Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie
  Zamknij filtry Pokaż filtry
  Pokaż więcej filtrów
  Pokaż mniej filtrów
  • Produkt
  • Moc (W)
  • Zmiana strumienia świetlnego
  • IK rating
  • IES
  • Ulotkę

  Sortuj wg:

    Informacje o rodzinie produktów

    Oprawa UV-COprawa UV-C jest przeznaczona do dezynfekowania powierzchni i nadaje się do wielu różnych zastosowań. Generuje promieniowanie UV-C o równomiernym rozsyle. Możliwości dezynfekcyjne oprawy są zależne od mocy i czasu ekspozycji określonego dla danej odległości od powierzchni. W czasie użytkowania urządzenia w pomieszczeniu nie mogą przebywać żadne osoby z uwagi na wysokie ryzyko uszkodzenia wzroku i skóry. Wydajność urządzenia podnosi trwała aluminiowa obudowa o wysokim współczynniku odbicia, która kieruje promienie UV-C na powierzchnie wymagające napromieniowania.Uchwyt i końcowki lampy są chronione przed promieniami UV-C za pomocą specjalnej osłony. Oprawa jest dostępna w wersji z 1 i 2 lampami, zarówno w przypadku oprawy zwykłej, jak i wersji z odbłyśnikiem. Zapewnia to jeszcze większą uniwersalność.

    Korzyści

    Promieniowanie UV-C skutecznie dezaktywuje wiele wirusów i zarazków znajdujących się na bezpośrednio napromieniowywanych powierzchniach1.Ponadto w trakcie testów laboratoryjnych źródła światła UV-C firmy Signify inaktywowały 99% wirusów SARS-CoV-2obecnych na powierzchni poddawanej działaniu tego promieniowania przez 6 sekund2.
    Sprawdzona, skuteczna dezynfekcja dzięki dużej trwałości lampy i oprawy
    Urządzenie przyjazne dla środowiska — brak emisji ozonu w trakcie i po zakończeniu używania
    W połączeniu z zabezpieczeniami, takimi jak urządzenia zapewniające kontrolę dostępu, zapewnia bezpieczne użytkowanie

    Najważniejsze cechy

    Możliwe konfiguracje lamp: wersja z 1 lub z 2 lampami
    Wersja z odbłyśnikiem lub bez
    Zawiera źródło światła Philips T8 TUV: 18 W lub 36 W
    Najwyższy poziom promieniowania krótkofalowego UV przy 253,7 nm (UVC)
    Obudowa aluminiowa o wysokim współczynniku odbicia, co zapewnia lepsze właściwości refleksyjne i wyższą wydajność
    Wszystkie elementy plastikowe są chronione przed promieniowaniem UV-C przez specjalną osłonę
    Różnorodne możliwości montażu
    Zgodność ze wszystkimi obowiązującymi przepisami i standardami

    Zastosowania

    Handel detaliczny: odkażanie wózków, regałów i lad sklepowych
    Salony fryzjerskie i kosmetyczne: dezynfekowanie pomieszczeń, w których przebywają klienci, podłóg, luster, powierzchni krzeseł i innych miejsc narażonych na zakażenie
    Szkoły: dezynfekowanie ścian, podłóg, biurek i innych powierzchni w klasach
    Biura: neutralizowanie pokoi do pracy, sal konferencyjnych i korytarzy
    Banki: dezynfekowanie blatów okienek bankowych, bankomatów i innych powierzchni roboczych
    Hotele: dezynfekowanie pokoi dla gości, recepcji i pomieszczeń SPA
    Punkty gastronomiczne: eliminowanie bakterii na powierzchniach oraz sprzęcie do przygotowywania potraw
    Łazienki: dezynfekowanie umywalek, szafek pod umywalkę i luster

    Ostrzeżenia i kwestie bezpieczeństwa

    OSTRZEŻENIE: produkt emitujący promieniowanie UV, grupa ryzyka 3. Podobnie jak inne systemy dezynfekujące, lampy i urządzenia UV-C muszą być instalowane i używane we właściwy sposób.
    Bezpośrednie wystawienie na promieniowanie UV-C może być niebezpieczne i skutkować reakcją podobną do poparzenia słonecznego skóry oraz poważnym uszkodzeniem rogówki. Promieniowanie to jest niewidoczne dla oka, oprawa UV-C musi więc być instalowana z odpowiednimi osłonami, które zapewnią możliwość jej bezpiecznej obsługi. Oprawy UV-C mogą być wykorzystywane jedynie jako komponenty systemu wyposażonego w odpowiednie zabezpieczenia, takie jak te opisane w instrukcji montażu i/lub instrukcji obsługi.
    Urządzenia UV-C marki Philips mogą być sprzedawane jedynie przez autoryzowanych partnerów i instalowane przez specjalistów zgodnie z naszymi najsurowszymi wymaganiami dotyczącymi bezpieczeństwa i prawnymi. Użytkowanie produktów UV-C niezgodne z przeznaczeniem może skutkować śmiercią, urazami i/lub zniszczeniem środowiska.
    Oświadczenie prawne:
    Skuteczność opraw UV-C w zakresie inaktywacji pewnych wirusów, bakterii, pierwotniaków, grzybów lub innych szkodliwych mikroorganizmów opisano w punkcie Korzyści. Firma Signify oraz grupa należących do niej spółek nie obiecują ani nie gwarantują, że korzystanie z opraw UV-C ochroni użytkownika przed infekcją i/lub zakażeniem jakimikolwiek szkodliwymi mikroorganizmami lub chorobą ani że zapobiegnie takiej infekcji i/lub zakażeniu. Oprawy UV-C nie są przeznaczone do dezynfekowania urządzeń medycznych, nie zostały zatwierdzone do użytkowania w tym celu i nie wolno ich z takim zamiarem stosować. Poza wyłączeniami i ograniczeniami odpowiedzialności firmy Signify i należących do niej spółek określonymi w szczególności w dowolnej umowie sprzedaży, dystrybucji lub udostępniania opraw UV-C w inny sposób, firma Signify i grupa należących do niej spółek nie będą ponosić żadnej odpowiedzialności za żadne roszczenia ani szkody, które mogą wyniknąć z użytkowania lub w związku z użytkowaniem opraw UV-C w sposób niezgodny z ich przeznaczeniem bądź z instrukcjami ich instalacji i użytkowania, jak to opisano w punkcie Zastosowania, w instrukcji obsługi i/lub instrukcji montażu.
    Do pobrania
    Informacje
    Ilustracje
    • Zaznacz produkt do dodania
      
    • Zaznacz produkt do dodania
      
    • Zaznacz produkt do dodania
      
    Zaznacz produkt do dodania

    Szukasz dodatkowych informacji?

    Skontaktuj się z nami   
    Znajdź najbliższy sklep