Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  HealWell

   

  Oświetlenie sal, które sprawia, że pacjenci czują się lepiej

  Światło, które przyśpiesza proces leczenia

  Twórz środowisko efektywniejszego leczenia dzięki wykorzystaniu naturalnych zalet światła. HealWell automatycznie dostosowuje oświetlenie w salach do rytmu dobowego człowieka, aby pacjenci szpitali lepiej spali i szybciej odzyskiwali zdrowie.

   

  Działanie systemu HealWell jest poparte dowodami. Moduły sufitowe symulują rytm dobowy przy użyciu dynamicznych poziomów natężenia światła i jego odcieni, jednocześnie zapewniają doskonałą widoczność podczas badań lekarskich. 

  Pacjenci mogą łatwo personalizować oświetlenie, leżąc w łóżkach, a subtelne oświetlenie orientacyjne LED pomaga personelowi cicho poruszać się po wnętrzach. Badania pokazują, w jaki sposób system HealWell pomaga poprawić jakość i głębokość snu, a tym samym nastroje pacjentów*.

  Oświetlenie sal pacjentów HealWell firmy Philips Lighting wspierają cykl snu i czuwania pacjentów, zwiększając efektywność opieki

  Zalety systemu HealWell 

  HealWell działa na rzecz zdrowszych cykli snu i czuwania oraz pomaga personelowi i pacjentom lepiej widzieć, czuć się i funkcjonować.
  Popraw efektywność leczenia dzięki sprawdzonemu oświetleniu, które dostosowuje się do cykli dobowych pacjentów
  Podnieś komfort pacjentów dzięki oświetleniu, które poprawia* nastroje oraz długość i jakość snu
  Zapewniaj pacjentom wygodę dzięki dostępowi do sterowania spersonalizowanym oświetleniem przy łóżku
  Zwiększ zadowolenie personelu medycznego poprzez zastosowanie oświetlenia sal pacjentów, które obsługa możne natychmiast dostosować do wykonywanych zadań, preferencji chorego lub potrzeb zdrowotnych
  Oszczędzanie energii dzięki najnowszym oprawom oświetleniowym LED
  Szybko modernizuj instalacje dzięki kompletnemu systemowi, który jest łatwy w montażu
  Zintegruj system z istniejącym w szpitalu oświetleniem sieciowym, systemem zarządzania budynkiem lub innymi systemami IT, aby umożliwić centralne monitorowanie i raportowanie

  Co umożliwia HealWell

   

  HealWell to skalowalny, sieciowy system sterowania, który automatycznie zarządza rytmem dynamicznego oświetlenia dziennego. Dzięki innowacyjnym, opartym na badaniach schematom świetlnym system wspiera naturalny cykl dobowy, przyczyniając się do podniesienia jakości snu, złagodzenia niepokoju i poprawy samopoczucia pacjentów i personelu.

  Jak działa HealWell 

   

  Z pomocą systemu HealWell można stworzyć optymalne oświetlenie wspomagające proces leczenia, zwiększające komfort pacjentów i zadowolenie pracowników.

  HealWell firmy Philips Lighting to kompletny system oświetleniowy do sal, który poprawia komfort pacjentów
  Na dobre samopoczucie pacjentów i regulację długości snu wpływa górne oświetlenie, które automatycznie symuluje cykle dzienne. Pacjenci mogą sterować indywidualnymi ustawieniami i barwami światła, a także obsługiwać swoje światło do czytania przy użyciu ręcznego pilota zdalnego sterowania.
  HealWell firmy Philips Lighting to kompletny system oświetleniowy do sal pacjentów, który poprawia efektywność pracy personelu
  Pracownicy mogą wykonywać swoje obowiązki bez przeszkód i niepokojenia pacjentów dzięki subtelnemu oświetleniu otoczenia i orientacyjnemu, które pomaga im w utrzymaniu produktywności. Panele i przełączniki dla personelu umożliwiają sterowanie oświetleniem każdego łóżka, a w razie potrzeby również szybkie włączenie światła w całej sali. Jeśli to konieczne, wstępnie ustawione profile można dostosować do konkretnych potrzeb danego szpitala.

  Projekty

  *Badanie zostało wykonane przez firmę Philips Lighting we współpracy z centrum badań klinicznych Clinical Trial Centre Maastricht oraz Uniwersytetem w Maastricht. Wyniki są oparte na publikacji pierwszej analizy: Gimenez i in., „Annual Proceedings of the NSWO”, tom 22, 2011, s. 56–55

  Skontaktuj się z nami

  W razie pytań skontaktuj się
  z centrum obsługi

  Zapoznaj się z innymi systemami oświetleniowymi do swoich obiektów