Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Zintegrowane systemy oświetlenia zewnętrznego

  CityTouch

  CityTouch

   

  A co, gdyby światła na Twojej ulicy wiedziały, kiedy mają się wyłączyć, a kiedy pozostać zapalone? Co, jeśli można by z łatwością sprawdzić online, ile energii zużywa Twoje oświetlenie uliczne i które lampy wymagają naprawy? Co, jeśli Twoje miasto miałoby pełną kontrolę nad własnym oświetleniem, dopasowując harmonogram oraz natężenie strumienia świetlnego do potrzeb? Co, jeśli miałoby dostęp do szczegółowych wizualizacji i analiz danych ułatwiających podejmowanie decyzji?

   

  Wierzymy, że uczyniłoby to z Twojego miasta miejsce bardziej zrównoważone, wydajne, a w rezultacie — lepsze do życia. Z myślą o tym opracowaliśmy CityTouch.

   

  CityTouch to platforma oprogramowania do sterowania oświetleniem ulicznym. Oferuje proste aplikacje sieciowe do zarządzania oświetleniem ulicznym i analizy danych.

  Aplikacje CityTouch


  Oprogramowanie CityTouch łączy wszystkie zasoby oświetleniowe w ramach Twojej infrastruktury, tworząc nowe sposoby oszczędzania pieniędzy, dbania o bezpieczeństwo obywateli i poprawy wydajności operacyjnej.


  CityTouch oferuje dwie aplikacje sieciowe:

  CityTouch LightWave

   

  Narzędzie do zdalnego zarządzania oświetleniem, które steruje pracą opraw oświetleniowych, komunikując się z nimi poprzez publiczną komórkową sieć komunikacyjną. 

   

  Więcej informacji

  Obrazek przedstawia sposób działania CityTouch LightWave

  CityTouch LightPoint

   

  Narzędzie do zarządzania zasobami oświetleniowymi, dające pełny obraz miejskich zasobów oświetleniowych i przepływów pracy. 

   

  Jest to zaawansowana platforma ułatwiająca zarządzanie Twoją infrastrukturą oświetleniową.

   

  Więcej informacji

  Obrazek przedstawia sposób działania CityTouch LightPoint

  Twój zaufany partner w zakresie oświetlenia

   

  Partner w zakresie projektowania oświetlenia, któremu możesz zaufać. Dzięki ponad 120-letniemu doświadczeniu w branży oświetlenia ulicznego, Philips pomoże Ci szybciej osiągnąć Twoje cele. Poprzez naszą współpracę zarówno z małymi miastami, jak i metropoliami na całym świecie, mamy do zaoferowania doświadczenie w skali międzynarodowej w połączeniu z lokalnym know-how. CityTouch działa w ponad 250 miastach w 31 krajach, a liczba ta ciągle rośnie!


  CityTouch dostosowuje się do Ciebie i rozwija razem z Tobą. Ponieważ nasze oprogramowanie jest oparte na wykorzystaniu sieci Web, zawsze masz dostęp do najnowszej wersji. A do kwestii bezpieczeństwa danych podchodzimy niezwykle serio, oferując dwustopniową weryfikację, szyfrowanie sesji oraz archiwizację danych.

  Mapa z miastami, w których używany jest CityTouch

  Aktualni klienci

   

  Czy korzystasz już z CityTouch? Zaloguj się tutaj.

   

   

  IntelligentCity


  W Europie CityTouch jest częścią IntelligentCity, zintegrowanego rozwiązania oświetleniowego do miast marki Philips. IntelligentCity oferuje miastom kompleksowe rozwiązanie do zintegrowanych systemów oświetlenia publicznego. Wykorzystuje oprogramowanie CityTouch, inteligentne oprawy LED i dedykowane usługi. Więcej informacji IntelligentCity znajdziesz tutaj.

  Pokrewne przypadki

  Kontakt z nami

   

  W przypadku pytań biznesowych dotyczących naszych systemów oświetlenia profesjonalnego należy użyć tego formularza

   

  Użyj szczegółowego formularza do sformułowania pytań