting do obiektów sportowych

  Reflektory ArenaVision LED

   

  Przygotuj się na niesamowite wrażenia sportowe. Oprawy ArenaVision LED to znakomita widoczność, doskonałe właściwości odprowadzania ciepła i niespotykanie długi okres eksploatacji.

   

  Oprawy ArenaVision LED zaprojektowano specjalnie do aren sportowych i wielofunkcyjnych systemów oświetlenia. Umożliwiają zmianę natężenia i konfiguracji światła za pomocą prostego systemu sterowania. Po zintegrowaniu z systemami audiowizualnymi mogą być wykorzystywane przy tworzeniu niesamowitych efektów świetlnych, ponieważ nie migoczą i nie sprawiają problemów przy odtwarzaniu powtórek w zwolnionym tempie w jakości HD.

   

  Więcej informacji

  Atrakcyjne oświetlenie zewnętrzne stadionu Friends Arena w Szwecji; oświetlenie architektoniczne marki Philips Lighting

  Wewnątrz areny

   

  Oświetlenie sklepowe i hotelowe sprawdza się znakomicie także wewnątrz obiektów sportowych. Przyciąga uwagę odwiedzających, kierując ich do butików i sklepów z pamiątkami, zwiększając sprzedaż. Światło, którego przyjemną barwę można dostosować do kolorów sponsora, uatrakcyjnia pomieszczenia przeznaczone dla gości, a także tworzy odpowiednią atmosferę w salach konferencyjnych i miejscach spotkań.

   

  Iluminację fasady można połączyć z oświetleniem boiska, tworząc unikatowy system odpowiedzialny za efekty świetlne. Wyjątkowe doświadczenia zachęcają odwiedzających do częstych powrotów i dzielenia się swoimi wrażeniami ze znajomymi.

  Wokół areny

   

  Nowoczesne oświetlenie pozwala ograniczyć wydatki, poprawić poziom bezpieczeństwa i stworzyć ekscytującą atmosferę dla kibiców. Jasne, energooszczędne lampy LED sprawiają się znakomicie jako oświetlenie parkingów, gdzie poprawiają bezpieczeństwo użytkowników. Łatwe w utrzymaniu oprawy stanowią także wyjątkowe drogowskazy dla osób przemieszczających się między metrem a gmachem stadionu. Ponadto dzięki iluminacjom wykonanym w technologii LED obiekty sportowe stają się unikatowymi, rozpoznawalnymi miejscami na mapie miasta.

  Stadion Olimpijski w Guangzhou; oświetlenie marki Philips Lighting

  Sukces nowego oświetlenia stadionu Ghelamco Arena klubu KAA Gent

   

  Właściciele klubu KAA Gent, chcąc aby ich drużyna wygrała rozgrywki ligowe, postanowili udekorować fasadę należącego do klubu 20-tysięcznego stadionu najnowocześniejszą iluminacją LED. W tym celu wykorzystano ponad pół miliona lamp LED, które tworzą bajeczne efekty wizualne, pełne fal, przenikań, sekwencji, migotań i wybuchów.

  Zrealizowane projekty

  Filmy

  ArenaVision LED

  Światowa premiera 

  oświetlenia ArenaVision LED w hali Ekinox
  Chelsea F.C.

  Boisko w oświetleniu LED

  Oświetlenie LED boiska dla klubu Chelsea F.C.

  Jak
  możemy
  Ci pomóc?

  Firma Philips oferuje kompleksowy pakiet usług, odciążający inwestorów od samodzielnego wykonywania wielu zadań i przyczyniający się do obniżenia ryzyka związanego z inwestycją. Usługi można zamawiać indywidualnie lub w różnych pakietach, których implementację koordynujemy od początku do końca.

  Kontakt z nami

   

  W przypadku pytań biznesowych dotyczących naszych systemów oświetlenia profesjonalnego należy użyć tego formularza

   

  Użyj szczegółowego formularza do sformułowania pytań