Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Pozostań w

  ruchu

  Sterowanie oświetleniem tuneli

  Z historycznego punktu widzenia projekt tradycyjnego systemu sterowania oświetleniem pozostawał zwykle w gestii wykonawcy. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu i zintegrowanym rozwiązaniom konstrukcyjnym produktów, w tym inteligentnym systemom sterowania oświetleniem, odciążyliśmy instalatora z konieczności uproszczenia schematów elektrycznych i zmniejszenia nakładów pracy, zarządzania ruchem oraz wydatków.
  Ikona sterowania oświetleniem tuneli

  Kompleksowe rozwiązanie  

   

  Niezależnie, czy zaczynasz od zera, modernizujesz krótkie przejście podziemne, czy budujesz liczący wiele kilometrów tunel — Philips ma w ofercie kompleksowe systemy sterowania oświetleniem.

  Nasza niezrównana wiedza i doświadczenie sprawiają, że na elastyczności naszych systemów sterowania oświetleniem zyskuje każdy etap realizacji projektu. Oferujemy kompletny zakres usług — od finansowania przez montaż i odbiór techniczny aż po szkolenia i wsparcie powdrożeniowe.

   

  Korzyści

  • Jeden dostawca
  • Niższe koszty
  • Uproszczony proces
  Tunel z oświetleniem Philips Lighting

  Dostawy

   

  Dzięki ograniczonej do minimum liczby komponentów oraz metodologii typu plug-and-play, instalacja jest szybka i prosta. Przyjazny dla użytkownika interfejs komputera sterującego oświetleniem umożliwia operatorom i konserwatorom łatwe poruszanie się po menu monitoringu systemu oświetleniowego oraz samo sterowanie (lokalnie lub za pomocą sieci SCADA). Dane historyczne są także łatwo dostępne.

  Wysoka skuteczność i żywotność systemu mają kluczowe znaczenie dla zapewnienia prawidłowego funkcjonowania sieci tunelu i płynnego przepływu ruchu.

   

  Korzyści

  • Szybka i prosta instalacja
  • Oszczędność finansowa
  • Wysoka skuteczność
  • Żywotność systemu
  Tunel Meir z oświetleniem Philips Lighting

  Pokrewne przypadki

  Portfolio sterowania oświetleniem tuneli 

  TunneLogic

  TunneLogic

   

  TunneLogic to dedykowane rozwiązanie do sterowania oświetleniem LED zainstalowanym w tunelach i monitorowania go. Nasz system sterowania jest łatwy w instalacji, odbiorze technicznym, obsłudze i konserwacji. Zapewnia klientowi bezpieczną obsługę oświetlenia oraz informacje dotyczące jego stanu technicznego.

   

  Pobierz informator o produkcie

  W czym możemy pomóc?

  Usługi
  Oświetlenie tuneli to zaawansowane technicznie i złożone zagadnienie. Niewiele firm dysponuje odpowiednimi do takiej realizacji zasobami. Dlatego Philips oferuje kompleksowy pakiet usług, który odciąży Cię z konieczności samodzielnej realizacji projektu i pomoże ochronić Twoją inwestycję.

  Kontakt z nami

   

  W przypadku pytań biznesowych dotyczących naszych systemów oświetlenia profesjonalnego należy użyć tego formularza

   

  Użyj szczegółowego formularza do sformułowania pytań