Więcej marek od

  Zamknij filtry Pokaż filtry
  Więcej filtrów
  Pokaż mniej filtrów
  • Produkt
  • Moc (W)
  • Strumień świetlny (lm)
  • Temperatura barwowa (K)
  • IES
  • Leaflet

  Sort by:

    Informacje o rodzinie produktów

    System oświetlenia Philips ArenaVision LED to nowatorskie rozwiązanie LED do oświetlania stadionów i hal sportowych, które odpowiada najnowszym standardom transmisji telewizyjnej. Oprawy ArenaVision LED oferują doskonałą jakość światła, optymalne odprowadzanie ciepła i długi okres eksploatacji. W połączeniu z systemami sterowania, takimi jak Interact Sports, system ArenaVision LED może ułatwić realizację oświetlenia przez dynamiczne zmiany wykonywane w czasie rzeczywistym, dzięki czemu idealnie nadaje się do tworzenia specjalnych pokazów świetlnych przed głównym wydarzeniem, w jego trakcie lub po nim. W celu zapewnienia optymalnego wykorzystania, zarówno w zastosowaniach wnętrzowych jak i zewnętrznych, naświetlacz jest dostępny w dwóch wersjach montażowych, gdzie zawsze znajdują się odpowiednio 2 lub 3 moduły LED. Pierwsza wersja jest z osobną puszką zasilacza do montażu w pewnej odległości od oprawy (wersja BV), druga z puszką przymocowaną do uchwytu montażowego oprawy (wersja HGB).

    Korzyści

    Maksymalna elastyczność konstrukcyjna umożliwiająca dopasowanie do różnych architektur stadionów i wysoka jakość emitowanego światła zgodna z międzynarodowymi normami transmisji dla każdego rodzaju sportu.
    Poza dostarczaniem strumienia świetlnego o dużej wartości oprawa posiada również doskonały system zarządzania ciepłem, który w połączeniu z niską masą i stopniem ochrony IP66 pomaga optymalnie wydłużyć okres eksploatacji i zminimalizować koszty konserwacji zarówno w przypadku nowych, jak i modernizowanych instalacji.
    Pojedynczy zasilacz DMX o dużej mocy i stopniu ochrony IP66 umożliwia podłączenie systemu ArenaVision LED do systemu zarządzania oświetleniem Interact Sports, dzięki czemu można zdalnie zarządzać oświetleniem i tworzyć dynamiczne pokazy świetlne.

    Najważniejsze cechy

    Jednoczęściowy korpus z wysokociśnieniowego odlewu aluminium, stopień ochrony IP66
    Szeroki zakres temperatur pracy umożliwiający zastosowanie w różnych obiektach sportowych
    Szeroki wybór asymetrycznych i symetrycznych układów optycznych zapewnia niski poziom olśnienia i najlepszą w klasie równomierność oświetlenia przekraczającą wymagania wszystkich standardów dotyczących oświetlenia obiektów sportowych
    Możliwość dodania opcjonalnych akcesoriów w celu uzyskania najlepszej w klasie kontroli olśnienia i światła niepożądanego
    Programowalny zasilacz DMX umożliwiający integrację z innymi oprawami i systemami sterowania oświetleniem obiektów rozrywkowych, również z wykorzystaniem interfejsu Interact Sports

    Zastosowania

    Stadiony sportowe i tory wyścigowe (krykiet, piłka nożna, rugby, tenis, hokej, łyżwiarstwo, wyścigi konne, wyścigi Formuły 1, lekkoatletyka itd.)
    Kryte areny i hale sportowe (baseny, tory rowerowe, koszykówka, hokej itd.)
    Kompleksy obiektów i stadionów sportowych o różnym przeznaczeniu
    Do pobrania
    Informacje
    Ilustracje
    • Zaznacz produkt do dodania
      
    • Zaznacz produkt do dodania
      
    • Zaznacz produkt do dodania
      
    Zaznacz produkt do dodania

    Szukasz dodatkowych informacji?

    Skontaktuj się z nami   
    Znajdź najbliższy sklep