Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  RoomFlex

   

  Inteligentny system sterujący do pokoi hotelowych

  Zadziw swoich gości 

  Zadbaj o lojalność klientów zapewniając im doskonałe warunki. Inteligentny system sterowania do pokoi hotelowych RoomFlex łączy w sobie czujniki, innowacyjne oświetlenie i integrację z innymi systemami, podnosząc jakość obsługi klientów.

   

  Podnieś poprzeczkę w dziedzinie obsługi, wynajmując pokoje, które wykrywają obecności gości, a następnie błyskawicznie dostosowują oświetlenie i temperaturę, aby klienci czuli się jak u siebie w domu. Goście mogą łatwo dostosować ustawienia przy użyciu systemu sterowania umieszczonego w pokoju, a nawet skonfigurować budzenie przy użyciu naturalnego światła zamiast alarmu.

   

  Twój hotel będzie działał sprawniej dzięki panelowi nawigacyjnemu RoomFlex, który można zintegrować z systemem HVAC i innymi systemami zarządzania hotelem, aby zapewnić przejrzystość zużycia energii na oświetlenie i dostępności pokoi w hotelu.

  System sterowania do pokoi hotelowych RoomFlex firmy Philips Lighting

  Zalety RoomFlex 

  RoomFlex firmy Philips Lighting daje gościom kontrolę, a kierownikom hoteli — większą przejrzystość działania
  Zameldowanie

  Spraw, aby goście poczuli się mile widziani

  Wejście gości aktywuje powitalną scenę oświetleniową, HVAC, powoduje odsłonięcie zasłon i aktywację alertów administracyjnych.

  zameldowanie

  Podnieś poziom zadowolenia gości

  Goście używają systemu sterowania w pokoju do personalizacji oświetlenia i ustawiania preferowanej temperatury. Aktywowane czujnikiem oświetlenie zapobiegające potykaniu się chroni gości w nocy, a następnego dnia symulowane światło słoneczne łagodnie ich budzi.

  zameldowanie

  Oszczędzanie energii

  Wykrywaj światło dzienne i obecność gości w pokojach, aby błyskawicznie dostosować oświetlenie i inne systemy.

  zameldowanie

  Poprawa efektywności operacyjnej

  Wyświetlaj uzyskiwane w czasie rzeczywistym kompleksowe informacje na temat pokojów gościnnych na panelu nawigacyjnym, który można zintegrować z innymi hotelowymi systemami zarządzania.

  zameldowanie

  Prewencyjna konserwacja

  Efektywnie wykonuj prace konserwacyjne i naprawy dzięki czujnikom w oświetleniu pokoi hotelowych, które wyślą alerty za pomocą sms lub e-mail.

  Co umożliwia RoomFlex

   

  RoomFlex firmy Philips Lighting to inteligentny system sterowania do pokoi hotelowych, który łączy w sobie czujniki, innowacyjne oświetlenie LED i integrację z innymi systemami, podnosząc jakość obsługi klientów.

  Jak to działa?

  RoomFlex to kompleksowy, gotowy do podłączenia, hotelowy system oświetleniowy, który jest dostosowywany do potrzeb konkretnych obiektów. Współpracuje z wieloma lampami profesjonalnymi, oprawami oświetleniowymi i czujnikami firmy Philips. Aby dowiedzieć się, które produkty są zalecane w danym kraju lub regionie, skontaktuj się z Philips Lighting.
  System sterowania do pokoi hotelowych RoomFlex firmy Philips Lighting jest obsługiwany przy użyciu panelu nawigacyjnego i można go zintegrować z innymi systemami hotelowymi

  Hotelowy panel nawigacyjny RoomFlex  

  Na panelu nawigacyjnym są widoczne wszystkie pokoje w sieci hotelu, więc można sprawdzić ich stan, zgłoszenia konserwacyjne i dane z innych, zintegrowanych systemów hotelowych, takich jak HVAC czy Opera Oracle.
  Panel Antumbra firmy Philips Lighting pozwala na dostosowanie systemu RoomFlex do standardów Twojego hotelu

  Pokojowy panel sterowania Antumbra

  Pokojowe panele sterowania podświetlają się, gdy wykryją gości. Mogą zawierać oznaczenia marki danego hotelu i być wyposażone w wybrane przez klienta przyciski. Można je zainstalować w ramach systemu HVAC, aby wyświetlały temperaturę w pokoju i elementy sterowania. Wbudowany zegar może również pełnić funkcję budzika.

  Projekty

  Na dzień dobry

   

  Teraz goście hotelowi mogą przejąć kontrolę nad

  oświetleniem, łatwiej zasypiać i budzić się

  w reakcji na symulowane światło słoneczne. To doskonały sposób na

  poprawę zadowolenia z pobytu.

  Zapoznaj się z innymi systemami oświetleniowymi do swojego hotelu