Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  FlexElite iW

  Jasna, efektowna i elastyczna zewnętrzna oprawa oświetleniowa zapewniająca bezpośrednie oświetlenie z regulowanym światłem białym

  Color Kinetics
  FlexElite iW
  Color Kinetics

    Informacje o rodzinie produktów

    Model FlexElite to najnowszy, najjaśniejszy i najbardziej elastyczny przedstawiciel naszej popularnej gamy Flex, powstały w wyniku gruntownego przeprojektowania wszystkich głównych elementów: od korpusu poprzez wewnętrzną elektronikę aż po konstrukcję mechaniczną. Stworzyliśmy oświetlenie FlexElite, aby sprostać wyzwaniom, jakie stawiają przed nami duże, niekonwencjonalne budynki i konstrukcje. Jego podstawę stanowi innowacyjna konstrukcja modułowa, która umożliwia zastosowanie dowolnej wymaganej liczby i konfiguracji punktów świetlnych. Kable i przewody łączące FlexElite umożliwiają łatwe i proste łączenie, co pozwala na niezrównane dopasowanie do potrzeb, nieosiągalne w przypadku mniej modułowych rozwiązań. Oświetlenie FlexElite umożliwia dobór właściwej liczby punktów świetlnych i ich rozmieszczenia, zgodnie z wymogami konkretnego projektu. Dłuższe linie i szersze rozmieszczenie pozwalają sprostać wyzwaniom znacznie większym, niż to dotąd było możliwe. FlexElite iW posiada 4 barwy białego światła — 2200 K, 3000 K, 4000 K i 6500 K, dzięki którym można uzyskać zmienną temperaturę barwową. Technologia Chromasync daje możliwość wykorzystania jednego kanału do uzyskania podstawowego światła białego o tym samym poziomie jasności, co w przypadku trybu 4-kanałowego.

    Korzyści

    Elastyczne linie pasują do niemal każdego obiektu
    Bezkonkurencyjna elastyczność w doborze liczby i rozmieszczenia węzłów
    Czterokrotnie większa jasność niż w poprzedniej generacji

    Najważniejsze cechy

    Instalacje wielkogabarytowe — modułowa konstrukcja FlexElite uwalnia od ograniczeń wynikających ze statycznej liczby punktów świetlnych umieszczanych na elastycznych kablach — umożliwiając budowę dłuższych linii i szersze rozmieszczenie punktów świetlnych.
    Większy strumień — FlexElite to najjaśniejsza oprawa oświetleniowa Flex dostępna na rynku, o strumieniu ponad 120 lumenów na punkt świetlny.
    Najlepsza widoczność — wszystkie punkty świetlne FlexElite zapewniają wysoką jaskrawość, która znacznie przewyższa osiągi konkurencyjnych opraw oświetleniowych.

    Zastosowania

    Oświetlenie bezpośrednie
    Wyświetlanie materiału wideo niskiej rozdzielczości
    Zewnętrzne oświetlenie wnękowe/akcentujące montowane w wąskich przestrzeniach
    Do pobrania
    Informacje
    Ilustracje
    Pliki do oprogramowania
    Powiązane narzędzia
    • Zaznacz produkt do dodania
      
    • Zaznacz produkt do dodania
      
    • Zaznacz produkt do dodania
      
    Zaznacz produkt do dodania

    Szukasz dodatkowych informacji?

    Skontaktuj się z nami   
    Znajdź najbliższy sklep