Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  GreenWarehouse

   

  Energooszczędne oświetlenie LED w przemyśle i logistyce

   

   

  Sprawnie działający magazyn

  Skończył się czas kosztownego oświetlenia całodobowego w przemyśle i logistyce. GreenWarehouse zapewnia bezpieczne, efektywne oświetlenie przemysłowe na żądanie. Działa w oparciu o czujniki wykrywające ludzi i pojazdy, aby automatycznie dostosowywać poziom oświetlenia.

   

  GreenWarehouse sprawdzi się w nowych i istniejących magazynach i budynkach przemysłowych o dowolnej wielkości. Nie ma znaczenia czy są to przestrzenie otwarte, czy ustawione są w nich regały. Dzięki trwałemu, energooszczędnemu, przemysłowemu oświetleniu LED i elastycznym strefom redukcji mocy system może zmniejszyć koszty energii nawet o 50%*.

   

  Jest łatwy w montażu — wystarczy wymienić istniejące oprawy. Nie trzeba kłaść nowego okablowania, a sterowanie bezprzewodowe pozwala na łatwe konfigurowanie systemu.

  *Wartość określona na podstawie powierzchni 10 000 m2 w okresie 10 lat, w wyniku porównania kosztów montażu i eksploatacyjnych systemu GreenWarehouse z kosztami tradycyjnych świetlówek bez funkcji ściemniania.
  GreenWarehouse — nowoczesne oświetlenie magazynów

  Najważniejsze korzyści ze stosowania systemu GreenWarehouse 

  Oświetlenie przemysłowe GreenWarehouse firmy Philips Lighting może przyczynić się do zmniejszenia zużycia energii w magazynach nawet o 50%
  Stwórz bezpieczne miejsce, które będzie też przyjazna dla środowiska, dzięki wykrywaniu obecności i aktywacji oświetlenia potrzebnego do wykonania danej czynności
  Dostosuj strefy oświetlenia, profile i poziomy przyciemnienia, aby utrzymywać odpowiednie poziomy natężenia światła i produktywność zespołu, jednocześnie oszczędzając energię
  Zmniejsz koszty konserwacji poprzez zastosowanie trwałego, energooszczędnego przemysłowego oświetlenia LED i oszczędź jeszcze większe kwoty, ustawiając ściemnianie tła na 10%
  Możesz szybko zacząć korzystać z systemu dzięki gotowemu do użytku sterowaniu bezprzewodowemu i łatwo zmieniać konfigurację oświetlenia po modyfikacji przestrzeni obiektu

  Co umożliwia GreenWarehouse

   

  GreenWarehouse firmy Philips Lighting umożliwia wyznaczenie elastycznych stref ściemniania, tak aby wszyscy mogli utrzymać produktywność, przebywając w bezpiecznym i komfortowym pomieszczeniu.

  Jak to działa?


  GreenWarehouse to kompletny system oświetlenia przemysłowego, który można skonfigurować odpowiednio do potrzeb obiektu magazynowego lub logistycznego.

  System oświetleniowy umożliwia tworzenie własnych stref świetlnych, ustawianie poziomów ściemnienia i planowanie czasu aktywności określonych wzorów oświetleniowych. W związku z tym, że oprawy są gotowe do użytku, wystarczy minimalny nakład pracy przy montażu. Czujniki obecności można zainstalować na dwa sposoby: montując zewnętrzne czujniki na ścianie lub suficie i możliwie najlepiej dopasowując je do planu budynku albo wybierając oprawy oświetleniowe ze zintegrowanymi czujnikami, aby wyeliminować konieczność korzystania z dodatkowego sprzętu.

   

  Oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania do wszystkich części magazynu, w tym przestrzeni otwartych, regałów i chłodni. Dzięki bezprzewodowemu sterowania obsługa i regulacje są proste, a czujniki ruchu ułatwiają obniżenie kosztów energii elektrycznej. Jesteśmy w stanie dopasować pakiet do Twoich potrzeb, niezależnie od wielkości magazynu, gdyż system jest skalowalny. 

  Oprawy do systemu GreenWarehouse

  GentleSpace gen 2 firmy Philips Lighting — wyjątkowo energooszczędne oświetlenie wysokich pomieszczeń

  GentleSpace gen 2

   

  Oszczędzaj dzięki czołowej w branży, energooszczędnej oprawie oświetleniowej, która umożliwia doświetlenie wysokich pomieszczeń i zapewnia oświetlenie awaryjne (PSED).

  GreenUp Highbay firmy Philips Lighting — energooszczędne oświetlenie LED do obiektów przemysłowych z wysokim sufitem

  GreenUp Highbay  


  Popraw efektywność operacyjną w swoim zakładzie przemysłowym, wymieniając lampy HID o mocy 400 W i T5 6 x 54 W do wysokich pomieszczeń. Wybierz bezprzewodowe oświetlenie GreenUp Highbay, aby oszczędzić nawet 88% energii dzięki wykrywaniu obecności i sterowaniu za pomocą pilota.
  GreenPerform Highbay firmy Philips Lighting — energooszczędne oświetlenie wysokich pomieszczeń z optyką LED do wysokich regałów

  GreenPerform Highbay


  Szybko obniż rachunki za prąd, wymieniając oświetlenie HID o mocy 250 i 400 W do wysokich pomieszczeń na optykę LED do wysokich stelaży. Specjalnie zaprojektowane do oświetlania i zapewniania optymalnej widoczności płaszczyzn pionowych w magazynach.
  Oprawa GreenPerform firmy Philips Lighting — energooszczędne, trwałe przemysłowe oświetlenie LED, którym można sterować bezprzewodowo

  Oprawa GreenPerform


  Zaoszczędź do 50% na energii w porównaniu z konwencjonalnymi oprawami T8 dzięki trwałemu oświetleniu komercyjnemu LED, którym można sterować bezprzewodowo przy użyciu pilota.
  Maxos fusion firmy Philips Lighting — zmniejsz koszty oświetlenia magazynu z pomocą systemu oświetlenia liniowego LED z wbudowanymi czujnikami

  Maxos fusion


  Zyskaj doskonałe oświetlenie przy zastosowaniu mniejszej liczby opraw i zmniejszeniu kosztów energii elektrycznej w magazynie o ponad 50% w porównaniu ze świetlówkami. Ten system oświetlenia liniowego LED wyposażono w czujniki, które zbierają dane o użytkowaniu magazynu umożliwiające doskonalenie efektywności operacyjnej. 
  Pacific LED firmy Philips Lighting — solidne, wodoodporne oprawy zapewniające wysokiej jakości światło białe w Twoim magazynie

  Pacific LED  


  Zapewnij wysokiej jakości światło białe dzięki solidnym i wodoodpornym oprawom oświetleniowym, które minimalizują olśnienie i są łatwe w montażu ze względu na zastosowanie wygodnych zaślepek. 

  Usługi GreenWarehouse

  usługi eksploatacyjne

  Usługi eksploatacyjne

  Zabezpiecz swoją inwestycję w oświetlenie przemysłowe, korzystając z pakietu odpowiednio dostosowanych usług firmy Philips Lighting, który obejmuje długoterminową konserwację.

  Projekty

  Skontaktuj się z nami

  W razie pytań skontaktuj się
  z centrum obsługi

  Zapoznaj się z innymi systemami oświetleniowymi do swoich obiektów