Sugestie

  Poznaj moc zintegrowanego oświetlenia


  Zintegrowane oświetlenie łączy w sobie technologie LED i IT, pozwalając skupić się na jakości światła, poprawie energooszczędności oraz informacjach opartych o konkretne dane i nadając oświetleniu nowy wymiar. Dzięki funkcji zbierania i przetwarzania danych rozwiązanie to ma szansę zmienić nasz sposób życia.

  Najwyższa jakość światła
  w odpowiednim miejscu i czasie

  Pełna personalizacja

  Zaprogramowany kalendarz dla oświetlenia LED dostosowany do miejsca i jego przeznaczenia, pozwala uzyskać jakość światła idealną dla danej przestrzeni. Dodatkowo aplikacje oprogramowania i elementy sterujące pozwalają spersonalizować rozwiązanie oświetleniowe odpowiednio do potrzeb.

  Nawet 80%
  oszczędności energii

  Rozwiązanie stworzone z myślą o środowisku

  Energooszczędne oświetlenie LED i Internet Rzeczy pozwalają zwiększyć wydajność i poprawić warunki pracy. Dane zbierane przez zintegrowane systemy oświetleniowe zawierają informacje dotyczące każdej aktywności, a zdalne monitorowanie i sterowanie pozwala regulować natężenie oraz harmonogram oświetlenia.

  Informacje oparte na danych
  pozwalają podejmować świadome decyzje

  Wiedza to potęga

  Korzystaj z potencjału Internetu Rzeczy i zintegrowanemu oświetleniu LED. Kontroluj dane o awariach i mierz zużycie energii. Dzięki temu planowanie konserwacji staje się prostsze, a wydajność eksploatacyjna infrastruktury rośnie. Wykorzystanie czujników w systemie oświetleniowym pozwala zbierać więcej danych i wspiera możliwość czerpania korzyści z dodatkowych aplikacji.
  zintegrowane oświetlenie

  Obejrzyj dwuminutową prezentację
  i zobacz, co możesz zyskać

  Czy oświetlenie może być czymś więcej?

  Czy system może zbierać informacje?

  Wpływać na nasz nastrój?

  Reagować na naszą obecność?

  Zwiększać wydajność firmy?

  Przekonaj się sam.

  Jak działa zintegrowane oświetlenie

  Zintegrowane oświetlenie
  zapewnia stałą łączność

  Rozwiązania zintegrowanego oświetlenia w miastach

  Dowiedz się więcej

  Innowacyjne rozwiązania firmy Philips z zakresu oświetlenia ulicznego

  CityTouch to system do sterowania oświetleniem ulicznym marki Philips. Umożliwia sterowanie oświetleniem ulicznym oraz analizę danych oświetleniowych.

  Innowacyjne rozwiązania firmy Philips z zakresu oświetlenia sklepów

  System Indoor Positioning zbudowany w oparciu o oświetlenie LED ułatwi Twoim klientom zrobienie zakupów. Poprawi funkcjonowanie sklepu i zapewni możliwość lokalizacji kupującego w sklepie.

  Philips — partner w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań

  W tak dynamicznie zmieniającej się branży kluczem do sukcesu jest znalezienie odpowiednich partnerów.

  Innowacyjne wykorzystanie Internetu Rzeczy

  Przetwarzając w czasie rzeczywistym dane ze zintegrowanych i zabezpieczonych systemów oświetleniowych oraz technologii Internetu Rzeczy, Philips Lighting pomaga miastom, przestrzeniom biurowym oraz sieciom handlowym działać jeszcze efektywniej.