Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Rozwiązania do budynków

  dopasowane do Twoich potrzeb

   

   

  Dlaczego warto wybrać produkty Philips?

  Z firmą Philips osiągniesz więcej, stając w sercu własnej organizacji. Zaczynamy od poznania wyzwań, jakim musisz stawić czoła, celów dla zrównoważonego rozwoju, jakie chcesz osiągnąć, oraz tego, co wyróżnia Twój obiekt spośród innych. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu i dostępowi do najnowszych innowacji, możemy określić najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb.
  Gabinet zabiegowy oświetlony za pomocą oświetlenia szpitalnego marki Philips

  Łatwiejsze podejmowanie decyzji

  Wybór odpowiedniego rozwiązania oświetleniowego może okazać się bardzo trudny. To, co wyróżnia markę Philips na tle konkurencji, to możliwość maksymalnego uproszczenia tego procesu. Określimy, jaki system oświetleniowy najlepiej spełni Twoje wymagania, i udzielimy Ci obiektywnych informacji na temat jego charakterystyki, kosztów oraz potencjalnych oszczędności energii. Nie zapomnimy też oczywiście o kwestii przyszłej konserwacji.
  Lekarz i dziecko bawią się światłem

  Jeden dostawca, jeden pakiet

  Dobranie zapewniającego zrównoważony rozwój systemu oświetlenia może być skomplikowane. Upraszczamy sprawę, oferując Ci kompletny pakiet. Od zdefiniowania i przygotowania projektu, po transport, instalację i finansowanie Twojego nowego oświetlenia szpitalnego, Philips do każdego etapu podchodzi z zaangażowaniem.

   

  Poleganie na jednym dostawcy oznacza mniejsze wydatki i krótszy czas poświęcony na kwestie administracyjne, a wybierając markę Philips masz możliwość rozszerzenia gwarancji o specjalistyczną pomoc fachowców.  Nasze opcjonalne programy szkoleniowe poszerzą Twoją wiedzę i zmaksymalizują potencjał Twojego systemu oświetleniowego.

  Lekarze leczą pacjenta w promieniach oświetlenia szpitalnego Philips

  Czterostopniowe podejście Philips

   

  Aby jak najlepiej wykorzystać swoje nowe oświetlenie, Philips wykorzystuje zdobytą wiedzę i doświadczenie, przyglądając się z bliska każdemu aspektowi cyklu życia projektu. Nasze podejście można podzielić na cztery etapy:

  Szpital oświetlony za pomocą oświetlenia Philips
  Plan. Poprzez wnikliwe dyskusje poznajemy Twoje ambicje i cele. Na tym etapie przyglądamy się możliwościom stworzenia przyjaznego dla środowiska, innowacyjnego miejsca pracy dzięki wykorzystaniu odpowiedniej technologii oświetleniowej.
  Projekt.  Dokonujemy lokalnej oceny aktualnej sytuacji i przedstawiamy propozycje scenariuszy oszczędzania energii.
  Budowa. Po ustaleniu rozwiązania, utalentowany zespół Philips zajmie się dostawą i montażem systemu.
  Zarządzanie. W razie potrzeby możemy na żądanie monitorować i modernizować zielone oświetlenie Twojego szpitala oraz zarządzać nim.

  Nasza misja — poprawa standardu życia na świecie

  Innowacyjność to dokonywanie prawdziwych zmian na świecie. Udostępniając nowe technologie, dążymy do tego, aby dzięki innowacjom świat stał się zdrowszy i bardziej zrównoważony.

   

  Naszym celem jest poprawa jakości życia trzech miliardów ludzi do roku 2025. Większy zrównoważony rozwój obiektów służby zdrowia i pomoc pacjentom, personelowi i społecznościom to integralna część tej misji.

   

   

  Popraw jakość życia ludzi