Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Poznaj oświetlenie akcentujące.
  Skorzystaj z szerokiej gamy barw oświetlenia LED

  Wyróżnij się na tle konkurencji

   

  Dopasuj oświetlenie do charakteru Twojej marki i sklepów.

  Oświetlenie akcentujące pozwala stworzyć spójną całość obejmującą witrynę sklepową, wyposażenie wnętrza i eksponowane towary, skutecznie przyciągając uwagę klientów.

  Dzięki oświetleniu Twój klient od razu rozpozna markę — wystarczy jeden rzut oka na witrynę sklepową. To sposób na wykreowanie niesamowitego wnętrza i ekspozycji, która przyciągnie klientów i zachęci ich do robienia zakupów.

  Wzmocnij wizerunek marki 

  Barwy oświetlenia LED

   

  Użyj oświetlenia, aby podkreślić charakter swojego sklepu, cechy marki oraz jakość oferowanych produktów.

  Dobór odpowiedniej barwy oświetlenia LED Philips pokaże Twoje produkty w możliwie najlepszym świetle, podkreślając biel, pogłębiając czerń i wzmacniając inne kolory.

  Oświetlenie o różnym natężeniu i temperaturze barwowej umożliwi stworzenie spójnej przestrzeni sklepu, czyniąc go bardziej atrakcyjnym dla klientów.

  Jaka barwa światła najlepiej pasuje do Twojej marki? 

  CrispWhite

  Podkreśl biel i głębię kolorów
  Ożyw swoje wystawy dzięki oświetleniu tworzącemu powalający efekt, który oczaruje kupujących.

  PremiumWhite

  Zachowaj naturalny efekt
  Wyeksponuj poszczególne produkty, używając subtelnego światła, które podkreśli ich naturalny wygląd. To idealne rozwiązanie zastępcze dla instalacji CDM-Elite.

  Standard 830

  Maksymalna energooszczędność
  Stwórz niesamowitą wystawę sklepową, ograniczając koszty utrzymania dzięki wysoce energooszczędnemu oświetleniu LED.

  Kolekcja Jefa Montesa zachwyca londyńskich przedstawicieli świata mody materiałami idealnie współgrającymi z oświetleniem LED CrispWhite

   

  Kolekcja Montesa została zaprojektowana specjalnie z myślą o wyeksponowaniu spektakularnych efektów oświetlenia sklepów za pomocą białego światła LED Philips.

  Montes od zawsze był zafascynowany tematyką odbijania światła od różnych materiałów. W tej kolekcji wykorzystał swoją pasję i doświadczenie, projektując z myślą o świetle. Inspiracją do stworzenia kolekcji Illuminosa & Velero Montesa było oświetlenie sklepowe Philips CrispWhite. Twórca wykorzystał w niej włókno szklane i nylon, dzięki czemu uzyskał niesamowity efekt refleksów świetlnych na odzieży.

   

  „Światło to bardzo ważny czynnik, który uwzględniam podczas tworzenia kolekcji. Ma ogromne znaczenie w osiągnięciu odpowiedniego efektu” — mówi Jef Montes, holenderski projektant. „Białe światło LED Philips CrispWhite w interesujący sposób odbija się od materiałów, podkreślając krój i całą kreację”.

   

  Kolekcja miała swoją premierę we flagowym sklepie House of Fraser mieszczącym się przy ulicy Oxford Street w Londynie. Będzie można ją też zobaczyć na pokazie Lighting and Building, który odbędzie się w marcu we Frankfurcie. Międzynarodowa marka House of Fraser zdecydowała się na instalację oświetlenia CrispWhite w swoich sklepach — w tej chwili zastosowano je w pięciu obiektach w Wielkiej Brytanii, ale już wkrótce pojawi się w nowo otwieranych sklepach w Chinach.

  Inne projekty

  Zainspirowani?

  W razie pytań
  skontaktuj się z centrum obsługi.