Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Zmiana przestrzeni
  na lepsze

   

   

  Lepsze otoczenie

   

  Jeżeli chodzi o zrównoważony rozwój służby zdrowia, ochrona środowiska to tylko część całości. Musimy wziąć pod uwagę także ludzi. To oznacza działanie na rzecz wygody i dobra pacjentów, odwiedzających i personelu w szpitalu.

  Wsparcie dla naturalnych biorytmów

   

  Światło odgrywa ogromną rolę przy kształtowaniu przyjaznego nastroju panującego w hotelu. Ma wpływ na zdrowie i kondycję psychiczną pacjentów, regulując istotne procesy, takie jak rytm dobowy. Dzięki nowoczesnym, przyjaznym dla środowiska systemom oświetleniowym możemy ujarzmić moc naturalnych rytmów i sprawić, by ludzie czuli się jak najlepiej.

  Pielęgniarka i pacjent w domu spokojnej starości, w którym oświetlenie Philips wspiera naturalne biorytmy.

  Uzupełnienie światła dziennego

   

  Kreuj swoje otoczenie za pomocą światła. Nasze systemy oświetleniowe umożliwiają tworzenie elastycznych i dynamicznych przestrzeni, kreowanie relaksującej atmosfery i naśladowanie zachowania światła dziennego. Inteligentne systemy sterowania wykrywają ilość dostępnego naturalnego światła i odpowiednio dostosowują strumień świetlny. Dzięki temu nigdy nie zużywasz więcej energii, niż to konieczne, i dbasz o komfortowy nastrój.

  Pielęgniarka oferuje szklankę wody pacjentowi

  Szczęśliwy, bardziej wydajny personel

   

  Pokaż pracownikom, że Ci zależy. Responsywne, regulowane światło ma wpływ na codzienne życie personelu medycznego. Jeżeli dopasujesz odpowiednio poziom jasności po lunchu, ludzie nie stracą energii, będą bardziej skoncentrowani, a ilość popełnianych przez nich błędów ulegnie zminimalizowaniu. Nowoczesne oświetlenie zapewnia tak potrzebną personelowi widoczność i relaksujący nastrój bez oślepiania.

  Doktor i dziecko w blasku oświetlenia Philips, które sprawia, że personel szpitala ma lepsze samopoczucie i jest bardziej produktywny

  Czy wiesz, że...

  Do 8,5% krótszy pobyt pacjenta w szpitalu, gdy ten wystawiony jest na działanie dużej ilości naturalnego światła dziennego
  Krótszy pobyt pacjenta w szpitalu, gdy ten wystawiony jest na działanie dużej ilości naturalnego światła dziennego
  Wzrost wydajności do 12% w lepiej oświetlonych (również światłem słonecznym) przestrzeniach
  Wzrost wydajności w lepiej oświetlonych (również światłem słonecznym) przestrzeniach
  Wzrost wydajności do 23% w lepiej oświetlonych (również światłem słonecznym) przestrzeniach
  Wzrost wydajności w lepiej oświetlonych (również światłem słonecznym) przestrzeniach