Sugestie
  samsung-logo

  Philips Hue współpracuje z Samsung SmartThings

   

  Połącz Philips Hue z Samsung SmartThings , aby sparować swoje oświetlenie z wszystkimi innymi inteligentnymi urządzeniami w Twoim domu, umożliwiając ich współdziałanie.

  W inteligentnym domu wszystko współpracuje ze sobą
   

  Kiedy sparujesz oświetlenie Philips Hue z Samsung SmartThings, zyskasz kontrolę nad wszystkimi inteligentnymi urządzeniami w swoim domu. Twórz sceny świetlne, które będą włączać nie tylko oświetlenie, ale i inteligentne rolety lub np. TV, dzięki czemu Twój dom stanie się prawdziwie inteligentny.
  niech-twoj-dom-powie-czas-na-show

  Niech Twój dom powie: „Zaczynamy show!”
   

  Utwórz specjalną scenę w aplikacji SmartThings, która uczyni filmową noc wyjątkowym przeżyciem. Wystarczy jedno dotknięcie, by zamknąć rolety i przyciemnić oświetlenie Philips Hue tuż przed rozpoczęciem filmu.
  niech-twoj-dom-mowi-do-widzenia

  Niech Twój dom powie: „Do widzenia!”
   

  Już nigdy nie zapomnisz wyłączyć oświetlenia lub TV. Połącz swoje oświetlenie Philips Hue z telewizorem za pomocą SmartThings Hub , aby utworzyć spersonalizowaną Scenę pożegnania, która wyłącza wszystkie inteligentne urządzenia w Twoim domu.

   

  niech-twoj-dom-mowi-do-widzenia
  niech-twoj-dom-mowi-bawmy-sie

  Niech Twój dom powie: „Bawmy się!”
   

  Szybko stworzysz imprezową atmosferę dzięki specjalnej spersonalizowanej scenie z poziomu aplikacji SmartThings. Wystarczy jedno dotknięcie przycisku, by ustawić  światła , zrobić idealny klimat, włączyć muzykę i zacząć imprezę.
  steruj-wszystkim-za-pomoca-aplikacji-smartthings

  Steruj wszystkim za pomocą aplikacji SmartThings
   

  Możesz połączyć oświetlenie Philips Hue z dowolnym urządzeniem Samsung za pomocą aplikacji SmartThings. Aby sparować swoje oświetlenie z wszystkimi innymi inteligentnymi urządzeniami w Twoim domu, użyj rozwiązania SmartThings Hub.
  steruj-wszystkim-za-pomoca-aplikacji-smartthings

  Jak skonfigurować Samsung SmartThings do współpracy z Philips Hue

  Samsung SmartThings

  Rozpocznij przygodę z Philips Hue

  Jak zacząć 1

  To Twoje pierwsze spotkanie z systemem Hue?

  Dowiedz się, czego potrzebujesz, by zacząć używać inteligentnego oświetlenia Philips Hue.
  Jak zacząć 2

  Używasz już systemu Hue?

  Znajdź oświetlenie Philips Hue: oprawy, żarówki i akcesoria , by dodać je do swojej kolekcji.

  Jesteśmy tu, by Ci pomóc

   

  Masz pytanie lub potrzebujesz pomocy? Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami i filmami instruktażowymi lub skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez e-mail. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

  Oświadczenie prawne

   
  1. Funkcje oferowane przez Philips Hue i SmartThings są dostępne tylko w połączeniu z kwadratowym mostkiem Philips Hue Bridge V2.
  2. Nie wszystkie funkcje są dostępne w przypadku każdego urządzenia kompatybilnego ze SmartThings, mogą różnić się w zależności od regionu, języka i danego urządzenia.