Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

    Informacje o rodzinie produktów

    Model FlexElite to najnowszy, najjaśniejszy i najbardziej elastyczny przedstawiciel naszej popularnej gamy Flex, powstały w wyniku gruntownego przeprojektowywania wszystkich głównych elementów, od współczynnika kształtu, poprzez wewnętrzną elektronikę, aż po konstrukcję mechaniczną. Stworzyliśmy oświetlenie FlexElite, aby sprostać wyzwaniom, jakie stawiają przed nami duże, niekonwencjonalne budynki i konstrukcje. Jego podstawę stanowi innowacyjna konstrukcja modułowa, która umożliwia zastosowanie dowolnej wymaganej liczby i konfiguracji węzłów. Kable i przewody łączące FlexElite umożliwiają łatwe i proste łączenie, co pozwala na niezrównane dopasowanie do potrzeb, nieosiągalne w przypadku mniej modułowych rozwiązań. Oświetlenie FlexElite umożliwia dobór właściwej liczby węzłów i ich rozmieszczenia, zgodnie z wymogami konkretnego zastosowania. Dłuższe przebiegi i szersze rozmieszczenie pozwalają sprostać wyzwaniom znacznie większym, niż to dotąd było możliwe. Dzięki osobnej, białej diodzie, FlexElite RGBW oferuje lepszej jakości światło białe w porównaniu z RGB.

    Korzyści

    Elastyczne sznury pasują do niemal każdego obiektu
    Bezkonkurencyjna elastyczność w doborze liczby i rozmieszczenia węzłów
    Czterokrotnie większa jasność niż w poprzedniej generacji

    Najważniejsze cechy

    Instalacje wielkogabarytowe — modułowa konstrukcja FlexElite uwalnia od ograniczeń wynikających ze statycznej liczby węzłów w elastycznych kablach — umożliwiając dłuższe przebiegi i szersze rozmieszczenie węzłów.
    Jaśniejszy strumień — FlexElite to najjaśniejsza oprawa oświetleniowa Flex dostępna na rynku, o wydajności ponad 120 lumenów na węzeł.
    Opcje czterokolorowe — oprawy oświetleniowe FlexElite są projektowane jako oprawy czterokanałowe.
    Maksymalna moc wyjściowa — wszystkie węzły FlexElite wykazują maksymalną moc wyjściową, zapewniając wysoką wydajność, która znacznie przewyższa osiągi konkurencyjnych opraw oświetleniowych.

    Zastosowania

    Oświetlenie bezpośrednie RGBW
    Ekspozycje w niskiej rozdzielczości
    Zewnętrzne oświetlenie wnękowe/akcentujące RGBW montowane w wąskich miejscach
    Do pobrania
    Informacje
    Ilustracje
    Pliki do oprogramowania
    Powiązane narzędzia
    • Zaznacz produkt do dodania
      
    • Zaznacz produkt do dodania
      
    • Zaznacz produkt do dodania
      
    Zaznacz produkt do dodania

    Szukasz dodatkowych informacji?

    Skontaktuj się z nami   
    Znajdź najbliższy sklep