Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  CityTouch

   

  System sterowania oświetleniem miejskim

  Unowocześnij swoje miasto dzięki zintegrowanemu oświetleniu

  CityTouch to bezpieczna, zintegrowana platforma sterowania oświetleniem ulicznym, dzięki której miasta stają się bardziej ekologiczne, oszczędzają więcej energii i są lepszym miejscem do życia.

   

  CityTouch zapewnia pełen przegląd oświetlenia ulicznego i umożliwia sterowanie nim przy użyciu centralnego panelu nawigacyjnego. Pozwala to na bezpieczne monitorowanie punktów świetlnych, ustawianie harmonogramów i dostosowywanie poziomów oświetlenia na żądanie. Dzięki szyfrowaniu danych i dwuskładnikowemu uwierzytelnianiu oprogramowanie do inteligentnego sterowania oświetleniem ulicznym spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa.

   

  Łatwe w obsłudze aplikacje internetowe zapewniają pełny przegląd zintegrowanych lamp ulicznych, co pozwala na zarządzanie procesami pracy i wysyłanie ekip konserwacyjnych tylko tam, gdzie są potrzebne. Dane z systemu zarządzania oświetleniem ulicznym składają się na informacje o zużyciu i kosztach energii dostępne w czasie zbliżonym do rzeczywistego. Ułatwiają one efektywniejsze planowanie i tworzenie harmonogramów.

  Zintegrowane oświetlenie publiczne CityTouch do miast inteligentnych — wideo
  Oprawy oświetleniowe CityTouch Ready firmy Philips można bez problemu zintegrować z platformą CityTouch. Dotychczas używane oprawy również można przygotować do działania w systemie CityTouch za pomocą węzła lub zestawu złączy. Do wyboru są też oprawy oświetleniowe od naszych certyfikowanych partnerów. Niezależnie od tego, jakie oprawy oświetleniowe gotowe do współpracy z systemem sterowania oświetleniem ulicznym CityTouch wybierzesz, CityTouch zapewnia pełną elastyczność dzięki otwartym standardom oraz łatwej integracji z innymi platformami inteligentnymi i urządzeniami IoT. W ten sposób miasto może dotrzymać kroku zmianom — teraz i w przyszłości.

  Zalety CityTouch 

  System CityTouch Philips Lighting to infrastruktura do miast inteligentnych, które zaczynają się od inteligentnego oświetlenia ulicznego
  Oszczędność na kosztach energii

  Łatwiejsze podejmowanie decyzji

  Zarządzaj oświetleniem, mierz zużycie energii, monitoruj stan systemu i diagnozuj problemy przy użyciu jednego, intuicyjnego panelu nawigacyjnego.   

  Błyskawiczny zwrot z inwestycji

  Zmiana na oświetlenie uliczne LED natychmiast zmniejsza koszty energii. Połączenie oświetlenia LED ze zdalną diagnostyką dostępną w systemie CityTouch zapewnia jeszcze większe oszczędności i szybkie uzyskanie zwrotu z inwestycji.

  Oszczędność na kosztach energii

  Elastyczność dzięki otwartym standardom

  CityTouch można zintegrować z dowolnym systemem zarządzania zasobami i różnymi typami opraw oświetleniowych. Zapewnia to swobodę wyboru dostawcy najlepiej sprawdzającego się w danym mieście. Certyfikowani dostawcy oferują oprawy oświetleniowe CityTouch Ready, które łączą się z systemem CityTouch automatycznie.

  Przyszłościowe, bezpieczne produkty
  Jest to otwarty system sterowania oświetleniem ulicznym, który obsługuje kamery, czujniki i inne urządzenia IoT pozwalające na opracowanie nowych usług inteligentnych. System obejmuje dedykowane role użytkowników i w pełni szyfrowane przepływy danych, więc spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa. Regularne aktualizacje systemu gwarantują jego nowoczesność.
  Oszczędność na kosztach energii

  Łatwe uaktualnienie lub rozbudowa

  Łatwy w obsłudze, bezpieczny system działa z nowymi i dotychczas stosowanymi oprawami świetlnymi, łącząc całą infrastrukturę. W dotychczas używanych lampach ulicznych, które nie są zgodne z systemem CityTouch, wystarczy zamontować zestaw złączy CityTouch (UE) lub węzeł (obie Ameryki, Nowa Zelandia, Australia) na każdym słupie.

  Co umożliwia CityTouch

   

  CityTouch to platforma zarządzania publicznym oświetleniem ulicznym.

  Jak to działa?

   

  CityTouch to kompleksowy system zarządzania i sterowania oświetleniem ulicznym. Aby uzyskać więcej informacji o dowolnych elementach, pobierz jedną z poniższych broszur.

