Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  PureGlow IntelliHue Powercore

  Najwyższej jakości liniowa oprawa LED z inteligentnym sterowaniem światłem białym i kolorowym przeznaczona do aplikacji wewnętrznych z ukrytymi profilami.

  Color Kinetics
  PureGlow IntelliHue Powercore
  Color Kinetics

    Informacje o rodzinie produktów

    Innowacyjne, o kompaktowej budowie, łatwe do ukrycia oprawy PureGlow Powercore oferują projektantom oświetlenia znakomite parametry. Oprawy PureGlow zapewniają wyjątkowo wysoką jakość światła w szerokiej gamie zastosowań wewnętrznych — od oświetlania wnęk, poprzez równomierne oświetlanie ścian, po podświetlanie oraz wiele innych zastosowań. Oto niektóre z atrakcyjnych zalet, które oprawy PureGlow oferują projektantom oświetlenia i ich klientom.

    Korzyści

    Wysokie wartości współczynników CRI i R9
    Temperatura barwowa w zakresie 2000–10 000 K
    Niewielkie rozmiary i łatwa instalacja

    Najważniejsze cechy

    • Oprawa PureGlow Powercore IntelliHue łączy najwyższą jakość z niezrównaną wydajnością. To najlepszy wybór, gdy potrzebne jest wysokiej jakości światło białe wraz z możliwością nadawania odcieni światłu kolorowemu oraz regulowania jego natężenia. Oprawa PureGlow Powercore IntelliHue oferuje wyjątkowy strumień świetlny o natężeniu 800 lm, współczynnik CRI na poziomie do 95, a także wyjątkowo wysokie wartości współczynnika R9 sięgające nawet 84.
    • Niezrównana wydajność — dzięki innowacjom, takim jak unikatowy układ optyczny, oprawa PureGlow zapewnia współczynnik CRI na poziomie do 95, strumienie świetlne o natężeniu do 800 lm i temperatury barwowe w zakresie od 2700 K do 4000 K, czemu towarzyszy znakomita jakość wiązki zapewniającej jasne, łagodne światło.
    • Innowacyjna konstrukcja — dzięki kompaktowej budowie i wyjątkowo zwartej budowie optyki oprawa PureGlow może sprawdzać się znakomicie w zastosowaniach, w których tradycyjne oprawy liniowe są niepraktyczne. Jest dostępna w odlewanych obudowach aluminiowych w rozmiarze 305 mm i 1219 mm, w wersjach z różnymi kątami rozsyłu wiązki światła, w tym szerokim (100º x 100º), średnim (30º x 60º) i wąskim (10º x 60º). Złącza zapewniają kompleksową instalację bez widocznego efektu rozdzielonych wiązek światła z różnych reflektorów, gwarantując czyste, płynne oświetlenie.
    • Światło białe i kolorowe — oprawa PureGlow łączy możliwości regulowanej emisji światła białego i dynamicznej emisji światła o różnych barwach w jednej, innowacyjnej, wydajnej oprawie, którą można łatwo zainstalować i sterować.
    • Znakomita jednorodność barw — jest to efekt naszego specjalnego procesu optymalizacji sortowania struktur półprzewodnikowych (binningu) o nazwie Optibin, który gwarantuje jednorodność i spójność odcieni między diodami LED, oprawami i procesami produkcji. PureGlow zapewnia również jednorodność barw we wszystkich oprawach LED z technologią Chromasync. Podczas procesu produkcji skalibrowane urządzenie dokonuje pomiarów światła i tworzy algorytm określający balans barw całej serii opraw LED. Włączenie funkcji Chromasync pozwala ujednolicić barwy we wszystkich oprawach bez konieczności ręcznej zmiany punktów barwowych dla każdej oprawy z osobna.
    Do pobrania
    Informacje
    Ilustracje
    Powiązane narzędzia
    • Zaznacz produkt do dodania
      
    • Zaznacz produkt do dodania
      
    • Zaznacz produkt do dodania
      
    Zaznacz produkt do dodania

    Szukasz dodatkowych informacji?

    Skontaktuj się z nami   
    Znajdź najbliższy sklep