Sugestie

  Na czym polega synchronizacja inteligentnego oświetlenia z filmem, grą i muzyką?

   
  Oświetlenie Philips Hue (wersja świecąca kolorowym światłem) można zgrać z domowymi multimediami (film, gra, muzyka) tak, aby światło dynamicznie reagowało na obraz odtwarzany na ekranie telewizora czy komputera. Można to zrobić na dwa sposoby - przy pomocy urządzenia Philips Hue Play HDMI Sync Box lub aplikacji na komputer - Hue Sync. Obydwa rozwiązania pozwalają dopasować reakcję światła (zmiana koloru, jasności, intensywność i tempo migania) do obrazu  widocznego na ekranie. Urządzenie sync box jest niezbędne do synchronizacji świateł Hue z ekranem telewizora, podczas gdy korzystając jedynie z ekranu komputera wystarczy skorzystać z aplikacji na komputer Hue Sync.
  Twój telewizor + urządzenie Sync Box + aplikacja mobilna Hue Sync

  Synchronizacja z ekranem telewizora

  Twój komputer + aplikacja Hue Sync na komputer

  Synchronizacja z komputerem

  Synchronizacja z kinem domowym

  Philips Hue Play HDMI Sync Box

  Philips Hue Play HDMI Sync Box pozwala na uzyskanie zachwycających efektów multimedialnych dzięki synchronizacji oświetlenia Philips Hue z obrazem wyświetlanym na ekranie telewizora. Możesz podłączyć do niego nawet cztery ulubione urządzenia HDMI, aby wypełnić cały pokój efektami świetlnymi, które sprawią, że film na telewizorze lub gra na konsoli będą jeszcze bardziej wciągające i realistyczne.

  Możliwość podłączenia do 4 urządzeń HDMI

  Synchronizuj oświetlenie z multimediami (film, gry, muzyka)

  Dostosuj ustawienia do swoich preferencji za pomocą bezpłatnej aplikacji

  Pytania i odpowiedzi

  Czy obecna aplikacja Hue Sync na komputer obsługuje urządzenie Philips Hue Play HDMI Sync Box?

  Nie, aplikacja Hue Sync na komputer nie obsługuje urządzenia Philips Hue Play HDMI Sync Box — należy skorzystać z jej wersji mobilnej. Obecna aplikacja Hue Sync na komputer pozwala jedynie na zsynchronizowanie treści wyświetlanych na ekranie komputera z oświetleniem Philips Hue (wersja z kolorowym światłem). Urządzenie Philips Hue Play HDMI Sync Box używa tej samej technologii. Wystarczy, że podłączysz do niego telewizor i posiadane urządzenia HDMI — np. urządzenia do bezprzewodowego streamingu (m.in.Chromecast, który umożliwia korzystanie z usług takich jak Netflix), konsole do gry (np. Playstation) lub dekodery STB. Wówczas Twoje światła będą migać, przygaszać się i rozjaśniać zgodnie z tym, co wyświetli się na ekranie. Aby dostosować ustawienia efektów świetlnych do swoich preferencji, pobierz na telefon lub tablet aplikację mobilną Hue Sync. 

  Co muszę zrobić, aby zsynchronizować oświetlenie Philips Hue z urządzeniem Philips Hue Play HDMI Sync Box?

  Uruchomienie Sync Box jest niezwykle proste — oto jak to zrobić:

  1.Skonfiguruj swoje inteligentne oświetlenie Philips Hue (wersja White and Color Ambiance) z mostkiem Hue Bridge drugiej generacji.

  2.Podłącz urządzenie Philips Hue Play HDMI Sync Box do telewizora i posiadanych urządzeń HDMI.

  3.Pobierz aplikację mobilną Hue Sync.

  Czym jest obszar domowej rozrywki? Jak go ustawić?

  Obszar rozrywki możesz stworzyć w aplikacji mobilnej Hue. Dzięki temu urządzenie Philips Hue Play HDMI Sync Box automatycznie otrzyma informacje o tym, ile masz świateł, gdzie i na jakiej wysokości są ustawione oraz w jaki sposób urządzenie Sync Box powinno ich używać. Aby uzyskać najlepsze efekty, polecamy wykorzystanie kilku inteligentnych punktów światła Hue umieszczonych wokół telewizora (podłużne lampy Hue Play są doskonałym rozwiązaniem na początek). Aby uzyskać więcej informacji na temat synchronizacji oświetlenia z telewizorem, konfiguracji obszaru rozrywki i innych tematów związanych z domową rozrywką i Hue, przejdź na stronę pomocy.