Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Nawigacja wewnętrzna

   

  Idealne światło, precyzyjna nawigacja

  Personalizacja dla klientów, informacje dla sprzedawców

  Smartfony już teraz zapewniają kupującym mnóstwo informacji. Dzięki aplikacjom i usługom opartym na systemie nawigacji wewnętrznej Philips można spersonalizować sposób używania urządzeń mobilnych w sklepie, podnosząc wygodę zakupów i zainteresowanie marką.

   

  Uatrakcyjnij zakupy, oferując promocje na podstawie lokalizacji. W ten sposób zwrócisz uwagę klientów na określone produkty i zachęcisz do dłuższych odwiedzin w Twoim sklepie. Funkcja wyszukiwania drogi pomoże kupującym odnaleźć się w sklepie i usprawni realizację codziennych zadań personelu, takich jak uzupełnianie towarów czy odbiór zamówień. Aplikacja na smartfony zaprowadzi kupujących prosto do tego, czego szukają, a dane gromadzone przez system pomogą określić skuteczność sklepowych kampanii marketingowych i zoptymalizować aranżację sklepu.

  Najważniejsze korzyści ze stosowania systemu nawigacji wewnętrznej

  Technologia nawigacji wewnętrznej umożliwia decydowanie o sposobie wykorzystywania urządzeń mobilnych w Twoim sklepie oraz wskazuje na zachowania i pragnienia klientów.
  Oszczędność na kosztach energii

  Spersonalizowana obsługa dzięki urządzeniom mobilnym

  Niezależnie od tego, w której części sklepu się znajdują, klienci mogą używać swoich inteligentnych urządzeń do nawigowania w poszukiwaniu produktów. Dzięki temu zakupy są łatwiejsze i przyjemniejsze.

  Oszczędność na kosztach energii

  Wydłuż czas przebywania w sklepie i daj klientom nowe powody do zakupów

  Dzięki powiadomieniom i promocjom zależnym od lokalizacji klienci bardziej się angażują i są bardziej skłonni do zakupu*.

  Oszczędność na kosztach energii

  Popraw wyniki

  System nawigacji wewnętrznej dostarcza danych o lokalizacji, co pozwala na zoptymalizowanie aranżacji sklepu, poprawę przepływu osób i ocenę efektywności kampanii marketingowych na podstawie sposobów wykorzystywania przestrzeni przez klientów.

  Oszczędność na kosztach energii

  Większa produktywność

  Podnieś efektywność pracowników z pomocą dokładnych, uzyskiwanych w czasie rzeczywistym danych, aby sprawniej kierować ich do miejsc, gdzie jest potrzebna ich pomoc, jak punkty odbioru zamówień czy uzupełniania towarów.

  Oszczędność na kosztach energii

  Prywatność klientów

  Nasz system nie żąda, nie gromadzi ani nie przechowuje danych osobowych, a lokalizacja urządzeń mobilnych jest rejestrowana anonimowo.

  * Na podstawie badań kilku sprzedawców detalicznych i dostawców usług opartych na lokalizacji

  Co umożliwia nawigacja wewnętrzna

   

  Nasz system nawigacji wewnętrznej przekształca sieć oświetleniową w Twoim sklepie w infrastrukturę udostępniania danych.

  Jak działa nawigacja wewnętrzna

  System nawigacji wewnętrznej firmy Philips obejmuje oprawy oświetleniowe LED wyposażone w technologię komunikacji za pomocą światła (VLC) oraz przeznaczoną dla danego sklepu aplikację na urządzenia mobilne. Gdy użytkownik pobierze i otworzy aplikację w swoim urządzeniu mobilnym, może ona wykryć unikatowy kod każdej oprawy oświetleniowej, precyzyjnie wskazując lokalizację na cyfrowej mapie sklepu. Klient lub pracownik mogą następnie użyć aplikacji do nawigowania po sklepie, znajdowania produktów na półkach i korzystania z usług opartych na lokalizacji dostępnych na danej przestrzeni.

   

  Oprogramowanie systemu oświetleniowego można aktualizować, aby uwzględnić zmiany aranżacji, produktów lub innych informacji dotyczących obiektu. System nawigacji wewnętrznej firmy Philips nie wymaga dodatkowych instalacji, konserwacji ani zasilania.

  Jest udostępniany wraz z zestawem SDK do systemów iOS i Android oraz usługami w chmurze, których właściciele sklepów i zatrudniani przez nich deweloperzy aplikacji mogą używać do wprowadzania funkcji pozycjonowania do swoich aplikacji mobilnych, zapewniając w ten sposób sprawnie działające usługi oparte na lokalizacji.

  Informacje zbierane za pośrednictwem systemu nawigacji wewnętrznej są przechowywane w chmurze. Dzięki nim właściciele sklepów mogą dowiedzieć się, w jaki sposób klienci poruszają się po ich sklepie, gdzie spędzają najwięcej czasu oraz jak zachowują się na danej przestrzeni, co może przyczynić się do dalszej optymalizacji i podnoszenia jakości obsługi.

  Aplikacja do systemu nawigacji wewnętrznej — technologia nawigacji za pomocą światła — usługi w chmurze — informacje o klientach | Infografika
  Firma Philips Lighting nawiązuje partnerską współpracę z globalnymi innowatorami w dziedzinie technologii, aby pomóc sprzedawcom w opracowaniu nowych sposobów sprzedaży uwzględniających możliwości nawigacji wewnętrznej

  Program partnerski Location Lab

  Współpracujemy z innowacyjnymi firmami technologicznymi, aby zmienić sposoby obsługi klienta w fizycznych sklepach dzięki systemowi nawigacji wewnętrznej.
  Program YellowDot firmy Philips Lighting umożliwia certyfikację konkurencyjnych opraw oświetleniowych LED pod kątem zgodności z naszą technologią nawigacji wewnętrznej

  Program YellowDot

  Każdy producent opraw oświetleniowych LED może sprawdzić, czy jego produkty są zgodne z naszą technologią nawigacji wewnętrznej i potwierdzić to poprzez uzyskanie certyfikatu w programie YellowDot.

  Projekty

  Kontakt
  W razie pytań
  skontaktuj się z centrum obsługi. 

  Zapoznaj się z innymi systemami oświetleniowymi do sklepów