Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  eW Blast Powercore gen4

  eW Blast Powercore gen4 — zewnętrzna oprawa LED wykorzystująca białe światło do równomiernego oświetlenia architektonicznego

  eW Blast Powercore gen4
  Color Kinetics

    Informacje o rodzinie produktów

    Wydajne oprawy oświetleniowe LED eW Blast Powercore gen4 zapewniają intensywne, równomierne oświetlenie powierzchni białym światłem i charakteryzują się prostotą montażu. Do opraw eW Blast Powercore gen4 dostępny jest zestaw akcesoriów umożliwiających dostosowanie kątów rozsyłu światła do celów oświetlenia projektorowego, oświetlenia punktowego, równomiernego oraz poświatowego oświetlania powierzchni. Rozwiązanie to zapewnia też sprawność i energooszczędność technologii Powercore w wytrzymałej obudowie z odlewu aluminium. Dodatkowe informacje dostępne są pod adresem www.colorkinetics.com/Products.

    Korzyści

    Silniejszy strumień świetlny dla stałej białej oprawy
    Możliwość precyzyjnego ściemniania do poziomu 1%
    Bogaty zestaw akcesoriów ułatwiający dobór wersji

    Najważniejsze cechy

    Możliwość dalszego dostosowania do potrzeb projektu dzięki dedykowanym akcesoriom. Oprócz standardowej optyki 6° można zastosować pięć różnych płytek rozpraszających w celu takiego dostosowania opraw, aby uzyskać kąty rozsyłu światła 20°, 40°, 60°, 80° i 10° x 40° (asymetryczne). Trzy kolory obudowy do wyboru (czarny, szary i biały) oraz możliwość dodawania lub łączenia rastrów i osłon przeciwolśnieniowych to nowe możliwości dla projektantów i architektów.
    Większa wytrzymałość dzięki nowej płaskiej soczewce, która zapobiega dostawaniu się wody do wewnątrz i chroni diody LED przez cały okres eksploatacji oprawy.
    Integracja opatentowanej technologii Powercore, która szybko, wydajnie i precyzyjnie reguluje zasilanie opraw. Układ sterująco-zasilający Philips Color Kinetics Data Enabler Pro przesyła do opraw zasilanie z sieci oraz dane sterowania za pomocą jednego standardowego przewodu, co znacząco upraszcza proces montażu i obniża łączny koszt eksploatacji systemu.
    Moduł Philips Color Kinetics Data Enabler Pro przekazuje do opraw zasilanie z sieci oraz dane z systemu sterowania za pomocą jednego, standardowego przewodu, co znacząco upraszcza proces montażu i obniża łączny koszt eksploatacji systemu.
    Precyzyjne ściemnianie — płynne ściemnianie do wartości 1% za pomocą opcjonalnego układu sterująco-zasilającego Data Enabler Pro i cyfrowego interfejsu sterowania.

    Zastosowania

    Fasady
    Pomniki i rzeźby
    Parki i ogrody
    Mosty i budowle
    Do pobrania
    Informacje
    Ilustracje
    Pliki do oprogramowania
    Powiązane narzędzia
    • Zaznacz produkt do dodania
      
    • Zaznacz produkt do dodania
      
    • Zaznacz produkt do dodania
      
    Zaznacz produkt do dodania

    Szukasz dodatkowych informacji?

    Skontaktuj się z nami   
    Znajdź najbliższy sklep