Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Vaya Free Form

  Kompaktowa i elastyczna liniowa oprawa oświetleniowa LED zapewniająca wysokiej jakości jednorodne światło białe

  Vaya Free Form
  Color Kinetics

    Informacje o rodzinie produktów

    Vaya Free Form to kompaktowa, elastyczna i liniowa oprawa oświetleniowa do zastosowania w montażu prostym i giętym. Zapewnia równomierne, jednorodne światło białe w ciągach nieprzerwanych o długości do 10 m. W zastosowaniach wnętrzowych oprawę tę można przycinać i łatwo łączyć, dzięki czemu można ją zamontować wzdłuż niestandardowo ukształtowanych i trudnych do oświetlenia miejsc bez konieczności lutowania i użycia narzędzi. W zastosowaniach zewnętrznych oprawę można przyciąć i ponownie uszczelnić, aby zachować jej stopień ochrony IP66.Dodatkowe informacje można znaleźć pod adresem www.colorkinetics.com/vaya/.

    Korzyści

    Stopień ochrony IP40 oraz IP66 dopuszcza zastosowanie oprawy Vaya Free Form w środowisku - odpowiednio - wnętrzowym i zewnętrznym
    Dostępna w standardowych temperaturach barwowych 3000 K i 4000 K. Konfiguracje niestandardowe dostępne również w temperaturach barwowych 2200 K, 2700 K, 5000 K i 6500 K.
    Wersję wnętrzową i zewnętrzną można przycinać na dowolną długość w odstępach co 62,5 mm.

    Najważniejsze cechy

    Wytrzymała obudowa z wytłaczanego silikonu. Stopień ochrony IP40 i IP66 dopuszcza zastosowanie oprawy Vaya Free Form zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.
    Obudowa z silikonu ma nieprzezroczyste boki i matową soczewkę, zapewniając jednorodny kąt rozsyłu światła na całej długości taśmy LED wynoszący 120° , dzięki czemu kieruje światło dokładnie w wybrane miejsce. Niewielkie rozmiary i małe odległości między punktami LED zapewniają równomierne i bezcieniowe oświetlenie.
    Dzięki tolerancji chromatyczności wynoszącej aż 3 SDCM poszczególne egzemplarze oprawy oświetleniowej Vaya Free Form gwarantują pełną powtarzalność barwy emitowanego światła. Jeśli więc użytkownik będzie musiał kiedykolwiek wymienić uszkodzone urządzenie, różnica będzie niedostrzegalna dla oka.
    Dostępne w standardowych temperaturach barwowych 3000 K i 4000 K. Konfiguracje niestandardowe dostępne są również w temperaturach barwowych 2200 K, 2700 K, 5000 K i 6500 K.
    Opcje montażu umożliwiają spójne i precyzyjne umieszczenie na praktycznie każdej powierzchni, dzięki czemu diody LED pozostaną w żądanej pozycji. Aluminiowy profil pozwala na tworzenie prostych, dokładnych ciągów, a uchwyty montażowe z poliwęglanu są idealne do niestandardowego pozycjonowania wzdłuż krzywizn i zagięć.

    Zastosowania

    Kompaktowa i elastyczna oprawa do oświetlenia architektonicznego w aplikacjach wnętrzowych i zewnętrznych.
    • Zaznacz produkt do dodania
      
    • Zaznacz produkt do dodania
      
    • Zaznacz produkt do dodania
      
    Zaznacz produkt do dodania

    Szukasz dodatkowych informacji?

    Skontaktuj się z nami   
    Znajdź najbliższy sklep