Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  StoreWise

   

  Oświetlenie LED do supermarketów

  Oświetlenie inteligentne do supermarketów

  Oświetlenie supermarketów powinno równoważyć sprawność energetyczną i koszty, a dodatkowo zapewniać przyjemną atmosferę podczas zakupów. Inteligentne oświetlenie handlowe StoreWise pełni wszystkie te funkcje. Jest to atrakcyjne oświetlenie LED zmniejszające koszty energii, które są dodatkowo redukowane przez funkcje sterowania oświetleniem i odpowiednie oprogramowanie. Oprócz tego uprzyjemnia ono zakupy, poprawia sprzedaż i pomaga budować wizerunek marki.

   

  StoreWise to platforma przygotowana na wyzwania przyszłości, która stanowi unikatowe rozwiązanie do Twojego sklepu. Pomaga zoptymalizować wygląd produktów, tworząc odpowiednią atmosferę i kierując klientów po sklepie — wszystko za pomocą światła. System StoreWise jest łatwy w instalacji i montażu, pomaga stworzyć spersonalizowane schematy oświetleniowe i harmonogramy ściemniania przy użyciu wygodnej aplikacji dla kierowników sklepów,

  Oświetlenie inteligentne do supermarketów — energooszczędne oprawy oświetleniowe ze scentralizowanymi układami sterowania i aplikacjami
  aby dostosować oświetlenie do rytmu dnia oraz zwrócić uwagę na konkretne obszary podczas promocji lub wydarzeń specjalnych. Zacznij korzystać z zalet inteligentnego oświetlenia handlowego już teraz, zamawiając elastyczne pakiety, które łączą w sobie energooszczędne oprawy oświetleniowe ze scentralizowanymi układami sterowania i aplikacjami.

  Najważniejsze korzyści ze stosowania systemu StoreWise

  Przyciągaj więcej klientów i zwiększaj sprzedaż za pomocą oświetleniu LED sklepów spożywczych StoreWise firmy Philips Lighting
  Oszczędność na kosztach energii

  Stwórz niezapomniane doswiadczenia zakupowe

  Zwracaj uwagę przechodniów i zachęcaj do częstych powrotów, tworząc przyjazne otoczenie sklepowe, w którym produkty zawsze wyglądają najlepiej.

  Oszczędność na kosztach energii

  Oszczędzanie energii

  Oprócz pieniędzy, które zostaną w Twojej kieszeni dzięki przejściu na oświetlenie LED, możesz zyskać dodatkowe 35% na kosztach energii dzięki inteligentnemu systemowi sterowania ściemnianiem.

  Oszczędność na kosztach energii

  Łatwe sterowanie oświetleniem supermarketów

  Łatwo zmieniaj sceny oświetleniowe lub harmonogramy i wyświetlaj informacje o stanie za pomocą aplikacji mobilnej ze sterowaniem bezprzewodowym.

  Oszczędność na kosztach energii

  Przygotuj firmę na przyszłość

  Popraw efektywność poprzez integrację oświetlenia supermarketu z systemami operacyjnymi obiektu. Dodatkowo, w miarę rozwoju, możesz dodawać do systemu nowe sklepy.

  Co umożliwia StoreWise

   

  StoreWise to zintegrowany system oświetleniowy LED do supermarketów, którego można używać w jednym lub w wielu sklepach. Oszczędności rosną wraz z dodawanymi funkcjami, takimi jak wykorzystanie światła dziennego, tworzenie harmonogramów i wykrywanie obecności.

  Jak działa system StoreWise

  StoreWise zawiera narzędzia, które ułatwiają pełne wykorzystanie możliwości systemu oświetleniowego.
  Przyciągaj więcej klientów i zwiększaj sprzedaż za pomocą oświetleniu LED sklepów spożywczych StoreWise firmy Philips Lighting
  Interfejs użytkownika systemu StoreWise

  Interfejs użytkownika systemu StoreWise
  Aplikacja mobilna umożliwia tworzenie i edytowanie ustawień wstępnych, edytowanie harmonogramów, sprawdzanie stanu, a także ręczne wybieranie ustawień.
  Urządzenia ze stycznością bezprądową

  Sterowanie oświetleniem
  Układy sterowania umożliwiają używanie inteligentnych funkcji ściemniania, tworzenia harmonogramów i stref, a urządzenia do integracji pozwalają na połączenie systemu oświetleniowego z systemami innych firm, takimi jak HVAC czy systemy zarządzania budynkiem.
  Czujniki

  Czujniki
  Czujniki umożliwiają wykrywanie aktywności oraz ściemnianie lub rozjaśnianie w miarę potrzeb.
  Oprawy oświetleniowe LED

  Oprawy oświetleniowe LED
  Oferujemy pełen zestaw opraw oświetleniowych LED do sklepów, w tym oświetlenie akcentujące, liniowe i ogólne.
  Oświetlenie świeżej żywności

  Oświetlenie świeżej żywności
  Popraw wygląd produktów spożywczych i zmniejsz ilość odpadów dzięki oprawom oświetleniowym do świeżej żywności i odpowiednim schematom.

  Projekty

  Kontakt

  W razie pytań
  skontaktuj się z centrum obsługi. 

  Dowiedz się więcej o systemach oświetleniowych StoreWise