Sugestie

  Wskocz na wyższy level dzięki Razer i Philips Hue

  Przygotuj się do tchnięcia życia w Twoje otoczenie. Podświetlenie Razer Chroma i system Philips Hue wykraczają poza zwykły pokaz świetlny – zapewniają w pełni wciągające wrażenia w grach.
  Przenieś swoje rozgrywki na wyższy poziom!

  Wyciągnij z gry więcej

   

  Razer Chroma i Philips Hue wprowadzają do gry reaktywne oświetlenie, dzięki czemu możesz zalać pokój kolorem każdego zwycięskiego ruchu. Od wskazówek dotyczących statusów, do migoczącej lampy w lochach czy sygnału wybuchającej bomby – zmieniaj sposób w jaki grasz i ciesz się efektami  otoczenia, które dynamicznie reagują na każde działanie i wydarzenie w grze.

  Wystarczy poprosić Alexę o "włączenie wszystkich świateł Hue", "wyłączenie ich " lub "ściemnienie do 50 procent". Możesz też kontrolować określone pomieszczenia lub światła, mówiąc "Alexa, włącz światła w salonie" lub "Alexa, włącz lampę biurkową".
  Wystarczy poprosić Alexę o "włączenie wszystkich świateł Hue", "wyłączenie ich " lub "ściemnienie do 50 procent". Możesz też kontrolować określone pomieszczenia lub światła, mówiąc "Alexa, włącz światła w salonie" lub "Alexa, włącz lampę biurkową".
  Nie jesteś w nastroju do gry?

  Bądź w centrum akcji


  Chcesz być w centrum wydarzeń podczas oglądanych rozgrywek? Nic prostrzego! Philips Hue przeniesie Cię na pole walki, podkręci emocje i pozwoli doświadczyć więcej. Niezależnie czy leżysz na kanapie czy siedzisz przed komputerem – będziesz tam, gdzie toczy się akcja.
  Zacznij rozgrywkę!

  Wykorzystaj możliwości inteligentnego oświetlenia


  Aby wykorzystać w pełni możliwości synchronizacji z Razer Chroma,  oprócz inteligentnych źródeł światła lub lamp Philips Hue potrzebujesz mostka nowej generacji (będącego sercem całego systemu).  Poznaj nieograniczone możliwości Hue dzięki dodatkowym aplikacjom mobilnym czy synchronizacji z systemami takimi jak Apple HomeKit, The Google Assistant czy Amazon Alexa.

  Wejdź na wyższy level – zwiększ emocje podczas gry dzięki zestawom Philips Hue + Razer w wyjątkowej cenie!

  Dowiedz się więcej o Razer Chroma

   

  Niezależnie od tego w co grasz, Twój styl gry i stosowane ustawienia to coś więcej – to wyrażenie Twojej osobowości i indywidualności. Urządzenia Razer Chroma zapewniają więcej niż tylko efekt kolorowego podświetlenia — udostępniają graczom nieograniczone opcje personalizacji oraz dostarczają narzędzi, które przenoszą Twój osobisty styl grania na wyższy poziom.

   

  For Gamers. By Gamers.™

  Logo Razer

  Jak skonfigurować Razer z Hue

   

  Konfiguracja świateł Philips Hue z urządzeniami Razer jest bardzo prosta. Po zainstalowaniu systemu Hue, utwórz nową strefę rozrykową w aplikacji Philips Hue, otwórz program Raze Synapse 3, pobierz moduł Philips Hue i postępuj zgodnie z dalszymi instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Zobacz instrukcję krok po kroku na filmie instruktarzowym po lewej stronie. Więcej informacji i pomoc można znaleźć na stronie pomocy.

  Film instruktażowy na temat Razer

  Czego potrzebujesz, aby zacząć korzystać z Philips Hue  


  Aby rozpocząć przygodę z system oświetlenia ineligentnego Hue potrzebujesz źródeł światła lub lamp Hue oraz mostka. Najłatwiej jest zacząć od zestawu startowego, zawierającego wszystkie niezbędne element (zobacz ofertkę zestawów startowych Philips Hue) Pamiętaj także, że do aktywacji Hue będziesz potrzebować routera oraz aplikacji mobilej, zainstalowanej na Twoim telefonie lub tablecie.