Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Vaya Linear LP G2

  Liniowa oprawa oświetleniowa LED o wyjątkowo małych wymiarach do oświetlenia poświatowego na zewnątrz, zasilana napięciem sieciowym, zapewniająca wyraźne efekty świetlne z wykorzystaniem światła białego

  Vaya Linear LP G2
  Color Kinetics

    Informacje o rodzinie produktów

    Vaya Linear LP to wyjątkowo smukła zewnętrzna liniowa oprawa oświetleniowa do zastosowań oświetlenia poświatowego o małym zasięgu, z szerokim kątem rozsyłu światła 120° lub optyką eliptyczną 28° x 84°. Smukła obudowa świetnie się nadaje do zastosowań o ograniczonej przestrzeni, przy minimalnym odsunięciu od ściany lub dopuszczalnej wysokości instalacji. Wytrzymała oprawa Vaya Linear LP G2 oferuje różnorodne kolorowe i białe opcje CCT ze statycznymi opcjami włączania/wyłączania lub dynamicznego sterowania za pomocą standardowego protokołu DMX-512. Dyskretnie wyglądająca konstrukcja z zintegrowanym zasilaczem i wodoodpornymi złączami sprawia, że podłączenie okablowania wykonuje się prosto, szybko i niezawodnie.Dodatkowe informacje można znaleźć pod adresem www.colorkinetics.com/vaya/linear-lp-g2-white/.

    Korzyści

    Oprawa nadaje się do montażu w ciasnych i niskich przestrzeniach (w pomieszczeniach i na zewnątrz)
    Szybka i prosta instalacja
    Do instalacji oświetlenia poświatowego o małym zasięgu i zewnętrznego oświetlenia wnękowego

    Najważniejsze cechy

    Dzięki miniaturowemu rozmiarowi i niestandardowej optyce model Linear LP świetnie się nadaje do małych przestrzeni przy bardzo niewielkim odsunięciu od ściany.
    Prostota — bezpośrednie przetwarzanie sygnałów wejściowych od 100 do 240 V AC w jednym smukłym korpusie eliminuje potrzebę stosowania nieporęcznych zewnętrznych zasilaczy niskiego napięcia i związane z nimi ograniczenia w zakresie okablowania. Pozwala to na większą elastyczność instalacji i umożliwia montaż w miejscach o ograniczonej wysokości.
    Opcjonalny układ włączania i wyłączania lub sterowanie za pomocą protokołu DMX-512 umożliwia ściemnianie oraz sterowanie dynamiczne za pomocą standardowych protokołów branżowych. Ułatwia to konfigurację i integrację z systemami innych producentów.
    Dwie wersje długości, rozsył szeroki lub eliptyczny, cztery opcje temperatury barwowej od ciepłej (2700 K) do zimnej (5000 K), różne wersje jednobarwne oraz regulowane zaczepy montażowe — to wszystko sprawia, że seria Vaya Linear stanowi uniwersalny zestaw narzędzi do wielu zastosowań oświetlenia liniowego w pomieszczeniach i na zewnątrz.
    Korpus z anodyzowanego aluminium, szkło hartowane, nawiewniki wyrównujące ciśnienie i stopień ochrony IP66 chronią ten produkt przed trudnymi warunkami zewnętrznymi, a wodoodporne złącza zapewniają niezawodną i szybką instalację.

    Zastosowania

    Zewnętrzne oświetlenie wnękowe
    Oświetlenie poświatowe o małym zasięgu
    • Zaznacz produkt do dodania
      
    • Zaznacz produkt do dodania
      
    • Zaznacz produkt do dodania
      
    Zaznacz produkt do dodania

    Szukasz dodatkowych informacji?

    Skontaktuj się z nami   
    Znajdź najbliższy sklep