Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  ArenaVision

   

  Oświetlenie stadionowe LED zapewnia niezapomniane wrażenia

  Niezwykłe emocje na arenach i stadionach

  Teraz każde wydarzenie może być wyjątkowe dzięki elektryzującym pokazom świetlnym, które porywają fanów na stadionach i oglądających transmisje na żywo. Niesamowite efekty świetlne podnoszą emocje podczas widowiska, pomagając drużynom sportowym i wykonawcom w rozgrzewaniu publiczności.

   

  Firma Philips Lighting pomaga administratorom obiektów wykorzystywać oświetlenie stadionowe w taki sposób, aby zapewnić fanom niezapomniane wrażenia. Przy użyciu systemu ArenaVision można dostosować oświetlenie pod kątem dowolnego wydarzenia sportowego czy rozrywkowego, co pozwoli zdywersyfikować przychody. Oświetlenie stadionowe LED spełnia wymagania transmisyjne i może pomóc w zmniejszeniu kosztów operacyjnych przy mniejszym wpływie na środowisko.

  Intro Juventusu i ArenaVision

  Najważniejsze korzyści ze stosowania systemu ArenaVision 

  Kliknij, aby powiększyć

  Atrakcyjniejsze wydarzenia

  Twórz niesamowite efekty świetlne zsynchronizowane z dźwiękiem i muzyką, aby każdy mecz i występ był spektakularny.

  Dywersyfikacja źródeł przychodów

  Zdobądź nowych partnerów, zmieniając charakter obiektu i wykorzystując go do różnych wydarzeń.

  Zgodność z najnowszymi standardami transmisyjnymi i regulacjami federacji sportowych

  Niemigoczące oświetlenie LED jest zgodne ze standardami HD i spełnia wymogi odtwarzania w bardzo zwolnionym tempie

  Bezpieczne miejsce spotkań

  Wysokiej klasy oświetlenie zapewnia graczom i fanom bezpieczeństwo, komfort i umożliwia im skupienie się na grze, jednocześnie ułatwiając ludziom przemieszczanie się.

  Niższe koszty operacyjne

  Chroń środowisko i usprawnij konserwację dzięki energooszczędnemu oświetleniu LED i zdalnemu sterowaniu.

  Co umożliwia ArenaVision

  ArenaVision to system oświetleniowy dla stadionów zapewniający pełną kontrolę, możliwość zdalnego monitorowania i łączność z systemami zarządzania budynkami. Specjalne funkcje do sterowania i aplikacje sprawiają, że jest to skalowalne i elastyczne rozwiązanie oświetleniowe, które spełni potrzeby każdego obiektu. Aby podnieść jego wartość, warto wybrać jeden z trzech wymienionych niżej pakietów oświetlenia stadionu: 

  Jak to działa?

  ArenaVision — sterowanie oświetleniem stadionowym z dowolnego miejsca, przy użyciu urządzeń mobilnych

  Dostęp mobilny

   

  Przy użyciu urządzeń mobilnych Twój zespół może sterować systemem oświetlenia stadionu ArenaVision niemal z dowolnego miejsca, włączając, wyłączając lub ściemniając światła oraz łatwo zarządzając wcześniej opracowanymi ustawieniami oświetlenia. Oprócz tego może on zdalnie monitorować oświetlenie i rozwiązywać związane z nim problemy. Niestandardowy interfejs zapewnia zespołowi całkowitą kontrolę.

  ArenaVision — oświetlenie LED do obiektów sportowych dostosowane do wymagań transmisyjnych

  Oświetlenie zalewowe dostosowane do wymagań transmisyjnych

  Obraz podczas transmisji zawsze będzie wyglądał doskonale dzięki oświetleniu boiska o ultrawysokiej jakości, które nie migocze i jest zgodne z normami telewizji i federacji sportowych. Reflektory LED ArenaVision mają za zadanie zapewnić idealnie jednorodne światło w poziomie i w pionie z pomocą ośmiu różnych elementów optycznych, które spełnią potrzeby oświetleniowe na stadionach.

  Duże możliwości rozbudowy

  Do sterowania oświetleniem zalewowym LED ArenaVision służy puszka zasilacza, która umożliwia włączanie, wyłączanie, ściemnianie i regulowanie ciepła. Wszystkie elementy łączy dedykowana sieć Ethernet do sterowania, która obejmuje węzły sieciowe DMX i obsługuje protokół Art-Net, tworząc wysoce skalowalną i elastyczną architekturę oświetleniową.
  ArenaVision — gotowe pokazy świetlne

  Gotowe pokazy świetlne

  Administratorzy obiektów i technicy mogą aktywować niesamowite pokazy świetlne LED, które składają się z wcześniej opracowanych scen zapisanych w centralnym sterowniku ustawień oświetlenia ArenaVision. W skład scen oświetleniowych mogą wchodzić światła, dźwięki i filmy, dzięki którym za naciśnięciem przycisku można kreować nastroje.

  Specjalne pokazy świetlne

  Podczas organizacji wydarzeń specjalnych możesz przyznać zewnętrznym zespołom produkcyjnym dostęp do systemu ArenaVision za pośrednictwem zewnętrznej konsoli. Pozwoli to na zsynchronizowanie oświetlenia stadionowego ArenaVision z niestandardowymi profilami oświetleniowymi i efektami specjalnymi dostarczonymi przez wykonawców, zespoły i sponsorów.

  Projekty

  Kontakt

  W razie pytań
  skontaktuj się z centrum obsługi. 

  Zapoznaj się z innymi systemami oświetleniowymi do swoich obiektów