Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  GreenParking

   

  Bezprzewodowe oświetlenie LED parkingów z czujnikami

  Oszczędzanie energii i redukcja kosztów przy jednoczesnym podniesieniu bezpieczeństwa

  Oświetlenie parkingów może być kosztowne, szczególnie jeśli korzystamy z niego przez całą dobę. GreenParking to bezprzewodowy system oświetlenia LED parkingów, który wykrywa obecność ludzi lub pojazdów, aby oświetlać powierzchnie na żądanie, oszczędzając w ten sposób energię i zmniejszając koszty nawet o 80%.

   

  Wykrywanie obecności, elastyczne ściemnianie i trwałe, niewymagające częstej konserwacji lampy LED umożliwiają bardziej ekologiczne oświetlenie parkingów przy zapewnieniu bezpieczeństwa i komfortu ludzi.

   

  System jest prosty w obsłudze, a sama instalacja odbywa się w modelu „plug and play”. Dzięki temu możesz go wykorzystać wszędzie, nie tylko na nowych parkingach.

  System Pacific LED Green Parking

  Zalety systemu GreenParking 

  Oświetlenie parkingów GreenParking firmy Philips Lighting umożliwia szybkie uzyskanie zwrotu z inwestycji, oszczędzanie energii i redukcję kosztów.

  Koszty eksploatacji niższe nawet o 80%

  Energooszczędne oświetlenie LED i technologia inteligentnego sterowania zmniejszają zużycie energii.

  Ograniczenie niepotrzebnego oświetlenia

  Dzięki wykrywaniu obecności i ściemnianiu strefowemu oświetlenie parkingu włącza się tylko wtedy, gdy jest potrzebne.

  Bezpieczeństwo

  Dostosuj strefy oświetleniowe parkingu, aby zoptymalizować widoczność, bezpieczeństwo i wygodę.

  Niższe koszty konserwacji

  Oprawy oświetleniowe LED są trwalsze i rzadziej wymagają wymiany.

  Prosta modernizacja

  Łatwo modernizuj i dodawaj nowe oprawy oświetleniowe, łącząc je bezprzewodowo poprzez sterowniki.

  Parking przyszłości

  Nasz skalowalny system oświetlania parkingów sprawdza się w starszych i nowych obiektach.

  Co umożliwia GreenParking

   

  GreenParking firmy Philips Lighting to bezprzewodowy system oświetlenia LED, który oszczędza energię dzięki wykrywaniu obecności i zarządzaniu strefami oświetleniowymi. 

  Jak to działa?


  GreenParking to bezprzewodowy system oświetleniowy, który łączy trwałość i energooszczędność opraw LED z funkcjami sterowania, tworzenia stref i czujnikami, aby podnieść bezpieczeństwo i zmniejszyć koszty.

  Wybór należy do Ciebie

   

  GreenParking można zainstalować na dwa sposoby: łącząc trwałe oprawy LED Pacific z bezprzewodowo sterowanymi elementami do wykrywania obecności albo wybierając oprawy LED Pacific ze zintegrowanym czujnikiem. Oprawy są odporne na działanie wody i trudne warunki środowiskowe.

   

  Niezależnie od wybranego sposobu montażu zyskasz funkcje wykrywania obecności, automatycznego ściemniania i doskonałą jakość oświetlenia bez zmiany kolorów. Czujniki zewnętrzne można zainstalować na ścianie lub suficie, dopasowując je do planu parkingu, a zintegrowane czujniki eliminują konieczność korzystania z dodatkowych urządzeń. 

   

  Najnowsza generacja opraw oświetleniowych LED Pacific jest pierwszą z serii produktów zoptymalizowanych pod kątem recyklingu. Zaprojektowano ją z myślą o efektywniejszym wykorzystaniu zasobów naturalnych w myśl gospodarki obiegu zamkniętego. Dzięki modułowej konstrukcji konserwacja i modernizacja są proste. Urządzenia wyróżniają się trwałością i długim czasem eksploatacji.

  Oświetlenie parkingów GreenParking firmy Philips Lighting umożliwia szybkie uzyskanie zwrotu z inwestycji, oszczędzanie energii i redukcję kosztów.

  Projekty

  Skontaktuj się z nami

  W razie pytań skontaktuj się
  z centrum obsługi

  Zapoznaj się z innymi systemami oświetleniowymi do budynków