Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Więcej światła,

  mniejsze zużycie energii

  StoreWise

   

  Nowoczesne systemy oświetlenia to coś więcej niż tradycyjne instalacje oświetleniowe. Właśnie dlatego opracowaliśmy rozwiązania, które nie tylko są ekonomiczne i elastyczne dzięki wykorzystaniu technologii LED oraz integracji ze światłem dziennym i systemami sterowania, ale także przyczyniają się do tworzenia przyjaznej atmosfery, podkreślają cechy towarów i przyczyniają się do zwiększenia obrotów.

  Oprawy oświetleniowe LED marki Philips ukazują owoce i warzywa w najlepszym świetle
  Owoce w sklepie Edeka Burgwedel w Niemczech oświetlone za pomocą opraw oświetleniowych LED marki Philips

  Więcej światła, mniejsze zużycie energii

   

  Nowoczesne oprawy LED mają ogromne możliwości. W przeciwieństwie do konwencjonalnego oświetlenia zamieniają całą energię elektryczną w światło, nie emitując przy tym ciepła. Oznacza to, że zużywają około 60% mniej prądu.

   

  Sterowanie światłem — StoreWise Box

   

  W codziennej działalności supermarketu pewne cykle pracy regularnie się powtarzają. Na ich podstawie można opracować specjalny harmonogram działania oświetlenia, dzięki któremu uda się zmniejszyć koszty energii o około 16%. Przyczynia się do tego także prosty sposób obsługi instalacji oświetleniowej.

   

  Więcej informacji

   

  Oświetlenie marki Philips Lighting tworzy atmosferę gościnności w hotelu Spar we Wiedniu w Austrii
  Klientki sklepu Kaiser Tengelmann Oberhausen; oświetlenie marki Philips Lighting, przyjazne środowisko w wiedeńskim supermarkecie Spar w Austrii

  Integracja ze światłem dziennym

   

  Światło słoneczne ma doskonały wpływ na nasze samopoczucie — również w supermarkecie. Jest także całkowicie bezpłatne. Włączenie światła słonecznego do systemu oświetleniowego sklepu pozwala zwiększyć obroty o 40% i zmniejszyć koszty energii o niemal 65%.

   

  Więcej informacji

   

  FreshFood

   

  Im lepiej przedstawimy produkt, tym chętniej sięgną po niego klienci. Wystarczy zmiana oświetlenia, aby uzyskać doskonały klimat do robienia zakupów. Zaprezentowanie towaru w najlepszym świetle wpłynie pozytywnie na obroty sklepu.

   

  Więcej informacji

  Owoce w supermarkecie EDEKA w Glückstadt, Niemcy; oświetlenie marki Philips Lighting, klientki sklepu Kaiser Tengelmann Oberhausen; oświetlenie marki Philips Lighting, przyjazne środowisko w wiedeńskim supermarkecie Spar w Austrii

  Komplet usług

  Owoce w oświetleniu marki Philips Lighting do supermarketów prezentują się wyjątkowo soczyście

   

  Firma Philips jako pionier na rynku innowacyjnych systemów oświetlenia może poszczycić się ogromną wiedzą i doświadczeniem, którymi chętnie dzieli się z partnerami handlowymi, wykonując prace projektowe i realizacje systemów oświetleniowych.

   

  Więcej informacji o komplecie usług oferowanych przez firmę Philips

  Kontakt z nami

   

  W przypadku pytań biznesowych dotyczących naszych systemów oświetlenia profesjonalnego należy użyć tego formularza

   

  Użyj szczegółowego formularza do sformułowania pytań