Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Olśniewająca

  recepcja dla

  stacji telewizyjnej

  200 Gray’s Inn Road,

  Londyn, Wielka Brytania

   

  Zobacz, jak biurowiec 200 Gray’s Inn Road wita gości i zachwyca ich światłem

  Zewnętrzny obszar 200 Grays Inn z widokiem na panele Luminous Textile

  Efekt był
  uskrzydlający

  i wprowadził atmosferę finezji do recepcji, którą chwalili niemal wszyscy, co trudno osiągnąć w budynku pełnym dziennikarzy i nadawców telewizyjnych”.

  — Ian McArdle, IMA
  Widok paneli Luminous Textile
  Zbliżenie panelu Luminous Textile

  Wyzwanie

   

  200 Gray’s Inn Road to mekka nadawców. Ten stojący w sercu Londynu ponadczasowy budynek jest siedzibą wielu gigantów telewizyjnych, takich jak ITN, ITV i Channel 4. Aby udoskonalić przestrzeń i oddać kreatywny charakter budynku, trzeba było zastosować w recepcji stylowe oświetlenie.

  Panel Luminous Textile

  Odpowiednie oświetlenie

   

  W branży telewizyjnej pierwsze wrażenie jest bardzo ważne. Mając to na uwadze, architekci z firmy IMA postanowili wyposażyć recepcję w niezwykłe oświetlenie. „Ze względu na funkcjonowanie budynku byłoby bardzo trudno przemodelować istniejący system” — wspomina Ian McArdle z IMA. „Dlatego postanowiliśmy wyposażyć go w obecnie dostępne nowe, niezwykłe rozwiązania”.
   

  Panele Luminous Textile zapewniły wspaniałe wrażenie od wejścia. Te wielkie powierzchnie rzucają żywe kolory, które się zmieniają i poruszają, tworząc niepowtarzalną, inspirującą atmosferę. Jednocześnie zmiękczają dźwięk i tłumią echo, dzięki czemu przestrzeń jest bardziej przyjazna. Pięć takich paneli zamontowano na wykonanej na zamówienie aluminiowej ramie za recepcją.

  Nowa instalacja sprawia wrażenie „artystycznej ściany” w recepcji i od razu przyciąga uwagę osób wchodzących do budynku. Efekt uzyskany dzięki panelom wynika z kąta ich ustawienia, który sprawia, że wydają się zmieniać wygląd w miarę zbliżania się do nich.

  „Panele Luminous Textile to fascynujący dodatek do recepcji” — mówi Ian McArdle. Opracowano plany poszerzenia recepcji, a panele Luminous Textile dalej będą odgrywać kluczową rolę w utrzymaniu energetycznego, fascynującego charakteru otoczenia.

  Luminous Textile

  Ściany mieniące się kolorem i światłem

  Informacje o produkcie

  Pokrewne projekty