Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Pozostań w

  ruchu

  Oprawy do oświetlenia tuneli

  Każda strefa w tunelu musi spełniać szczegółowe normy w zakresie projektu i wydajności oświetlenia. Na przykład oświetlenie wjazdów do tuneli musi charakteryzować większa moc, a między oprawami oświetleniowymi nie mogą występować żadne odstępy.

   

  Natomiast oświetlenie wewnątrz tunelu nie może być zbyt mocne, a oprawy mogą, ale nie muszą być rozmieszczone obok siebie. Dzięki szerokiemu asortymentowi opraw LED marki Philips można przystępnie dobrać odpowiednie oświetlenie do każdych warunków, zapewniając optymalny poziom widoczności i bezpieczeństwa.

  Ikona opraw oświetleniowych do tuneli

  Konstrukcja przystosowana specjalnie do technologii LED  

   

  Dzięki doskonałej konstrukcji nasze oprawy oświetleniowe LED sprawdzą się w każdym tunelu. Oferujemy produkty zgodne z każdą koncepcją i konfiguracją oświetleniową oraz szeroki wybór wysokiej jakości optyki, gwarantującej optymalne oświetlenie w każdym zastosowaniu.

   

  Korzyści

  • Wysoka skuteczność
  • Niewiarygodna energooszczędność
  Oświetlenie tunelu odbijające się na szybie samochodu

  Czynności konserwacyjne

   

  Prowadzenie prac konserwacyjnych w tunelach jest szczególnie trudne, biorąc pod uwagę ich szczególną konstrukcję i funkcje. Na szczęście nasze rozwiązania i koncepcje w zakresie instalacji i konserwacji oświetlenia pozwalają maksymalnie wydłużyć czas działania oświetlenia bez konieczności jego naprawy. Oprawy oświetleniowe naszej firmy zostały zaprojektowane z myślą o długim okresie eksploatacji.

   

  Korzyści

  • Łatwy montaż
  • Niskie koszty konserwacji
  • Wyjątkowa łatwość serwisowania
  • Długi okres eksploatacji
  Pracownicy prowadzący prace konserwacyjne wewnątrz tunelu

  Światło dla kierowców

   

  Nasze oprawy oświetleniowe zapewniają najwyższy standard komfortu i bezpieczeństwa. Asortyment obejmuje szeroki wybór optyki przystosowanej do różnych sposobów montażu oświetlenia — od układów centralnych po krawędziowe. Cyfrowe systemy kontroli i monitoringu obsługują unikatową funkcję zmiany natężenia strumienia świetlnego, charakterystyczną dla opraw oświetleniowych LED.

   

  Korzyści

  • Wyjątkowy komfort
  • Niedoścignione bezpieczeństwo
  Oprawy typu Highbay w tunelu Meir

  Podejście systemowe

   

  Projektując oprawy oświetleniowe LED, zawsze bierzemy pod uwagę całość systemu. Dlatego każdą z nich charakteryzuje podobny okres eksploatacji, niezależnie od tego, gdzie jest wykorzystywana. Takie podejście pozwala zminimalizować nakłady na czynności konserwacyjne oraz uprościć je, ograniczając tym samym niewygody związane z prowadzeniem robót w tunelu.

   

  Korzyści

  • Jednakowy okres trwałości użytkowej
  • Łatwa konserwacja
  Wjazd do tunelu Lundbytunnel

  Pokrewne przypadki

  Asortyment opraw oświetleniowych do tuneli 

  T-line

  Koncepcja liniowego oświetlenia LED będąca alternatywą dla lamp fluorescencyjnych

   

  W czym możemy pomóc?

  Usługi
  Oświetlenie tuneli to zaawansowane technicznie i złożone zagadnienie. Niewiele firm dysponuje odpowiednimi do takiej realizacji zasobami. Dlatego Philips oferuje kompleksowy pakiet usług, który odciąży Cię z konieczności samodzielnej realizacji projektu i pomoże ochronić Twoją inwestycję.

  Kontakt z nami

   

  W przypadku pytań biznesowych dotyczących naszych systemów oświetlenia profesjonalnego należy użyć tego formularza

   

  Użyj szczegółowego formularza do sformułowania pytań