Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  PerfectPlay

   

  Doskonałe oświetlenie do wszelkich
  obiektów sportowych

  Tętniące życiem obiekty sportowe

  Gdy ludzie chcą się zrelaksować, odwiedzają hale i obiekty sportowe. Dzięki efektywnemu oświetleniu PerfectPlay można wydłużyć czas dowolnych rozgrywek i zawodów o dodatkowe godziny.

   

  System PerfectPlay obejmuje czołowe w branży oświetlenie zalewowe LED, które jest zgodne z wytycznymi międzynarodowej federacji sportu. Inteligentne sterowanie pozwala na zdalne zarządzanie oświetleniem i błyskawiczne dostosowanie ustawień odpowiednio do rodzaju sportu. Funkcja raportowania w chmurze umożliwia zmniejszenie kosztów energii i zanieczyszczenia światłem, natomiast automatyczne powiadamianie o usterkach i uaktualnieniach pozwala skupić się na zarządzaniu obiektem, a nie oświetleniem.

  Wideo dotyczące systemu PerfectPlay

  Zalety systemu PerfectPlay

  PerfectPlay to gotowy, wysokiej klasy system oświetlenia obiektów sportowych
  Oszczędność na kosztach energii

  Każda rozgrywka może być przyjemna

  Oświetlenie obiektów sportowych PerfectPlay zapewni doskonałą widoczność przy minimalnym olśnieniu.

  Oszczędność na kosztach energii

  Większe przychody

  Stwórz komfortowe, atrakcyjne i bezpieczne obiekty rekreacji sportowej, które będą miały różnorodne, przyciągające nowych użytkowników zastosowania.

  Oszczędność na kosztach energii

  Niższe koszty operacyjne 

  Oświetlenie zalewowe LED pomaga oszczędzać energię, jest łatwe w serwisowaniu i rzadziej wymaga konserwacji.

  Oszczędność na kosztach energii

  Łatwe sterowanie 

  Ustawienia świateł umożliwiają obsługę dowolnego wydarzenia sportowego i poziomu zaawansowania, a także poprawić kontrolę nad rozpraszaniem światła.

  Oszczędność na kosztach energii

  Realizacja celów zrównoważonego rozwoju

  Używaj informacji o zużyciu energii z panelu nawigacyjnego w chmurze, aby poprawiać wykorzystanie zasobów i dalej obniżać koszty.

  Oszczędność na kosztach energii

  Przygotowanie obiektu na przyszłość

  Aktualizacje chmurowe i nowe funkcje oprogramowania utrzymują aktualność systemu oświetlenia obiektów sportowych przy minimalnych kosztach.

  Co umożliwia PerfectPlay

   

  PerfectPlay to elastyczny system oświetlenia LED, którym można sterować przy użyciu urządzenia inteligentnego i intuicyjnego interfejsu użytkownika. Jego instalacja jest prosta i opiera się na wykorzystaniu istniejącego okablowania. System jest ekologicznym rozwiązaniem, które spełni konkretne potrzeby Twojego obiektu sportowego.

  Jak to działa?

   

  W związku z tym, że każdy obiekt jest inny, w systemie PerfectPlay dostępnych jest wiele różnych złączy, które spełnią konkretne potrzeby.

  Sposób obsługi PerfectPlay będzie zależeć od obiektu sportowego. Oferujemy trzy różne wersje urządzeń sterujących — panel, tablet i smartfon. Każde działa z oświetleniem zalewowym LED Philips ze sterownikiem DALI.

  Projekty

  Skontaktuj się z nami

  W razie pytań skontaktuj się
  z centrum obsługi

  Zapoznaj się z innymi systemami oświetleniowymi do swoich obiektów sportowych