Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Idealne połączenie

  do każdej przestrzeni

  Jak wybrać odpowiedni zestaw

   

  Aby instalatorzy mogli w pełni wykorzystać potencjał techniczny i komercyjny rozwiązań LED, stworzyliśmy nowe wirtualne zestawy zwane „Pakietami zastosowań”. Podstawą przy tworzeniu pakietów były prawdziwe zastosowania, co ułatwia wybór odpowiedniej kombinacji opraw oświetleniowych LED lub zestawów opraw ze sterownikami.

  Wszystkie elementy należą do popularnej rodziny produktów CoreLine, więc klient ma gwarancję kompatybilności rozwiązań i łatwości ich instalacji.

  Biura


  Biura

   

  Oświetlenie w biurze może ułatwiać koncentrację, wymianę informacji oraz współpracę. Dzięki odpowiedniemu oświetleniu pracownicy będą zdrowi, zrelaksowani i zmotywowani.

   

  Pobierz w formacie PDF

  Korytarz


  Korytarz

   

  Oświetlenie korytarza musi zapewniać komfort poruszania się. Musi dawać dobrą widoczność bez pochłaniania niepotrzebnej energii.

   

  Pobierz w formacie PDF

  Przemysł, warsztaty, magazyny itp.


  Przemysł, warsztaty, magazyny itp.

   

  Zastosowania przemysłowe wymagają wydajnego oświetlenia tam, gdzie niski pobór mocy i małe koszty utrzymania są koniecznością. Światło musi sprawiać, że w pomieszczeniach wszystko jest wyraźnie widoczne oraz że są one bezpieczne i przyjemne.

   

  Pobierz w formacie PDF

   

   

  Magazyny


  Magazyny

   

  Magazyny często są ciasne i korzysta z nich dużo ludzi. Jednak dzięki odpowiedniemu oświetleniu można ułatwić pracę w tych pomieszczeniach.

   

  Pobierz w formacie PDF

  Parking


  Parking

   

  Na parkingach najważniejsze jest maksymalne ułatwienie poruszania się i zapewnienie bezpieczeństwa zarówno w ruchu pieszym, jak i samochodowym. To znaczy, że światło musi być jasne, zapalać się natychmiast i nie może być ciemnych miejsc.

   

  Pobierz w formacie PDF  Wszystkie pakiety zastosowań zawierają zestaw narzędzi, takich jak wskazówki dotyczące aplikacji, projekty oświetlenia, narzędzie do obliczania oszczędności w ramach całkowitego kosztu użytkowania, szczegóły dotyczące instalacji elementów zawartych w pakiecie i wiele, wiele więcej.

  Przekonaj swoich klientów, że LED to najlepsze rozwiązanie

   

  Z myślą o Tobie przygotowaliśmy łatwy w użyciu moduł szkoleniowy. Obejmuje 6 prostych kroków, które pomogą Ci doradzać małym i średnim firmom w kwestii modernizacji ich instalacji oświetleniowych.

   

  Moduł szkoleniowy zawiera popularne specyfikacje oświetlenia, sugerowane plany oświetlenia oraz porównania całkowitych kosztów użytkowania, dlatego ma sens z punktu widzenia biznesowego.

   

  Skontaktuj się z Akademią Światła (Philips Lighting Academy), aby uzyskać więcej informacji o tym module szkoleniowym.

   

  Skontaktuj się z Akademią Światła (Philips Lighting Academy)

   

  Projekty

  Lampy MASTER LED

  jako oświetlenie akcentujące i ogólne

   

   

   

   

   

   

   

  Więcej informacji

  Kontakt z nami

   

  W przypadku pytań biznesowych dotyczących naszych systemów oświetlenia profesjonalnego należy użyć tego formularza

   

  Użyj szczegółowego formularza do sformułowania pytań