Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  PureGlow Intelligent Color RGBA Powercore

  Najwyższej jakości liniowa oprawa wnętrzowa LED z ukrytymi profilami i inteligentnym sterowaniem światłem białym i kolorowym

  Color Kinetics
  PureGlow Intelligent Color RGBA Powercore
  Color Kinetics

    Informacje o rodzinie produktów

    Innowacyjne, niewielkie, łatwe do ukrycia oprawy PureGlow Powercore oferują projektantom oświetlenia znakomite osiągi. Oprawy PureGlow zapewniają wyjątkowo wysoką jakość światła w szerokiej gamie zastosowań wewnętrznych — od oświetlania wnęk, poprzez równomierne oświetlanie ścian, po podświetlanie i wiele innych zastosowań. Oto niektóre z atrakcyjnych zalet, które oprawy PureGlow oferują projektantom oświetlenia i ich klientom.

    Korzyści

    Regulowane światło białe i dynamiczne światło kolorowe w jednej oprawie
    Elastyczność i jednolitość barw
    Niewielkie rozmiary i łatwa instalacja

    Najważniejsze cechy

    • Niezrównana wydajność — dzięki ważnym innowacjom, takim jak unikatowy klaster optyczny, oprawa PureGlow zapewnia współczynnik CRI na poziomie do 95, strumienie świetlne o natężeniu do 800 lm i temperatury barwowe w zakresie od 2700 K do 4000 K, czemu towarzyszy znakomita jakość wiązki zapewniającej jasne, łagodne światło.
    • Innowacyjna konstrukcja — dzięki niewielkiemu rozmiarowi i wyjątkowo krótkiej odległości rozpraszania oprawa PureGlow może sprawdzać się znakomicie w zastosowaniach, w których tradycyjne oprawy liniowe są niepraktyczne. Jest dostępna w odlewanych obudowach aluminiowych w rozmiarze 305 mm i 1219 mm, w wersjach z różnymi kątami rozsyłu wiązki światła, w tym szerokim (100º x 100º), średnim (30º x 60º) i wąskim (10º x 60º). Złącza zapewniają kompleksową instalację bez widocznego efektu rozdzielonych wiązek światła z różnych reflektorów, gwarantując czyste, płynne oświetlenie.
    • Światło białe i kolorowe — oprawa PureGlow łączy możliwości regulowanej emisji światła białego i dynamicznej emisji światła kolorowego w jednej, innowacyjnej, wydajnej oprawie, którą można łatwo zainstalować i sterować.
    • Znakomita jednorodność barw — jest to efekt naszego specjalnego procesu optymalizacji sortowania struktur półprzewodnikowych (binningu) o nazwie Optibin, który gwarantuje jednorodność i spójność odcieni między diodami LED, oprawami i przebiegami produkcji. PureGlow zapewnia również jednorodność barw we wszystkich oprawach LED z technologią Chromasync. Podczas procesu produkcji skalibrowane urządzenie dokonuje pomiarów światła i tworzy algorytm określający balans barw całej serii opraw LED. Włączenie funkcji Chromasync pozwala ujednolicić barwy we wszystkich oprawach bez konieczności ręcznej zmiany punktów barwowych dla każdej oprawy z osobna.
    • Najlepsze w branży układy sterowania — oprawy PureGlow współpracują bezproblemowo ze wszystkimi typami sterowników firmy Philips Color Kinetics, w tym ze sterownikami IPlayer 3, Light System Manager i ColorDial Pro, a także ze sterownikami innych producentów.
    Do pobrania
    Informacje
    Ilustracje
    Powiązane narzędzia
    • Zaznacz produkt do dodania
      
    • Zaznacz produkt do dodania
      
    • Zaznacz produkt do dodania
      
    Zaznacz produkt do dodania

    Szukasz dodatkowych informacji?

    Skontaktuj się z nami   
    Znajdź najbliższy sklep