Sugestie

  Poznaj Logitech
  Harmony

   

  Uniwersalny pilot Logitech Harmony w połączeniu z oświetleniem Philips Hue zapewnia porywające wrażenia, gdy chcesz rozerwać się i odprężyć w domu. Wystarczy, że dobierzesz ulubione oświetlenie dla poszczególnych czynności.

  Jakie są możliwości?


  Uniwersalny pilot Logitech Harmony w połączeniu z oświetleniem Philips Hue zapewnia porywające wrażenia, gdy chcesz rozerwać się i odprężyć w domu. W momencie rozpoczęcia się meczu uruchomi oświetlenie w barwach ulubionego zespołu, zmieni barwę oświetlenia na ciepłą, gdy włączysz ulubiony utwór, i wyłączy wszystkie światła, gdy nadejdzie pora snu. Wystarczy, że dobierzesz ulubione oświetlenie do poszczególnych czynności.
  Artykuł – działanie pilota Logitech w połączeniu z systemem Philips Hue

  Logitech Harmony


  Za pośrednictwem pilota Harmony możesz sterować między innymi oświetleniem, zamkami, termostatami, roletami okiennymi, odtwarzaniem muzyki i filmów oraz telewizją. To Twój osobisty domowy asystent. Możesz kontrolować urządzenia pojedynczo lub w grupach nie tylko za pomocą pilota Harmony, ale także z poziomu aplikacji mobilnej.
  Pilot Logitech Harmony z centralą sterującą i zestaw startowy Philips Hue White & Colour Ambiance

  Czego potrzebujesz?


  Wszystko czego potrzebujesz, aby zacząć przygodę z tą technologią, to pilot Logitech Harmony z centralą sterującą oraz zestaw startowy Philips Hue White & Colour Ambiance, w skład którego wchodzą trzy żarówki i mostek. Musisz jedynie wkręcić żarówki Hue do gniazd, a następnie podłączyć mostek do zasilania i sparować go ze źródłami światła.
  czego potrzebujesz