Sugestie

  Współpracuje z IFTTT

   

  Twórz własne aplety dla oświetlenia Philips Hue.

  If This Then That


  IFTTT to darmowa platforma pomagająca w pełni wykorzystać możliwości różnych aplikacji i urządzeń. Ułatw sobie życie, łącząc Philips Hue z usługą IFTTT. Twórz własne aplety dla oświetlenia Philips Hue. Gdy coś się wydarzy, światło Cię o tym poinformuje. Zastanawiasz się, w czym jeszcze może Ci pomóc IFTTT ? Wystarczy, że zapoznasz się z opisami najpopularniejszych apletów Philips Hue.

  IFTTT

   

  Usługa IFTTT, czyli If This Then That, umożliwia kreatywne sterowanie ulubionymi produktami i aplikacjami. Zostają połączone ze sobą za pośrednictwem tzw. apletów. Gdy coś wydarzy się w jednej aplikacji, aplet IFTTT przekazuje tę informację do drugiej aplikacji. A jeśli połączysz IFTTT z oświetleniem Philips Hue, już nigdy nie przeoczysz ani dzwoniącego telefonu, ani nowego e-maila, ani aktualizacji prognozy pogody.

  Logo IFTTT
  Światło zmieni kolor na niebieski, gdy zacznie padać
  Jeśli zapowiadana jest deszczowa pogoda, aplet IFTTT zmieni kolor światła na niebieski, dzięki czemu wychodząc do pracy, nie zapomnisz zabrać ze sobą parasola.
  Światło samo włączy się, gdy zbliżysz się do domu
  Ustaw automatyczne włączanie oświetlenia Philips Hue po wejściu do domu. Możesz także stworzyć aplet wyłączający światło, gdy wychodzisz.
  Światło samo wyłączy się o północy
  Światło już nigdy nie pozostanie zapalone przez całą noc, gdy śpisz.
  Światło samo uruchomi się, gdy się wyśpisz
  Połącz swoją opaskę smartband z oświetleniem Philips Hue za pośrednictwem usługi IFTTT, a światło będzie automatycznie włączać się rano, gdy prześpisz określoną liczbę godzin.
  Światło samo włączy się po zachodzie słońca
  Nie daj się zaskoczyć ciemności. Gdy tylko słońce zacznie chylić się ku zachodowi, żarówki Philips Hue automatycznie się włączą. Możesz także stworzyć aplet wyłączający światło o świcie.
  Naciśnij przycisk, żeby zapętlić zmianę kolorów światła Hue
  Dodaj do ekranu głównego swojego smartfona specjalny widget, po naciśnięciu którego oświetlenie Hue zatańczy kolorami tęczy. Czas na imprezę!