Sugestie

  Philips Hue – gdy chcesz od światła więcej


  Poznaj nowe możliwości domowego oświetlenia. Wyobraź sobie, że jednym kliknięciem możesz wyłączyć wszystkie światła. Albo w mgnieniu oka całkowicie zmienić atmosferę w pokoju — z przytulnego kącika do nauki na nowoczesne kino domowe. Steruj światłem zdalnie, nawet gdy nie ma Cię w domu. A kiedy w nim jesteś, dopasuj oświetlenie do swoich potrzeb — odpowiednio dopasowane światło doda Ci energii lub pomoże zrelaksować się po ciężkim dniu. 

   

  Od przyjemnej pobudki światłem po wieczorny relaks w świetle zachodzącego słońca. Philips Hue — Twoje inteligentne oświetlenie.

  Philips Hue to szeroka gama inteligentnych produktów oświetleniowych


  Poznaj pełną gamę inteligentnych żarówek, lamp, czujników i sterowników, które pomogą Ci odkryć nowe możliwości światła w Twoim domu. Wymień posiadane żarówki na inteligentne albo poznaj zintegrowane lampy LED Philips Hue występujące w różnych rozmiarach i kształtach. System inteligentnego oświetlenia Philips Hue zapewni w każdym pomieszczeniu w Twoim domu odpowiednie światło dostosowane do Twoich potrzeb i rytmu życia. Philips Hue — Twoje inteligentne oświetlenie.
  Steruj oświetleniem za pomocą głosu
  Steruj oświetleniem za pomocą głosu

  Steruj oświetleniem za pomocą głosu

  Philips Hue to jedyna marka inteligentnego oświetlenia, która współpracuje ze wszystkimi głównymi asystentami głosowymi na rynku.
  Steruj światłem za pomocą aplikacji mobilnej Philips Hue

  Steruj światłem za pomocą aplikacji mobilnej Philips Hue

  Skonfiguruj system za pomocą aplikacji mobilnej Philips Hue  — odkryj radość tworzenia wyjątkowej atmosfery i spersonalizowanych ustawień światła. Albo rozszerz możliwości światła jeszcze bardziej z jedną z 700+ aplikacji współpracujących z Philips Hue..
  Kontroluj światło za pomocą sterowników

  Kontroluj światło za pomocą sterowników

  Poznaj nowy sposób sterowania domowym oświetleniem — za pomocą przenośnych sterowników, umiejscowionych na ścianie lub w każdym innym miejscu. Światło może także zapalać się samo, gdy tylko się zbliżasz — zapewni to bezprzewodowy czujnik ruchu Philips Hue.

  Nastrój

  Stwórz wyjątkowy nastrój, dopasowany do Twoich potrzeb

  Nastrój
  Czy wiesz, że dobierając odpowiednie światło, możesz całkowicie odmienić atmosferę każdego pomieszczenia? Niezależnie od tego, czy chcesz odświeżyć wnętrze mieszkania nowym kolorem, dobrać oświetlenie dopasowane do wykonywanej czynności (relaks, koncentracja, czytanie), zorganizować niezapomniane spotkanie dla przyjaciół lub stworzyć przytulny nastrój na kolację tylko we dwoje. Twoje inteligentne oświetlenie Philips Hue pozwoli Ci łatwo i szybko ustawić odpowiednie światło i wyczarować wyjątkowy nastrój. Wybieraj spośród wszystkich odcieni bieli i 16 mln kolorów — na pewno znajdziesz światło dopasowane do Twojego dzisiejszego nastroju.

  Automatyczne oświetlenie domu

  Zadbaj o bezpieczeństwo z inteligentnym oświetleniem Hue

  Automatyczne oświetlenie domu

  Światło daje nam poczucie bezpieczeństwa — włączone światła sugerują obecność domowników. Zadbaj o bezpieczeństwo swojego domu, nawet gdy Cię w nim nie ma. Pomogą Ci w tym automatyczne ustawienia włączania i wyłączania się świateł Philips Hue.

   

  Ustaw oświetlenie tak, aby automatycznie włączało się, gdy wieczorem wracasz do domu, albo losowo zapalało się, gdy Cię w nim nie ma. Możesz sterować światłem także zdalnie, z każdego miejsca na Ziemi.

  Codzienna aktywność

  Codzienna aktywność

  Światło, które towarzyszy Ci przez cały dzień

  Codzienna aktywność
  Codzienne zadania i czynności stają się o wiele łatwiejsze dzięki dobraniu odpowiedniego oświetlenia. Philips Hue delikatnie obudzi Cię o poranku, doda energii przy śniadaniu, poprawi koncentrację Twoich dzieci podczas odrabiania pracy domowej, zapewni odpowiednie oświetlenie do czytania i pozwoli Ci się zrelaksować po ciężkim dniu.

  Domowa rozrywka

  Synchronizuj oświetlenie z filmami, muzyką czy grami

  Domowa rozrywka
  Oglądaj, słuchaj i graj w nowy, ekscytujący sposób — niech Twój pokój rozświetli się zgodnie z efektami wizualnymi lub taktem muzyki. Wystarczy, że połączysz inteligentny system oświetlenia Philips Hue z odtwarzanymi filmami, muzyką lub grami. Zapewnij sobie dodatkowe wrażenia, a Twoja ulubiona domowa rozrywka będzie jeszcze bardziej wciągająca.

  Budź się i zasypiaj

  Światło, które delikatnie Cię obudzi

  Delikatna pobudka
  Budzenie się może być trudne, zwłaszcza w ciemne, zimowe poranki. Z oświetleniem Philips Hue stworzysz własny wschód słońca, który pozwoli Ci na naturalną, przyjemną pobudkę, niezależnie od ciemności panujących na zewnątrz. W aplikacji Philips Hue łatwo ustawisz swój indywidualny harmonogram budzenia i snu, aby wstawać pełnym energii oraz łagodnie szykować się do snu.

  Zacznij korzystać z Philips Hue od razu

  Rozpocznij
  System Philips Hue jest łatwy i szybki w instalacji, a konfiguracja zajmuje tylko kilka minut. Nie potrzebujesz żadnego dodatkowego remontu, urządzeń ani fachowej pomocy.
  Rozpocznij już teraz