  Oferta CityTouch

  Platforma CityTouch jest wyposażona w intuicyjny interfejs użytkownika i spełnia surowe normy bezpieczeństwa. Można ją rozbudowywać odpowiednio do potrzeb. Umożliwia inteligentne sterowanie oświetleniem ulicznym, zapewaniając jego pełną przejrzystość.
  Zarządzaj zintegrowanym oświetleniem ulicznym zdalnie przy użyciu aplikacji CityTouch Connect firmy Philips Lighting
  Aplikacja CityTouch Workflow firmy Philips Lighting zapewnia informacje i procesy umożliwiające efektywne zarządzanie zintegrowanym oświetleniem

  Aplikacja CityTouch Connect

  Zarządzaj zdalnie oświetleniem ulicznym, monitoruj stan opraw oświetleniowych, otrzymuj powiadomienia o awariach i mierz zużycie energii przy użyciu standardowej przeglądarki internetowej. 
  Zintegrowane systemy oświetleniowe CityTouch Philips Lighting współdziałają ze standardowymi sieciami

  Aplikacja CityTouch Workflow

  Analizuj dane, planuj prace konserwacyjne i utrzymuj odpowiedni poziom oświetlenia dzięki zaawansowanym funkcjom wizualizacji danych. Narzędzie mobilne udostępnia informacje konserwacyjne zespołom pracującym w terenie i rejestruje każdą aktywność automatycznie, aby uniknąć zbędnego przesyłania danych.

  Opcje łączności

  Oprawy oświetleniowe CityTouch Ready


  Oprawy oświetleniowe CityTouch Ready to gotowe rozwiązanie, które umożliwia jednoczesne przejście na oświetlenie zintegrowane i LED. Oprawy automatycznie włączają się i lokalizują przy użyciu jednej z trzech opcji sterowania, a następnie natychmiast zaczynają przekazywać dane o zasobach do systemu CityTouch.

  Indywidualne sterowanie każdym punktem świetlnym

  Grupowe sterowanie punktami świetlnymi

  Aplikacja CityTouch Workflow firmy Philips Lighting zapewnia informacje i procesy umożliwiające efektywne zarządzanie zintegrowanym oświetleniem

  Oprawy oświetleniowe Philips CityTouch Ready

  Całe oświetlenie uliczne i drogowe Philips Lighting można łatwo zintegrować z systemem CityTouch przy użyciu węzła lub zestawu złączy. Oprawy Philips CityTouch Ready są kluczowym komponentem zintegrowanej infrastruktury oświetlenia miejskiego.
  Aplikacja CityTouch Workflow firmy Philips Lighting zapewnia informacje i procesy umożliwiające efektywne zarządzanie zintegrowanym oświetleniem

  Urządzenia do integracji z systemem CityTouch

  W przypadku dotychczas używanych opraw należy użyć zestawu złączy (UE) lub węzła połączeniowego (obie Ameryki, Nowa Zelandia, Australia), aby zapewnić łączność typu „plug-and-play”.

  Grupowe sterowanie punktami świetlnymi

  Aplikacja CityTouch Workflow firmy Philips Lighting zapewnia informacje i procesy umożliwiające efektywne zarządzanie zintegrowanym oświetleniem

  Łączność grupowa oparta na szafach

  Połącz grupę zamontowanych lamp ulicznych za pośrednictwem linii zasilającej do sterownika strefowego, który z kolei łączy się z oprogramowaniem CityTouch przez Internet.

  Program partnerski CityTouch Ready

  Program partnerski CityTouch Ready umożliwia realizowanie korzyści wynikających z zarządzania zintegrowanym oświetleniem przy zachowaniu swobody wyboru dostawcy opraw.

  Program partnerski CityTouch Ready jest dostępny dla wszystkich dostawców opraw oświetleniowych. Każdy dostawca, który chce zostać partnerem CityTouch Ready, musi przejść proces certyfikacji, aby zagwarantować, że montaż wszystkich opraw oświetleniowych CityTouch Ready będzie rzeczywiście prosty, podobnie jak ich obsługa i sterowanie oświetleniem ulicznym.

  Lista certyfikowanych partnerów stale się wydłuża

  Usługi do CityTouch

  usługi eksploatacyjne

  Usługi eksploatacyjne

  Zoptymalizuj efektywność oświetlenia w swoim mieście i chroń inwestycję dzięki pakietowi usług firmy Philips Lighting, który zapewnia znaczne oszczędności i bezproblemowe działanie.

  Projekty

  Dowiedz się więcej o systemach oświetleniowych dla swojego miasta