Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Tworzenie biura przyjaznego

  użytkownikowi

  Budynek Generali,

  Francja

   

  Dowiedz się, jak Generali poprawia atmosferę w miejscach pracy za pomocą nowoczesnego oświetlenia biur

   

  Nowoczesne oświetlenie biur firmy Philips

  Priorytetem Generali było uzyskanie

     

  jak najlepszego samopoczucia użytkowników budynku. Rozwiązania LED gwarantują dużą oszczędność energii i bardzo niskie koszty konserwacji. Dzięki temu przyszli użytkownicy budynku będą mogli obniżyć koszty eksploatacji budynku”.

   

  — Jean-Marc Pascard, dyrektor działu zarządzania aktywami

  Miejsce wypoczynkowe w budynku Generali we Francji w oświetleniu firmy Philips
  Efektywne oświetlenie ciągów komunikacyjnych za pomocą oświetlenia biur firmy Philips

  Wyzwanie

   

  Generali to trzecia pod względem wielkości firma ubezpieczeniowa na świecie. Gdy przystąpiła do renowacji biura o powierzchni 800 m2 w Paryżu, podjęto decyzję o stworzeniu komfortowych warunków pracy. Czy firma Philips mogła poprawić warunki pracy, a jednocześnie utrzymać na niskim poziomie koszty działania i związane z konserwacją?  

  Lepsze warunki pracy dzięki oświetleniu biur firmy Philips

  Odpowiednie oświetlenie 

   

  Dla Generali renowacja była okazją do poprawienia jakości życia pracowników. Poprzednia instalacja była w całości konwencjonalnym oświetleniem mającym utrzymywać ogólny poziom światła. Oczywiste jednak było, że przy użyciu systemu LED można stworzyć lepsze warunki pracy. Po wykonaniu kilku testów na fasadzie budynku firma Generali zdecydowała się na odważny ruch. Jej budynek miał być pierwszym biurowcem w całości oświetlonym światłem LED.

   

  Aby zapewnić powodzenie projektu, firma Generali wynajęła architekta Anthony'ego Béchu do opracowania planu wystroju wewnętrznego. Firmie Philips powierzono opracowanie dedykowanego rozwiązania ze światłami LED

  zintegrowanego z sufitem, aby uzyskać lepszy efekt estetyczny. W tym celu opracowaliśmy specjalne oświetlenie biura, w którym zastosowaliśmy matryce Spot LED wbudowane w panele sufitu podwieszanego.

   

  Łącznie zainstalowaliśmy 422 oprawy zintegrowane z panelami sufitowymi. Nowe oświetlenie biura jest lepsze dla oczu pracowników i w efekcie powstało środowisko, w którym ludzie pracują wydajniej. Dzięki inteligentnym rozwiązaniom nie ma rozpraszających odbić światła na ekranach komputerów ani efektu olśnienia przez oprawy.

   

  Budynek Generali jest pierwszym biurowcem na świecie całkowicie oświetlonym światłem LED. Nowoczesne oświetlenie biura spełnia wszystkie normy dotyczące warunków pracy, a dzięki niskiemu zużyciu energii i niskim wymaganiom w zakresie konserwacji koszty eksploatacji są niskie.

  • MASTER LEDspot 12V
   MASTER LEDspot 12V
   Źródło światła LED w kształcie reflektora halogenowego, bezpośredni zamiennik 12 V lamp halogenowych, dostępny w wersjach z różną rozbieżnością użyteczną rozsyłu światła. Opatentow...

  Zespół

  Ludowy Komitet
  Da Nang

  Klient

  Strona internetowa

  Nguyen Viet Nhan

  Kierownik projektu

  Philips Lighting Vietnam

  Pokrewne projekty