Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Moduł podłogowy UV-C do dezynfekcji powietrza

  Przenośne urządzenie do dezynfekcji powietrza Nie wymaga instalacji Estetyczny wygląd

  Wyświetl produkt Philips
  Moduł podłogowy UV-C do dezynfekcji powietrza
  Zamknij filtry Pokaż filtry
  Pokaż więcej filtrów
  Pokaż mniej filtrów
  • Produkt
  • Moc (W)
  • Zmiana strumienia świetlnego
  • IK rating
  • IES
  • Ulotkę

  Sortuj wg:

    Informacje o rodzinie produktów

    Urządzenie Philips UV-C to wydajny i skuteczny sposób na dezynfekcję powietrza w pomieszczeniu. Urządzenie zasysa powietrze do wnętrza komory, w której promieniowanie UV-C unieszkodliwia do 90% mikroorganizmów w 80m3 w ciągu zaledwie 2 godzin (pokrycie 28m2)(1). Brak konieczności montażu, wolnostojące urządzenie może być przemieszczane na kółkach, i używane w szerokim zakresie profesjonalnych zastosowań: szkół i przedszkoli, biur i obiektów handlowych, aż po hotelarstwo. Estetyczna i bezpieczna konstrukcja zapewnia brak promieniowania UV-C na zewnątrz (RG0) przez co może być używana również w obecności ludzi.

    Korzyści

    Osiąga 90% dezynfekcji powietrza w 80m3 w ciągu 2 godzin(1).
    Cyrkulacja na powierzchni 28m2.
    Nie wymaga stałej instalacji lub montażu i umożliwia łatwe przenoszenie.
    Niezawodna wewnętrzna komora promieniowania UV-C.
    Przyjazny dla użytkownika interfejs z przejrzystym wyświetlaczem i szeregiem elastycznych opcji.
    Estetyczny wygląd.
    Bezpieczeństwo i skuteczność bakteriobójcza potwierdzona przez niezależne raporty naukowe: • Skuteczność bakteriobójcza potwierdzona przez niezależny raport naukowy(1). • Łatwa konserwacja z powiadomieniem o konieczności wykonania serwisu.

    Najważniejsze cechy

    Materiał obudowy: tworzywo sztuczne odporne na promieniowanie UV.
    Lampa Philips UV-C: 4*18W Wersja PL-L.
    Philips Ballast: HFP 236.
    Panel dotykowy: przycisk timera 30/60/120min, przycisk prędkości wentylatora z wyborem niskiej, średniej i wysokiej prędkości, przycisk blokady zapobiegający niepożądanym działaniom, przycisk włączania/wyłączania zasilania.
    Wyświetlacz, który pozwala odliczać czas trwania dezynfekcji.
    Bezpieczny start, lampa UVC może być włączona tylko wtedy, gdy tylna pokrywa komory wewnętrznej UVC jest dobrze zamontowana.
    Cztery kółka dla umożliwiające łatwe i szybkie przenoszenie.

    Zastosowania

    Salony fryzjerskie i kosmetyczne
    Pokoje hotelowe
    Restauracje
    Małe sale konferencyjne w biurach i bankowości
    Sale lekcyjne w szkołach i przedszkolach
    Poczekalnie w klinikach

    Ostrzeżenia i kwestie bezpieczeństwa

    Ostrzeżenia i bezpieczeństwo: Podobnie jak inne systemy dezynfekujące, lampy i urządzenia UV-C muszą być instalowane i używane we właściwy sposób. Bezpośrednie wystawienie na promieniowanie UV-C może być niebezpieczne i skutkować reakcją podobną do poparzenia słonecznego skóry oraz poważnym uszkodzeniem rogówki.
    OŚWIADCZENIE PRAWNE: Skuteczność urządzenia UV-C do dezynfekcji powietrza w inaktywacji niektórych wirusów, bakterii, pierwotniaków, grzybów lub innych szkodliwych mikroorganizmów jest opisana powyżej pod nagłówkiem „Korzyści”. Signify i grupa spółek wchodzących w jej skład nie zapewniają ani nie gwarantują, że korzystanie z opraw do aktywnej dezynfekcji powietrza promieniowaniem UV-C pozwoli zapobiec infekcji i/lub zakażeniu wirusami, bakteriami, pierwotniakami, grzybami, chorobami lub schorzeniami. Urządzenie dezynfekujące UV-C nie jest zatwierdzone, nie jest przeznaczone i nie może być używane do dezynfekcji urządzeń medycznych. W uzupełnieniu i bez ograniczenia jakichkolwiek wyłączeń lub ograniczeń odpowiedzialności firmy Signify i jej grupy, określonych w jakiejkolwiek umowie sprzedaży, dystrybucji lub innego udostępnienia urządzenia powietrznego do dezynfekcji UV-C, firma Signify i jej grupa nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek roszczenia lub szkody, które mogą wyniknąć z lub być związane z jakimkolwiek użyciem urządzenia powietrznego do dezynfekcji UV-C niezgodnie z jego przeznaczeniem lub niezgodnie z instrukcją instalacji i obsługi, jak opisano w niniejszym dokumencie w punkcie „Zastosowanie”, w instrukcjach obsługi i/lub instrukcjach montażu.
    • Zaznacz produkt do dodania
      
    • Zaznacz produkt do dodania
      
    • Zaznacz produkt do dodania
      
    Zaznacz produkt do dodania

    Szukasz dodatkowych informacji?

    Skontaktuj się z nami   
    Znajdź najbliższy sklep