Sugestie

  Wybierz aplikację do sterowania Hue dopasowaną do Twoich potrzeb

  Oficjalne aplikacje Philips Hue


  Przygotowaliśmy dla Was darmowe aplikacje Philips Hue – mobilne oraz na komputer. Każda aplikacja ma swoje zadanie, zależnie od tego, czy chcesz sterować oświetleniem w jednym pomieszczeniu, ustawiać automatyczne sceny zapalania się światła czy synchronizować światło z muzyką, filmami lub grami.
  Aplikacja Hue

  Aplikacja mobilna Hue        

   

  Działa z mostkiem Hue. Inteligentne oświetlenie Philips Hue podłączone do mostka Hue staje się jeszcze bardziej wszechstronne. Możesz zarządzać nawet 50 punktami światła w domu i ogrodzie, sterować światłem będąc poza domem, ustawiać automatyczne harmonogramy zapalania się i gaszenia światła, synchronizować światło z filmem, muzyką czy grą i wiele więcej.

  Aplikacja Hue z funkcją Bluetooth

  Aplikacja mobilna Hue Bluetooth

   

  Steruje światłem za pomocą Bluetooth (BT). Aplikacja pozwala na sterowanie nawet 10 punktami światła w jednym pomieszczeniu, tworząc wyjątkową atmosferę na każdą okazję. Aby upewnić się, że wybrane produkty Hue współpracują z aplikacją Hue Bluetooth, poszukaj na opakowaniu ikonę Bluetooth.

  Aplikacja Sync Desktop

  Aplikacja Hue Sync na komputer        

   

  Do zaintalowania na komputerze. Aplikacja Hue Sync umożliwia synchronizację kolorowego wariantu Philips Hue z filmem, grą lub muzyką. Świata w Twoim pokoju dopasują się do obrazu wyświetlanego na ekranie komputera albo rytmu odtwarzanej muzyki.

  Sierra/High Sierra
  Windows 10 (x64)
  ikona pulpitu

  Aplikacja Hue Sync jest dostępna do pobrania tylko w wersji na komputer

  Nadal posiadasz okrągły mostek Hue pierwszej generacji? Pobierz dedykowaną mu aplikacje mobilną

  Nadal posiadasz okrągły mostek Hue pierwszej generacji? Pobierz dedykowaną mu aplikacje mobilną

  Poznaj Hue

   
  Dowiedz się więcej o systemie inteligentnego oświetlenia Philips Hue i wybierz rozwiązanie sterowania światłem, najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.
  jak działa system Hue

  Jak działa system Hue

  korzyści

  Poznaj wszystkie możliwości Hue

  Poznaj źródła światła

  Zobacz produkty